Модули за Opencart

От: Модули за Opencart

Здравейте,
Трябва ми модул за Opencart 1.5.6.4. за Import на продукти от xml таблица. Само да не е някой за 100$. Ако някой има такъв и мисли, че може да го продаде на разумна цена...
 
От: Модули за Opencart

Здравейте
Аз искам да попитам следното. Предстои ми закупуването на модул за CEO.
По принцип предпочитам модул Паладин само че чух че вече не мога да го сложа на няколко магазина.
Някой знае ли такъв който е от Ранга на Пладаина но да може да се слага на повече магазини
 
От: Модули за Opencart

Тоя паладин е супер зле - не успях да го пусна, защото е в комфликт с темата, която ползвам, а от съпорта нямам цяла седмица отговор.
 
От: Модули за Opencart

Здравейте,
докато се ровичках да намеря решение, как да забранявам неналичните продукти да се добавят в количката, намерих ето това модулче [vQmod] Hide AddtoCart for Out of Stock Products.Трябва естествено да имаш vQmod и си работи на версия 2.0.3.1, като деактивира бутона за добавяне в количката, без да го премахва.За щастие му слага едно id и с малко css го "зачервих":

#button-out-of-stock {
color: #ffffff;
text-shadow: 0 -1px 0 rgba(0, 0, 0, 0.25);
background-color: #EF1A1A;
background-image: linear-gradient(to bottom, #C11313, #EF1A1A);
background-repeat: repeat-x;
border-color: #C11313 #E05050 #C11313;
}
Дано на някой му е от полза.
Хубав ден!
Edit: ако някой има безплатно решение за последната версия, неналичните продукти да са с деактивиран бутон и в списъка/грид-ана категориите, ще му бъда благодарен!
 
И аз да си питам за един модул. Ако някой е попадал на нещо такова. Става дума, че при надхвърляне на зададената в администрацията наличност на продукта след натискането към плащането или прегледа на количката да изписва надпис гласящ нещо от рода на "Не можете да прибавите повече от 4 продукта....". Явно е добро, но честно казано било помагало, защото били много кьорави да гледат след Наличност числото. :) Да се сеща някой за нещо такова? Системата е Opencat, а версията 2.0.2, но няма проблем ако е и нещо с кода. ;)
 
И аз да си питам за един модул. Ако някой е попадал на нещо такова. Става дума, че при надхвърляне на зададената в администрацията наличност на продукта след натискането към плащането или прегледа на количката да изписва надпис гласящ нещо от рода на "Не можете да прибавите повече от 4 продукта....". Явно е добро, но честно казано било помагало, защото били много кьорави да гледат след Наличност числото. :) Да се сеща някой за нещо такова? Системата е Opencat, а версията 2.0.2, но няма проблем ако е и нещо с кода. ;)

Няма ли някой да му идва нещо на ум. Днес ще потърся и ще видя и аз, ще пиша ако нещо ми попадне, дори ако е чувъркане в кода, а не модул. :)
 
От: Re: Модули за Opencart

И аз да си питам за един модул. Ако някой е попадал на нещо такова. Става дума, че при надхвърляне на зададената в администрацията наличност на продукта след натискането към плащането или прегледа на количката да изписва надпис гласящ нещо от рода на "Не можете да прибавите повече от 4 продукта....". Явно е добро, но честно казано било помагало, защото били много кьорави да гледат след Наличност числото. :) Да се сеща някой за нещо такова? Системата е Opencat, а версията 2.0.2, но няма проблем ако е и нещо с кода. ;)

Логиката не е сложна, като се има предвид, че има опция за минимален брой, трябва да се обърне 1 знак, да се добави колона в таблицата и съобщение в lang файловете.
 
