Мога ли да използвам две теми едновременно ?

Ситуацията е следната :
Имам работещ сайт и искам темата която е в момента да е видима за посетителите, а паралено с нея да сложа още една която ще е видима само за мен, докато я наглася и направя всички промени, които желая (а те са доста). Не искам да спирам сайта, а имам огромното желание да сменя цялостно визията и не знам как да процедирам. Някой ако е имал подобен случаи да подсказва. Търсих в плъгините но поне аз не намерих нищо, което да ми свърши работа.
 
От: Мога ли да използвам две теми едновременно ?

Можеш да си свалиш бекъпа и да си работиш на Локал
 
От: Мога ли да използвам две теми едновременно ?

Съмнява ме, че ще намериш такъв плъгин, по-скоро си направи друга секция, която няма да се индексира от Гугъл и си прави там каквито промени искаш.
 
От: Мога ли да използвам две теми едновременно ?

инсталираш един друг wp и оправяш темата
след това я слагаш на сайта и готово

може да направиш и копие на сайта и да го сложиш в една поддиректория (в която ботове на търсачките и потребители да нямат достъп) и там да си работиш
 
От: Мога ли да използвам две теми едновременно ?

Като отидеш на "Теми" и върху малката снимка, която визуализира съответната тема в менюто, кликаш с десен бутон върху нея и отваряш в нов подпрозорец. Отваря ти темата като iframe и може да си кликаш по страниците да видиш как изглежда всичко, без плъгин и без да ги активира.
 
От: Мога ли да използвам две теми едновременно ?

Въпроса е там, че искам да си я наглася по сайта. Искам всички плъгини и скриптове работещи в сегашната тема, да ги интегрирам по новата (тя е с много по различни цветове, големина на страничната лена и т.н. )

Можеш да си свалиш бекъпа и да си работиш на Локал
Как да сваля бекъп-а и да го подкарам на локалния хост ?
 
От: Мога ли да използвам две теми едновременно ?

Въпроса е там, че искам да си я наглася по сайта. Искам всички плъгини и скриптове работещи в сегашната тема, да ги интегрирам по новата (тя е с много по различни цветове, големина на страничната лена и т.н. )

Не ме слушаш значи какво ти говоря!
Повтарям отново:

...по-скоро си направи друга секция, която няма да се индексира от Гугъл и си прави там каквито промени искаш.

След мен и nortrant ти е дал същия съвет:

инсталираш един друг wp и оправяш темата
след това я слагаш на сайта и готово

може да направиш и копие на сайта и да го сложиш в една поддиректория (в която ботове на търсачките и потребители да нямат достъп) и там да си работиш

Какво толкова умуваш, почваш и го правиш...Считам, че няма друго решение на проблема ти. Инсталираш си друга система, забраняваш индексирането и, слагаш половин или 1 дузина пробни статии, които ги разпределяш в няколко категории и подкатегории за да имаш реална представа как се държи системата. След това ако разбираш почваш работа по нейната промяна (нещо което ме съмнява, че ще се справиш, предвид въпросите които задаваш!). След като си готов с донагласянето на външния вид инсталираш темата в оригиналния блог и прехвърляш промените които си направил. Лесно и елементарно е, просто се иска работа.

П.П.:

dilana : Май, че ти нещо не си разбрал какво иска Vladimir Dimitrow, твоя плъгин няма да му помогне да си преработи системата!
 
Последно редактирано:
От: Мога ли да използвам две теми едновременно ?

Аз те разбирам както ми казваш, въпроса беше там дали може по друг начин да стане точно това което искам (работата на две теми едновременно, като едната да е видима само за мен). Явно няма такъв вариант или вие не знаете за него. Ще действам по описания по-горе начин, а дали мога да се справя с редакцията или не - какво значение има и защо трябваше да го изкоментираш така ? Въпроса не е да успееш, а да опиташ :) Все след 5-я път ще стане ;) Аз сегашната тема съм я ръчкал около месец преди да стане, както на мен ми харесва. В начало си нямах представа какво правя и защо го правя, но след много четене и опити няма как да не схванеш какво се случва :)

Благодаря на всички писали!
 

Горе