Модули за Opencart

От: Модули за Opencart

Въппрос за който ползва ePay като разплащателен метод:

На ePay разработката ли ползвате или някакъв друг модул? питам, защото разговарях с ePay и ми казаха, че те не поддържат никакви модули освен тяхната която е за HTML i Pearl?
 
От: Модули за Opencart

Имам няколко магазина под Версия 1.5.4. Причината е, че при стартирането на всеки един нов магазин просто дърпам бекъпа на стария и модифицирам. Там всичко ми е преведено и настроено, общо взето само дизайна променям.
Въпроса ми е:
Има ли много съществена разлика в 1.5.4. и 2+ версиите. 2+ версиите по бързи лиса. Какъв им е +са. Заслужава ли си работата и времето? Ако закупя готова тема, ще си спестя ли времето?
По този въпрос - препоръчайте ми тема - но да не е Журнала, че ми е супер тежък.
 
От: Модули за Opencart

Въппрос за който ползва ePay като разплащателен метод:

На ePay разработката ли ползвате или някакъв друг модул? питам, защото разговарях с ePay и ми казаха, че те не поддържат никакви модули освен тяхната която е за HTML i Pearl?

Моля за помощ с интеграцията на ePay като разплащателен метод
 
От: Модули за Opencart

Здравейте,
Може ли съвет за модул за ОС 2.0.2.0 за ъпдейтване на цени.
Нещо, което да сте го ползвали и да ми го препоръчате.
Благодаря
Поздрави!
 
От: Модули за Opencart

Благодаря за модулчето.
На мен ми трябва нещо, дето да му кача един екселски файл с продуктов код и цена и то да си ъпдейтне цената.
Бях ползвал един такъв кодулм но беше за 1.5.6.х
Жалко, че го няма за 2.х.х.х
 
От: Модули за Opencart

Благодаря, май ще го пробвам това последното :)
Поздрави!
 
От: Модули за Opencart

Привет,

Необходим ми е модул за Products, в който приложимия текст (Description\Описание) може да се форматира по-добре, с повече функции директно в ОС, без да го export/import.

Виж файлът 12378
 
От: От: Модули за Opencart

А забравил ли си как се ползва търсачка ?

Не, не съм приятелю. След като филтрирах за 2.0.1.1 нв излиза нищо подходящо.

Та мисълта ми беше някой дали ползва модулите посочени за по-стари версии на 2.0.1.1 без проблем?
 
От: Модули за Opencart

Трябва ми модул или начин, с който да добавя таблица с размери на тениски - размери в сантиметри. Примерно за S - рамо 26 см. Гръдна обиколка 102 см. и т.нт
За 2.0.2
 

Горе