Модератор!

За и против IndArt.org да стане модератор

  • Определено ЗА! (Защо?)

    Votes: 110 93.2%
  • Против (защо?)

    Votes: 7 5.9%
  • Въздаржал се... (защо?)

    Votes: 1 0.8%

  • Общо гласове
    118
само дето админа е един.това че има и оше двама модератори е друго.такаче ти си оборен. 8)
 
ами да са живи и здрави всичките :lol:

как трябваше да го напиша с трите имена и ЕГН-то на този който ме е поканил ли :) бе майната му е бягаме от темата...

Пи.Ес. значи имало начин да се предизвика по-голяма активност в форума а :) я вижте на коя тема има най-много отговори днес. Браво!
 
дам найстина е жалко.мисля че тази тема вече се изьчерпи,а?вече само спам и офтопик се трупа.
 
оооооооооооооо не от началото не беше така.тогава аз си изказах мнението,но това че на теб не ти хареса и почна да ми се дръвчиш е съвсем друго.като не носиш на критика не караи хората да се обосновават сещаш ли се?това твое предложение ми изглежда като намек че модераторите и админа не си вършат работата ама не е така.
 
Бате спокото който си пише офф-топик да си пише, сериозните си говорят по темата, и аз излизам от време на време от контекста на темата ама гледам да се върна по някое време. :lol:

Иначе евалата, наистина това е тема #1 за деня, наистина знаеш как да събудиш интерес. Аз принципно не виждам да сме изпуснали юздите, пък нали сме млади неможе само работа да опсъждаме, имаме нужда от тези закачки - нещо като тим билдинг. :lol:

Anabel, аз да си каже че може би аз водя класацията по неправилно писане, Така че ако някой е за бичуване - на лично съобщение. :D :D :D
 
аз като оборен

аз като оборен ще кажа нямам нищо против който и да било да става администратор ,така или иначе форума си върви ,просто не издребнявай инарт и това е , ако хората гласуват ти да станеш модератор аз ще те предложа и за админ или поне глобален модератор .
 
Blinky каза:
Бате спокото който си пише офф-топик да си пише, сериозните си говорят по темата, и аз излизам от време на време от контекста на темата ама гледам да се върна по някое време. :lol:

Иначе евалата, наистина това е тема #1 за деня, наистина знаеш как да събудиш интерес. Аз принципно не виждам да сме изпуснали юздите, пък нали сме млади неможе само работа да опсъждаме, имаме нужда от тези закачки - нещо като тим билдинг. :lol:

Anabel, аз да си каже че може би аз водя класацията по неправилно писане, Така че ако някой е за бичуване - на лично съобщение. :D :D :D

:lol: :lol: пуснах темата щото днес се набутаха още някви роботи да спамят и няколко офтопика ме издраниха ей такова :)
идеята на темата беше спретете спама и офтопика или ставам модератор и ва режи всички 8) :lol: колкото на шега толкова и на сериозно го казах в интерес на истината

те па хората взеха че се вързаха жестоко.. и ми стана интересно :)

здраве да е сега сериозно!

Няма проблем лекото бягане от темата... но има офтопици със страници. което затруднява хората да следят това за което са влезнали в дадена тема.

молбата ми е просто да се следят тея неща защото аз като един от активните членове на форума се дразня от такива неща.

може да не съм тука от първия ден на регистрацията на форума или незнам си кво още. но смятам че съм равноправен с останлите и имам право на мнение.

не съм се запънал да ставам модератор, или нещо такова, да предложих да помогна по въпроса, това е точно защото се интерисувам от форума и има неща от които се дразня. с постовете си ме обедихте че само аз обичам да ми е подредено "в къщи" обаче .

такаче викам да приключваме с темата :) осен ако не искате да я направите най-четената тема във форума :lol: :lol:

миси: стига бе и ти :) сори ако съм те засегнал, но не говорех за теб ся че с теб се разлафихме кво лошо има
 
днес се набутаха някакви роботи защото изключих верификацията на имеила. не че иначе не минава някои но са по малко

А за това са виновни АБВ.бг някаде около 50 потребител взеха да блокират меилите за активация. пробвах 1-2 номера за да избегна блокажа.... отначало се получи но няколко потребителя по късно отново блок............. сложих голям червен банер на страницата с Условия за регистрация че абв ни блокират да ползват друга поща но незнаино защо хората продължават да се регистрират с пощи там......... Така че отрязах верификацията в името на растежа...... но ако спам ботоете станат прекалено агресивни ще я върна

Относно офтопика : ами ние сме малък форум не пестим място в базата данни. Така че лошо няма да си лафите, но бих ви помолил да го правите в темата за офтопика. Не наспамваите целият форум :)

@IndArt - Когато решим да изберем допълнителни модератори ще вземем на предвид твоята кандидатура :)
 
Абе то ботовете ще станат агресивни ама на френска любов, Няма отърване от тях.

може да не съм тука от първия ден на регистрацията на форума или незнам си кво още. но смятам че съм равноправен с останлите и имам право на мнение.

Няма две мнения по въпроса че всички тук сме заедно да се подкрепяме и сме в една и съща сфера. Няма смисъл има квалификация. Аз, еми всичките ме кефите много яко. :lol: С всичките може да се говори отворено. Това е и идеята на форума.

Абе я да почнете всички да се обичате.....ама приятелски......... :D :D :D
 
Blinky каза:
Anabel, аз да си каже че може би аз водя класацията по неправилно писане, Така че ако някой е за бичуване - на лично съобщение. :D :D :D
Верно е. . .
IndArt.Org каза:
Потребителската активност трябва да е висока ;)

анабел. Амъ Ни Ръзбираш нъли :wink:
Защо да не те разбирам. Аз съм полигот всичко разбирам :wink: 8)
 
IndArt.Org каза:
Потребителската активност трябва да е висока ;)

анабел. Амъ Ни Ръзбираш нъли :wink:
Защо да не те разбирам. Аз съм полигот всичко разбирам :wink: 8)[/quote]

Иначе аватара ти е супер! Менди рулира!


Тодоре да прав съм, но май само на нас ни пука :lol: такаче 2ма срещу сички нищо няма да напраим.. такаче трябва да играем по тяхните правила :lol:
 
Аз мисля че форума движи добре и без външни модератори или админи. Да, наистина е така че има бая офтопици - има си. Ама ще се съгласите че не сме някакви ш****и роботи и не може през цялото време да си бъбриме за тази индустрия. Фирмите плащат луди пари за Team Building, а ние го правиме само с по едно две изречения.

Хубаво е да се придържаме към темите, но да е малко по разчупено за да не изглежда нагласено и сковано, поздрави за всички готини хора тук. :wink:
 
$INeed$ каза:
Аз мисля че форума движи добре и без външни модератори или админи. Да, наистина е така че има бая офтопици - има си. Ама ще се съгласите че не сме някакви ш****и роботи и не може през цялото време да си бъбриме за тази индустрия. Фирмите плащат луди пари за Team Building, а ние го правиме само с по едно две изречения.

Хубаво е да се придържаме към темите, но да е малко по разчупено за да не изглежда нагласено и сковано, поздрави за всички готини хора тук. :wink:


Подкрепям горното мнение на 100%
 
Присъединявам се към предните два пост-а няма нужда от друг модератор просто ако се назначи някой нов модератор знам какво става като почне да се "Престарава" като почне да трие постове теми и такива които не пречат на никого затова аз гласувах против да бъде назначен
но това е мое мнение ако някой иска да гласува ЗА.
 

Горе