Re: От: Re: Модули за Opencart

Логиката не е сложна, като се има предвид, че има опция за минимален брой, трябва да се обърне 1 знак, да се добави колона в таблицата и съобщение в lang файловете.
Това ще ми даде ли желания резултат - да изписва това съобщение, което да е, че има еди колко си е не може х на брой от този продукт да се поръчат, както и да не се добавят в количката при чекаута. Ако може, ще се радвам за малко подробности. :)
 
Re: От: Re: Модули за Opencart

Това ще ми даде ли желания резултат - да изписва това съобщение, което да е, че има еди колко си е не може х на брой от този продукт да се поръчат, както и да не се добавят в количката при чекаута. Ако може, ще се радвам за малко подробности. :)

Аз пак да вдигна темата, да видя дали някой има идея. :)
 
Re: От: Модули за Opencart

http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=13703 - Погледни това. Според мен търсиш същото
Супер, ще го пробвам. Ако си запознат с модула, ще ми споделиш ли дали ще успее да изпълни моите изисквания, защото имам чувството, че ще добави в картата, но е по-добра опция с надписа, отколкото да редиреква към празна катрта. Доста по-логично е, защото ти казва на време, не че в In stock няма число, което казва колко бройки има, но все пак. :)
 
Re: От: Модули за Opencart

Има демо, което пробвах. Още на продукт страницата излиза съобщението като не добавя нищо в количката.

Супер идеалка. :) Мерси много. :) И още нещо, ако някой има идея - тъй като newest products е модул, който се включва и изключва на страници, реално как го правите да е отделна страница, която да страницира тези нови продукти, а не да ги ограничи в модулните лимити - просто страница както е да речем категорийната. :) Направих едно временно решение, но за жалост това е малко под изискванията ми. Ако не съм ясен, ще дам повече инфо.

Мерси за модула, вече дадох репче. :)
 
От: Re: От: Модули за Opencart

Аз ползвам това
http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=1050


Супер идеалка. :) Мерси много. :) И още нещо, ако някой има идея - тъй като newest products е модул, който се включва и изключва на страници, реално как го правите да е отделна страница, която да страницира тези нови продукти, а не да ги ограничи в модулните лимити - просто страница както е да речем категорийната. :) Направих едно временно решение, но за жалост това е малко под изискванията ми. Ако не съм ясен, ще дам повече инфо.

Мерси за модула, вече дадох репче. :)
 
От: Модули за Opencart

Ще се опитам да обобщя, какво точно търся и ще съм благодарен, ако някой ме насочи към подходящ модул.
Трябва ми един вид складова програма, за ИТ продукти, лаптопи, настолни и всичко свързано с тази материя.
Да мога да въвеждам продукти, като описвам доставна цена, поле за партиден номер, доставчик
Да мога да следя складова наличност с програмата и най-вече цените доставна/крайна и да ми смята маржа.
Да мога изписвам продуктите от нея към клиент/поръчка и да ми остава история.
Да има място и за прикачване на документи към продуктите, които се въвеждат вътре. Гаранции, протоколи и т.н.

Може би ще се сетя за още нещо, но в последствие. Гледах Микроинвест, но ми се струва, че е за магазин за зеленчуци :) ако не е така и ако я е ползвай някой, моля да я обобщи малко на български език, че трябва да я купя за да я тества, което не ме устройва донякъде.
 
От: Модули за Opencart

Микроинвеста го теглиш и го тестваш - по някое време спира да работи - тогава ако ти е харесало го плащаш ако не не правиш нищо.
В меню Други - настройки - специални - метод на работа - пусни работа с партиди по избор.
Ако искаш дребна корекция на някой документ или нов документ обикновено струва 29 Евро - еднократно - ако искаш нещо специално за теб изчанчено струва по скъпо.
Прочети и ръководството и хелпа и база знания - там ще видиш какво може и какво не може.
Желая ти успех. Ако имаш въпроси за Микроинвеста съм насреща.
 
От: Модули за Opencart

Мерси.

Още един въпрос, нуждаем се от модул за къстъмизация на фактури, да се слагат полета, да се махат, да се настройва кой я е издал, всичко :).

Сори, че така хаотично ще питам, но доста от инфото не мога да си го набавя от гуглето а хора с опит биха ми били полезни. Със сигурност ще пишам още куп неща :)
 
Последно редактирано:
От: От: Модули за Opencart

Микроинвеста имат и модули за фактури като InvoicePro, разгледай им страницата, имат доста решения, някои безплатни.
 

Горе