Инвестирам в: Може ли градска пекарна да е конкурентна на хлебозавод?

bentos

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
тука не ядем хляб а пити, ето това в линка е хляб само 4 кинта в билата и др магазини го има и е топ не се дебелее от него и е много икономичен макар че изглежда като малък кекс :) праскам го от повече от годиниа и съм супер доволен, ако не успееш да направиш такъв нема смисъл, с няка дебел найлон 2-3 месеца му е годноста на рафта в магазина, обаче отвориш ли го трябва да залепяш пакета иначе исъхва и се втърдява за ден: https://www.mestemacher-gmbh.com/

madgooglebot

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
За мен, какъвто и да е хляб е вреден. Това си е пълнеж, няма нищо в него. Няма витамини, няма минерали, няма соли, само трици да пълнят чревляка. Лошото е, че БГ е свикнало с него още от древните, и раздялата е почти невъзможна..

Krumov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
За мен, какъвто и да е хляб е вреден. Това си е пълнеж, няма нищо в него.
Да този с трици и фуржа за животни е леш. Хубаваи бял гляб без химия в него без да се прекалява си е храна. Питателна и не по-вредна от стек, морков и т.н.

bentos

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Да този с трици и фуржа за животни е леш. Хубаваи бял гляб без химия в него без да се прекалява си е храна. Питателна и не по-вредна от стек, морков и т.н.
още имаш да учиш...

Krumov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
още имаш да учиш...
Кое? Подземния живот на картофите? Вреден е начина живот на хората не храната. Всяко нещо ако е умерено няма проблем. За хляба няма какво повече да науча 5 години съм месил и пекъл.

bentos

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Кое? Подземния живот на картофите? Вреден е начина живот на хората не храната. Всяко нещо ако е умерено няма проблем. За хляба няма какво повече да науча 5 години съм месил и пекъл.
прочети книгата ензимния фактор и ще промениш живота си навреме, можеш и да не ми благодариш...

Krumov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
прочети книгата ензимния фактор
Книгите за здравословен живот са в една графа с книгите от типа: Как станах милионер и 17 годишен печели по 100000 на месец... Продават ги на летищата и в супермаркетите.

СЕО.БГ

Well-Known Member
Рейтинг - 93.3%
14   1   0
Здравословен начин на живот:
1. Чиста, истинска храна, колкото тялото ти иска;
2. Работа или ако е заседнала работа задължително по 3 пъти или минимум по един, два пъти трениране / движение.

bentos

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Книгите за здравословен живот са в една графа с книгите от типа: Как станах милионер и 17 годишен печели по 100000 на месец... Продават ги на летищата и в супермаркетите.
с това мислене вероятно приемаш за съвсем нормално хората на по 50 години масово да се разболяват от рак...
направи ли си труда поне да видиш кой е написал тази книга? ето ти малко хляб за размисъл щом не обичаш книги, източника е достоверен:

България е държавата с най-голям процент болни от рак на дебелото черво в ЕС

Последно редактирано:

Krumov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
нормално хората на по 50 години масово да се разболяват от рак...
Дам и аз така си мислех от малък.

Белият хляб номер едно носител на рак на дебелото черво. Няма никаква връзка с изкуствените оцветители в храната, хилядите консерванти в издържащите по два месеца хляб, месни продукти, зеленчуци, плодове. Безбройните подсладители и соли правени в лаборатории и не видяли свеж въздух и слънчева светлина....

Хлябът убиеца на милиенума....

alexkuzmov

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Въпросът ми е отправен към тези, които са вътре в бранша, но при следните допълнителни условия. 1. Като разход не се отчитат заплатата на служителите. 2. Не трябва да се избиват началните инвестиции в пекарната. Иначе повече от ясно е, че като правиш нещо на едро, то цената винаги си е по-ниска...
От любопитство ли питаш или търсиш нещо по подробно с цифри?

bentos

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Дам и аз така си мислех от малък.

Белият хляб номер едно носител на рак на дебелото черво. Няма никаква връзка с изкуствените оцветители в храната, хилядите консерванти в издържащите по два месеца хляб, месни продукти, зеленчуци, плодове. Безбройните подсладители и соли правени в лаборатории и не видяли свеж въздух и слънчева светлина....

Хлябът убиеца на милиенума....
тука беля хляб ти е само част от проблема, най добре виж книгата явно имаш желание да научиш нещо ново, което си си мислил че знаеш винаги.

Krumov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
най добре виж книгата
Остави сектантските четива за себе си, моля те.

Не те убеждавам да ядеш бял хляб.

Яж там полезния фураж с трайност шест месеца и живей щастливо и без рак на дебелото черво

bentos

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
това с хляба е само една малка част, като игнорираш тази информация която ти подавам без да ти продавам нищо не променяш фактите, става въпрос в книгата, че като хапваш каквото ти е вкусно а не каквото е полезно 20-30 години и става проблем, та аз затова се опитвам да ти обясня. ако продължиш вредната храна след 40та ти година и откараш така до 55 вече шанса за проблем става много голям, просто е с натрупване. това и лекар дори няма да ти го каже понеже не ги интересува. щ

madgooglebot

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Проблема е вредната храна в комбинация с уебмастъркият кибик ;) Иначе, питай некой от строежа дали му пука като маа по 5 гнусни и мазни кибапа... изобщо не ги усеща. Организма ги мачка за секудни, обмяната работи на 6, направо ги изкарва за два часа през потта ахахаха А ние кибиците, не се хабат калории, сичко се гнясва в чревляка, токсична задръжка! Трее много се търчи, инак проблемацията след 35 е 1000% сигурна..

bentos

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Проблема е вредната храна в комбинация с уебмастъркият кибик ;) Иначе, питай некой от строежа дали му пука като маа по 5 гнусни и мазни кибапа... изобщо не ги усеща. Организма ги мачка за секудни, обмяната работи на 6, направо ги изкарва за два часа през потта ахахаха А ние кибиците, не се хабат калории, сичко се гнясва в чревляка, токсична задръжка! Трее много се търчи, инак проблемацията след 35 е 1000% сигурна..
просто човека е прегледал 350 000 човека и е сравнявал всичко като информация като лошото състояние на червата на всеки без значени от възръст и активност е пряко свързано с яденето на продукти от животински произход. червата стават твърди а при диетата на зърна си остават меки. отделно при меленето хаби много ензими и ако не ги набавяш чрез плодове и зеленчуци при най малката настинка или болест се влошаваш и стигаш до лекар и лекарства. друго интересно например е че е установил много жени с рак на гърдата че пиели бая кафенце и т.н.

Горе