Мога ли да печеля пари от този сайт? Струва ми се интересен.

Pafs

New Member
Здравейте на всички!
Нов съм в този бранш и ми е необходима малко помощ!
Днес един приятел ми каза за този нов сайт plati5.com и ми се струва доста заинтригуващ. Само ми обясни, че преди 2 дни е постнал работа в сайта и вече има 2 продажби.
Моля за помощ и препоръки!
Благодаря предварително!
 
Що да не печелиш? Ако постнеш нещо, което е търсено и изгодно би трябвало да си намериш работа.
 
От: Мога ли да печеля пари от този сайт? Струва ми се интересен.

Някоя циганка ,която разбира от интернет,като намери сайта и пусне - минет за 5 евро - е тогава ще се вдигне електората :)
 
От: Re: Мога ли да печеля пари от този сайт? Струва ми се интересен.

Що да не печелиш? Ако постнеш нещо, което е търсено и изгодно би трябвало да си намериш работа.

Благодаря Fozzy, мисля да пробвам и ще пища отново!
 
От: Мога ли да печеля пари от този сайт? Струва ми се интересен.

Някоя циганка ,която разбира от интернет,като намери сайта и пусне - минет за 5 евро - е тогава ще се вдигне електората :)

Хахах, това като нищо да се случи :)
 
От: Мога ли да печеля пари от този сайт? Струва ми се интересен.

Това не е новост. Има английски аналог на този сайт.

"Какво бих направил за $5 или $10", или нещо подобно.
 
От: Мога ли да печеля пари от този сайт? Струва ми се интересен.

е това е българина... пуснах www.izgoden.com и веднага почнаха копията. Как до сега никой не беше пуснал такъв сайт на BG и сега изведнъж ще се появят сумати такива.

edit: прегледах сайта и като гледам няма точно 1 поръчка! Приятеля ти те е излъгал.
 
От: Мога ли да печеля пари от този сайт? Струва ми се интересен.

Че тоя сайт е ултра глупав...това се едно аз съм го правил :)
Ти ми намирисваш определено на интервент..ако не и собственика. Ако не е така се извинявам все пак..но сайта за мен си остава ултра глупав
 
От: От: Мога ли да печеля пари от този сайт? Струва ми се интересен.

е това е българина... пуснах www.izgoden.com и веднага почнаха копията. Как до сега никой не беше пуснал такъв сайт на BG и сега изведнъж ще се появят сумати такива.

edit: прегледах сайта и като гледам няма точно 1 поръчка! Приятеля ти те е излъгал.

Супер оригинална и иновативна идея от твоя страна. Не знам как си се сетил да направиш такъв сайт ! Възхищавам се просто !

Ама как на никой не му хрумна, че автора на темата може би сам си е собственик на сайта и се рекламира по този начин ? :|
 
От: Мога ли да печеля пари от този сайт? Струва ми се интересен.

Е какво му е новото оригинала е 1 уса сайт файвър.ком от полвин година поне се чудя дали да пусна и аз такъв,,, Но така и не пуснах поне сега ще видим дали съм се прецакал като не съм пуснал файвър клоун на бг :) Незнам що си мислите че сте измислили нещо като файвър.бг
:oops: Аз се отказах да пускам бг файвър щото се съмнявах че хората ще се занимават да плащат и мисля че повечето хора в бг нямат пейпал и тн.. Сега ще видим дали съм бил прав
 
От: Мога ли да печеля пари от този сайт? Струва ми се интересен.

тоя сайт е пълна скръб...
 
От: Мога ли да печеля пари от този сайт? Струва ми се интересен.

според мен такъв сайт в Бг няма да се развие...

Много си прав. Тук цените са много по-ниски (за съжаление). Трябва да е всичко по 1 лев, като магазините.

п.п. Сещам се, че някои от тук имаше такъв сайт, пък той бил Маверик. Успех с проекта.
 
От: От: Мога ли да печеля пари от този сайт? Струва ми се интересен.

Много си прав. Тук цените са много по-ниски (за съжаление). Трябва да е всичко по 1 лев, като магазините.

п.п. Сещам се, че някои от тук имаше такъв сайт, пък той бил Маверик. Успех с проекта.

Благодаря :)
 
От: Мога ли да печеля пари от този сайт? Струва ми се интересен.

Постнах в този сайт...все още нищо. Не мога да разбера как сметнахте, че мога да съм собственик на този сайт, нямам и бегла представа от програмиране.....благодаря на всички за коментарите до тук!
 
От: От: Мога ли да печеля пари от този сайт? Струва ми се интересен.

е това е българина... пуснах www.izgoden.com и веднага почнаха копията. Как до сега никой не беше пуснал такъв сайт на BG и сега изведнъж ще се появят сумати такива.

бахх маамуу а това не е ли едно към едно с твойто - sdelka.bg
 
От: Мога ли да печеля пари от този сайт? Струва ми се интересен.

БГ фиверр клоновете не са се пръкнали от изгоден.нещо си, а точно оттогава, когато се шерна фул скрипта на fiverr.com из нета.
 
От: Мога ли да печеля пари от този сайт? Струва ми се интересен.

В sdelka.bg се плаща в левове през еPay ..... не е зле ...може да се линкнат хора!
 
От: Мога ли да печеля пари от този сайт? Струва ми се интересен.

бахх маамуу а това не е ли едно към едно с твойто - sdelka.bg

да, същия скрипт е.
 

Горе