Модули за Opencart

От: От: Модули за Opencart

Според вас колко биха стрували модулите за направата на един добър опън карт магазин? Тоест колко би била първоначалната инвестиция?

Ако онлайн магазините бяха обувки отговора на този въпрос би бил този:
Зависи за какво ти трябват. Дали искаш джапанки да си ходиш по плажа или обувки да минеш с тях по червения килим на Оскарите.

За всеки магазин, който правя изисквам техническо задание(пълно описание на функционалностите) обсъждаме го и ако се налага го променяме и тогава се смята цената.
Тук тънкия момент е, че този който прави магазина трябва да е много наясно със системата и да знае какво може и какво не може.
Най-важно обаче е клиента да знае какво иска и да е свършил своята част от предварителната работа.
 
От: Модули за Opencart

Има ли безплатен модул за бърза поръчка директно от страницата на продукта ?
 
От: Модули за Opencart

Здравейте
Някой знае ли модул за OC 2.X който да прави отстъпка % на тотала. Тези които съм пробвал не смятат отстъпката на ДДС. т.е не стават.
Ще се радвам ако някой ми помогне.
 
От: Модули за Opencart

Здравейте, проявявам интерес за закупуването и инсталирането на xml импорт модул. За опънкарт.
 
От: Модули за Opencart

Здравейте, представям ви модул за намаление на бройка (избрана от вас) и процент (също избран от вас) на намаление в категория на OpenCart (онлайн магазин), които направих на скоро за мой клиент. Модула е разработен за версия на OpenCart 1.5.6. . Ако някой проявява за 2.0 ще го разработя и за него.
Поздрави.
Виж файлът 13099

ДЕМО:
http://olivia.host-bg.eu/

Може да тествате с Десктоп категорията (заложил съм 3 или повече продукта за 20%)
 
От: От: Модули за Opencart

Здравейте,

Търся модул,при който до продукта има бутон и като цъкнеш пада меню с различни модификации.Клиента избира модела и точно този модел отива в кошницата.Става въпрос за парфюми,например мъжки 50 мл-бутон-аромати/падащо меню с 10 избора/-избор-кошница

Благодаря.
 
От: Модули за Opencart

Някой ако има подходяща тема, за авточасти, аксесоари и прочие, може да ми пише на лично.
 
От: Модули за Opencart

Това е вградена функционалност и се казва "Опции".
http://docs.opencart.com/catalog/option/

А как би могло да се направи така че да кажем за този продукт.
вместо опцията size: small, medium да се обозначи модела на макарата 3000, 4000
Имали модул, който да променя тези неща и/или трябва да се прави от някой?
 
Последно редактирано:
От: Модули за Opencart

Ти си задаваш опциите предварително преди да качиш продукта

направи си го в админ/каталог/варианти създай си размерите , изтрий тези дето не ти трябват а после качваш продукта и на таб варианти си викаш каквото си искаш
 
От: Модули за Opencart

Ти си задаваш опциите предварително преди да качиш продукта

направи си го в админ/каталог/варианти създай си размерите , изтрий тези дето не ти трябват а после качваш продукта и на таб варианти си викаш каквото си искаш

@СТАН Много благодаря за разясненията, сега ще тествам.
Ей работи си перфектно!
Този форум Рокс! :clap:
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: CTAH
От: Модули за Opencart

Здравейте!

Писах в друга тема, но явно е остаряла и никой не я гледа. Рових и в нета за този проблем, но уви без резултат.

Проблема е следния : Влизам продажби/поща за да пусна бюлетин до всички клиенти, обаче Opencart ми пише долу в червено, че няма съдържание и не изпраща нищо.

Помагайте :)
 
От: Модули за Opencart

Решението е тук

/* ***********
* File: admin/view/template/sale/contact.tpl
*/
// adding:
$('textarea[name="message"]').val(CKEDITOR.instances.message.getData());
// before:
$('textarea[name=\'message\']').html($('textarea[name=\'message\']').val());
 
От: Модули за Opencart

Здравейте,
нужно ми е решение за следния проблем (прилича доста на този с опциите):

Имам например продукт - пуловер. Той струва 100 лв. Ако е син цвят обаче, искам да струва 90 лв. С вградената функционалност в Опенкарт 2.0 опцията син цвят излиза (-10 лв), вместо 90 лв. Има ли как да се появява остатъчната стойност, а не стойността на отстъпката?
И още - има ли как, ако опцията е само една, да може да се избира и да не се избира? Защото сега, ако избереш опцията син пуловер, не можеш да я отчекнеш и да се върнеш на основната стока, която струва 100 лв.
 
От: Модули за Opencart

Здравейте,
нужно ми е решение за следния проблем (прилича доста на този с опциите):

Имам например продукт - пуловер. Той струва 100 лв. Ако е син цвят обаче, искам да струва 90 лв. С вградената функционалност в Опенкарт 2.0 опцията син цвят излиза (-10 лв), вместо 90 лв. Има ли как да се появява остатъчната стойност, а не стойността на отстъпката?
И още - има ли как, ако опцията е само една, да може да се избира и да не се избира? Защото сега, ако избереш опцията син пуловер, не можеш да я отчекнеш и да се върнеш на основната стока, която струва 100 лв.

Защо не размениш местата и тогава не-синият ще е +10лв.
Направи продукт пуловер, опция бял +0, опция син +10....да кажем....
 
От: Модули за Opencart

За съжаление в конкретиката на моя случай това не работи... Основният продукт трябва да е по-скъпия. Въртях го, гледах го по всички възможности, но не става. Мерси все пак де!
 
От: Модули за Opencart

Привет,

Търся Newsletter subscribers модул, с който да мога да дърпам абонатите в csv или xls с датата на постъпване на абонамента.

OC v. 2.0.1.1 и съм с Журнал темата.

Благодаря предварително
 

Горе