Модули за Opencart

От: Модули за Opencart

http://www.opencart.com/index.php?r...banner&filter_license=0&filter_download_id=36


Здравейте,
Не знам дали е точното място... но да попитам -
Как мога да накарам даден модул да се визуализира само в дадена категория?
Пример - искам банер с колело да се визуализира само в категория колелета.
Пример - банер с шишета минерална вода да се визуализира само в категория минерална вода.
Благодаря ви предварително!
Поздрави!
 
От: Модули за Opencart

Привет,

кой модул на epay ползвате?

И друг въпрос имам: как клиента да може да плати директо с карта, без да минава през логина на Skrill или Epay?
 
От: Модули за Opencart

За картата си харесваш една банка и казваш, че искаш онлайн ПОС терминал от нея. Те ще ти кажат какво да правиш след това.
Има готови терминали в опънкарт магазина само с банката трябва да се договориш.
 
От: Модули за Opencart

Привет,

кой модул на epay ползвате?

И друг въпрос имам: как клиента да може да плати директо с карта, без да минава през логина на Skrill или Epay?

За картата си харесваш една банка и казваш, че искаш онлайн ПОС терминал от нея. Те ще ти кажат какво да правиш след това.
Има готови терминали в опънкарт магазина само с банката трябва да се договориш.

В момента ePay.bg разполагат с модул иПей Свят, който позволява плащането с карта и без регистрация.
Реално иПей ти издават Виртуален ПОС терминал има си и модул за OC.

Другия вариант с картите е на extensadev те правят маса модули за разплащане.

Поздрави,
Ник
 
От: Модули за Opencart

Здравейте,

Бих искал да попитам:

Има ли възможност, при поставянето на цени на даден артикул, който има няколко варианта, цените да са си фиксирани, в смисъл:

Ако цената на вариант 1 е 10лв.,
вариант 2 е 20лв.,
вариант 3 е 30лв.,

а не на всеки вариант да е 10лв. + 10 (=20лв)
10лв + 20лв (=30лв)
 
От: Модули за Opencart

И може ли да му се зададе да обновява цените на 24 часа примерно?
 
От: Модули за Opencart

Имам малак проблем когато добавя този модул и като си вляза в магазина в продуктовата ми страница ми исписва ето това : V:\home\localhost\www\vv\vqmod\vqcache\vq2-catalog_controller_product_category.php on line 132

:(

ползвам версия 1.5.6
 
От: Модули за Opencart

И може ли да му се зададе да обновява цените на 24 часа примерно?

Става с cron job, но трябва някой къстъм да ти сетне скрипта.

Поздрави
 
От: Модули за Opencart

Здравейте
някой знае ли как да направя така че всички продукти в магазина да се покажат на една страница
 
От: Модули за Opencart

Здравейте
някой знае ли как да направя така че всички продукти в магазина да се покажат на една страница

За коя версия е това и на коя страница искаш на главната или в категорията?
От админ имаш опция броя на продуктите показващи се на страница 15-20 беше по дефолт..
Дай инфо да ти кажа.

Поздрави,
Ник
 
От: Модули за Opencart

Правиш една категория, закачаш всички продукти към нея.

Ако става въпрос за премахване на странирането. В настройките на магазина за продукта на страница задаваш някакво голямо число.
 
От: От: Модули за Opencart

Правиш една категория, закачаш всички продукти към нея.

Ако става въпрос за премахване на странирането. В настройките на магазина за продукта на страница задаваш някакво голямо число.

Или:

Даваш на latest лимит голямо число и му махаш заглавието или го сменяш с нещо като "Всички продукти", каталог и пр. - предимство е че са сортирани по низходяща дата.
Много зависи как искаш да се изобразяват продуктите за категория и модул кода обикновено е различен.
 
От: Модули за Opencart

Някой може ли да предложи читав модул за лизинг?
 
От: Модули за Opencart

Някой може ли да предложи читав модул за лизинг?

https://platiposle.bg/ модула е на кредисимо мога да ти дам контакт и да те свържа с мениджъра им.

Поздрави,
Ник
 
Re: От: Модули за Opencart

https://platiposle.bg/ модула е на кредисимо мога да ти дам контакт и да те свържа с мениджъра им.

Поздрави,
Ник

Това не е точно лизинг, а отложено плащане до 15 дни. Или поне аз така го разбирам. Т.е. ако клиента не си плати поръчката до 15 дни, вероятно ще му отрежат главата. Съответно и търговеца си получава парите до 15 дни.

Да, не е лоша идеята и аз се замислям даже дали да не я пусна тази услуга, но не е лизинг. А и леко ме е шубе, защото ако някой си изпусне срока, аз ще отнеса негативите...

И все пак някой използвал ли я е тази услуга? Любопитно ми е да чуя мнения по въпроса и повече подробности :)
 
От: Модули за Opencart

Сега се поразгледах, точно си е лизинг, но с възможност за плащане на цялата сума в тези 15 дни. Явно такава е маркетингова стратегия да се набляга на 15-те дена. Но никъде не намерих инфо за това какви стават условията след 15-те дни.
 

Горе