Мобилно приложение за запознанства

xX Mad Wolf Xx

New Member
Здравейте на всички

Създадох Мобилно приложение за запознанства ! Но не върви добре и искам да ме посъветвате как да променим това
Аз мисля че ще е хубаво да купя малко трафик и регистрации!
Приложението може да намерите в Google Store Play - като напишете : Lovifly
също може да изтеглите от тук Lovifly .
Ще се радвам да го разгледате и да кажете кое според вас ще е добре да се промени и в кое да се инвестира.
Ще са ми полезни и линкове с услуги за трафик

Благодаря на всички

IvanKirov

Well-Known Member
Помниш ли atol.bg, sibir.bg, разни там групи по форумите и т.н. Вече дори са им зарязали домейните.
Който пръв събере юзерите той обира печалбите. Е, има и тъпаци дето гонят стотици хиляди юзери.
Мисълта ми беше, че вече едва ли има смисъл да се отварят нови приложения.

petrov321

Well-Known Member
Трябва да създадеш приложение с някаква уникална функционалност. Ако просто копираш Тиндър кой би избрал твоето приложение пред другото?
какво е твоето предимство пред Тиндър (примерно)?

xX Mad Wolf Xx

New Member
Трябва да създадеш приложение с някаква уникална функционалност. Ако просто копираш Тиндър кой би избрал твоето приложение пред другото?
какво е твоето предимство пред Тиндър (примерно)?
В момента абсолютно никакво - знам
Идеята ми е да завърти колелото и да го надградя и да стане (уникално) а не като повечето такива приложения !
Защото според мен , които се е регистрирал в едно такова приложение - ще се регистрира и в други ( дори и еднотипни да са )
- но определено искам да го надградя имам и идея как да стане това , но всичко изисква много пари и там ми идва стопера

xX Mad Wolf Xx

New Member
Помниш ли atol.bg, sibir.bg, разни там групи по форумите и т.н. Вече дори са им зарязали домейните.
Който пръв събере юзерите той обира печалбите. Е, има и тъпаци дето гонят стотици хиляди юзери.
Мисълта ми беше, че вече едва ли има смисъл да се отварят нови приложения.
Ами не ги помня но ми звучат като gepime / elmaz и тн.... мисля че моето е доста по-различно понеже е приложение и днес над 80%от потребителите използват телефоните си за да сърфират или каквото и да е друго! А според мен не е много правилна максимата " които е първи, той обира печалбите" защото може да си първи, но моята идея да е по-добра и да ти взема хората ( примерно ) . А и които се регистрира в подобни платформи/приложения - едва ли има само едно такова (на телефона си) !
Плюс това съм се насочил към чуждия пазар - не конкретно към България !! Там повярвай ми за всеки има "хляб"

IvanKirov

Well-Known Member
Ами не ги помня но ми звучат като gepime / elmaz и тн.... мисля че моето е доста по-различно понеже е приложение и днес над 80%от потребителите използват телефоните си за да сърфират или каквото и да е друго!
...
Плюс това съм се насочил към чуждия пазар - не конкретно към България !! Там повярвай ми за всеки има "хляб"
Напротив, аз лично избягвам "приложения" и ако има browser версия ползвам нея. Просто линк към сайта и не ми пълни флаша с глупости, след като може да бачка на техния сървър. Отделно че като мина на нов телефон не инсталирам всичко наново. Имам си файлче с bookmarks, и си бачка.
Инак elmaz си имат приложение, и са с десетилетия инерция.
Пожелавам ти успех!

Green Bars

Well-Known Member
Според мен ако не стартираш с нещо уникално, а чакаш колелото да се завърти, значи ще си останеш под кривата круша

xX Mad Wolf Xx

New Member
Според мен ако не стартираш с нещо уникално, а чакаш колелото да се завърти, значи ще си останеш под кривата круша
Ами за момента си много прав - точно там съм

Не съм го загърбил като проект - нявно като посъбера пари ще изградя това което имам като идея и да видим.... а до тогава се надявам някой да не ме е изпреварил

petrov321

Well-Known Member
Трудно ще измислиш някакво уникално приложение за запознанства.
Затова ти препоръчвам да направиш обикновено приложение, НО да е насочено към точно определена група хора.
Т.е. направи нишов сайт за запознанства. Така голяма част от хората които попадат в тази група ще предпочетат твоя сайт, вместо тиндър. Ако уцелиш правилната група, може и да успееш без да има нужда от милиони за реклама.

bentos

Active Member
Ами за момента си много прав - точно там съм

Не съм го загърбил като проект - нявно като посъбера пари ще изградя това което имам като идея и да видим.... а до тогава се надявам някой да не ме е изпреварил
колегата е прав, нишов сайт му е майката, всичко друго ще ти потъне и времето и паричките

Станимир И

Well-Known Member
Здравей, разгледах внимателно всичко и като цяло ти ползваш готов купен код, също самият сайт е тотал щета и не само приложението.
Всичко говори за аматьорство на голямо ниво, да имаш добро приложение от този вид трябва да има компания, после инвеститори и през това време да градиш със реклама, приложението куца доста сериозно, на момент просто не работи, дори в приложението намерих линк към Hookup4u, което е код https://codecanyon.net/item/hookup4u-a-complete-flutter-based-dating-app/26539930 , не знам как мислиш да стане но така не се прави, няма да стигне до никъде просто, явно си малък и още ти е рано за такъв бизнес. Започни със нещо друго, което решава проблем, а не копира решение на проблем.

Поздрави,
Станимир И

xX Mad Wolf Xx

New Member
Здравей, разгледах внимателно всичко и като цяло ти ползваш готов купен код, също самият сайт е тотал щета и не само приложението.
Всичко говори за аматьорство на голямо ниво, да имаш добро приложение от този вид трябва да има компания, после инвеститори и през това време да градиш със реклама, приложението куца доста сериозно, на момент просто не работи, дори в приложението намерих линк към Hookup4u, което е код https://codecanyon.net/item/hookup4u-a-complete-flutter-based-dating-app/26539930 , не знам как мислиш да стане но така не се прави, няма да стигне до никъде просто, явно си малък и още ти е рано за такъв бизнес. Започни със нещо друго, което решава проблем, а не копира решение на проблем.

Поздрави,
Станимир И
Много Благодаря за отговора - абсолютно вярно е че съм аматьор !
Купих кода за приложението и отделно ми излезе към още 2500 да го настроят към гугъл и другите простотии (които не разбирам). А идеята ми беше да се ползва базов код който да се промени - измени и да няма нищо общо с това което е в момента (един вид да се използва само като основа кода...) А сайта сам го правих и както си видял , нямам много опит и има какво да се желае , но за моите НЕвъзможности смятам е добре ( с практиката идва и опита).... от там и на счетоводител не успях да попадна и стана една пълна каша !!! И разбрах че само с идея и ограничени средства, явно няма да стане !!!Защото всеки казва - да -да -да и накрая става коренно различно от това като първоначална идея
Та аа общо взето това му е историята и за това сега седи замръзнало като проект и всичко и май по добрия вариант е да го продам или да пия една вода

Blinky

Owner
Има две направления, които може да движиш успоредно, за да го направиш малко по популярно мобилното приложение.

Прави, колкото и да е странно, някоя друга регистрация, за да изглежда жива среда. Няма да успееш да набереш хора, ако нямаш хора там. Веднъж завъртят ли се нещата, натам вече е лесно.

Гледай да помислиш добре и да му измислиш нещо, което да е уникално, желано и отличаващо те от другите такива приложения. Дори може да го използваш и в маркетинговите си кампании. Ако си поредната платформа за запознанства, и нищо ново не предлагаш, ще те очаква кофти резултати, освен ако не налееш толкова много пари за реклама. Но второто малко е неоправдано.

IvanKirov

Well-Known Member
Според скромното ми мнение ако не разбираш сам да си правиш нещата то отсега си фалирал. Няма много мераклии да плащат за такива сайтове.

Друго - кой гледа реклами, че да очаквате някаква възвръщаемост? Адблокерите стават все по-добри, а по телевизията направо ги спирам!

xX Mad Wolf Xx

New Member
Според скромното ми мнение ако не разбираш сам да си правиш нещата то отсега си фалирал. Няма много мераклии да плащат за такива сайтове.

Друго - кой гледа реклами, че да очаквате някаква възвръщаемост? Адблокерите стават все по-добри, а по телевизията направо ги спирам!
Ами да ти кажа плащат си хората , за това казвам че е за чуждия пазар , от нашия пазар не мисля че ще се догони целта която искам !
Просто всичко е свързано с много грешки и много уроци костващи средства и време

xX Mad Wolf Xx

New Member
Това че плащаш на програмисти ти прави идеята мъртвородена.
Aми докато не се парнеш , няма от къде да знаеш ! Аз съм далеч от мисълта че от всичко трябва да разбира човек все пак

IvanKirov

Well-Known Member
Тоя образ може да го питаш, опари се с някаква соц мрежа. По професия мята кебапчета на улицата, чистач и рецепционист, после дава парите на програмисти.
п.с. Към края на видеото разправя, по въпроса със софтуерното предприемачество. Вика от чувала с еди кво си извадил най-дългия! :)

Последно редактирано:

Станимир И

Well-Known Member
Ами да ти кажа плащат си хората , за това казвам че е за чуждия пазар , от нашия пазар не мисля че ще се догони целта която искам !
Просто всичко е свързано с много грешки и много уроци костващи средства и време

Привет, ще ти напиша моят опит със точно социална мрежа и човек без опит но със много пари. Преди 4 години работих над един проект със други две фирми за създаване на социална мрежа, собственика си няма грам на идея от програмиране, но имаше едни излишни 70 милиона, намери фирми и екипи за реклама, след като вкара за 2 години тези 70 милиона, това приложение просто фалира. Той си нямаше грам на идея какъв е този бизнес, просто наливаше много пари някъде и се радваше на телефона си, че ползва негово приложение. Такива успешни онлайн бизнеси като Smsbump примерно, защото той е успешен проект, е направен от програмисти със голям опит и много труд от още една камара хора. А твоят пример е все едно да отвориш дюнерджийница, да наемеш работници и ти да си нямаш на идея как се правят дюнери и това е често срещано сред българите, жаждата за лесни и големи пари играе голяма роля. Ако искаш големите пари и успешният бизнес, ще трябва да бачкаш здраво и да учиш много, освен ако не си наследил пари или бизнес, зор става. Най-лошото е, че си се хванал във най тежката ниша, която доста социални платформи са фалирали със милиони наблъскани в тях, остави филмите, че ще стане магията.

Ако искаш, успешен онлайн бизнес със услуга, ще трябва да учиш здраво програмиране и въобще как работи един такъв бизнес, повярвай имам сериозен опит и съм един от хората в форума който ще ти напише истината и спести проблеми.

Поздрави,
Станимир И

contra

Well-Known Member
Маркирайте някак постовете на Дефнюз и на Станимир - да се отличават и да се ориентират хората, че става дума за комедийно-пародиен контент.

Последно редактирано:

Горе