Може ли някой да помогне (сайт за филми)

ciphercipher1

New Member
Здравейте, може ли някой да ми даде насоки как да създам сайт за филми и сериали като 123movies. Планът ми е да използвам Wordpress и superembed(.)stream, но не знам как да вкарам плеъра в сайта си? Някакви идеи как може да стане? Не държа да използвам точно това API, така че ако някой имс опит д 2embed(.)ru и подобни нека да сподели! Благодаря предварително!
 
много от тук могат, ама не ти трябва
 
Здравей и на теб. Искаш само да ги стримваш ли? Моето мнение е, че ще ти навлече повече проблеми отколкото ползи този сайт.

Иначе доста хора тук имат опит в това. Аз лично нямам, но винаги може да се намери решение. Харесваш си тема и с подходящите плъгини и донагласяне става.
 
Ще може ли малко пояснение? Какви плъгини трябва да търся? Как всъщнст да инсталирам самия плеър?

Сайта е върху хостинг който е DMCA ignored и домейна не принадлежи на ICANN, така че мисля че не би трябвало да има проблеми

Какъв трафик мога да очаквам през първите месеци, с малко backlinkove и добро SEO?
 
Ще може ли малко пояснение? Какви плъгини трябва да търся? Как всъщнст да инсталирам самия плеър?

Сайта е върху хостинг който е DMCA ignored и домейна не принадлежи на ICANN, така че мисля че не би трябвало да има проблеми

Какъв трафик мога да очаквам през първите месеци, с малко backlinkove и добро SEO?
Няма голямо значение дали е ДМСА-игноред, щото тукашните полицаи може да решат да НЕ те игнорнат ако открият кой си.
 
Това знам, че е доста добро за стримове: wpstream.net

Или си избираш: https://www.wpexplorer.com/livestream-wordpress-plugins/

Но, реално ти е нужно да знаеш как ще достъпваш стрима. Иначе теми много.

 
Мисля че не ти трябва сайт, стриймовете вече ги изместиха по телеграм канали, и други подобни платформи, където се шерват
 
И аз питах няколко пъти, но освен общите приказки не става ясно как се прави такъв сайт. Колегите не си издават тайните за мекотонна хляба ;)
 
Благодаря на всички коментирали!
И аз питах няколко пъти, но освен общите приказки не става ясно как се прави такъв сайт. Колегите не си издават тайните за мекотонна хляба ;)
Ами давай тогава да се захващаме за работа
 
DMCA ignored
Такова нещо няма.

Какъв трафик мога да очаквам през първите месеци, с малко backlinkove и добро SEO?
Такъв, от който не изкарваш нищо от реклами, ако това ти е идеята.

Колегите не си издават тайните за мекотонна хляба
Меко няма от вече 5+ години. Просто много късно се сещате за тия неща. Едно време имаше къде да хостнеш и наистина доставчика много време да игнорира DMCA преди да го настъпят неговите доставчици. Имаше как и Google Ads да вкараш в играта, понеже ако си мислиш да правиш пари от друга, която и да е, рекламна мрежа, то ще си много разочарован. В момента по-тъпо незаконно занимание от сайт за филми не съм сигурен, че има. Сигурно фаил хостинг/file locker е по-тъпо, или наравно с това. То HBO Max е 6.60лв на месец, btvplus е без пари, а има даже ненормални хора, които плащат за Voyo. Отделно, че всеки нормален ТВ доставчик вече има и VOD библиотека с повече филми от колкото ще има някога в твоя сайт.
 
Меко няма от вече 5+ години. Просто много късно се сещате за тия неща. Едно време имаше къде да хостнеш и наистина доставчика много време да игнорира DMCA преди да го настъпят неговите доставчици. Имаше как и Google Ads да вкараш в играта, понеже ако си мислиш да правиш пари от друга, която и да е, рекламна мрежа, то ще си много разочарован. В момента по-тъпо незаконно занимание от сайт за филми не съм сигурен, че има. Сигурно фаил хостинг/file locker е по-тъпо, или наравно с това. То HBO Max е 6.60лв на месец, btvplus е без пари, а има даже ненормални хора, които плащат за Voyo. Отделно, че всеки нормален ТВ доставчик вече има и VOD библиотека с повече филми от колкото ще има някога в твоя сайт.
И аз съм на същото мнение. Това е отдавна демоде. Аз с един аднроид бокс вече се чудя какво да си пусна като абонамент. За момента клоня само към Netflix. Имам HBO Max, но за сега нищо ново там.

С две думи, този начин на правене на пари, ако въобще ще прави пари не бих казал, че е печеливша стратегия. Да не говорим какво гонене се очертава, от къде ли не, от регистранти, от хостинги, от местни власти.
 
Да не говорим какво гонене се очертава, от къде ли не, от регистранти, от хостинги, от местни власти.
Абсолютно. Момчетата по-добре да си вложат услията в това да създадат нещо, за което някой иска да плаща. Да се мъчиш да печелиш от хора, които идват с нагласата да им е безплатно е най-гадното, което можеш да си причиниш, освен ако това не ти е тавана на моженето.
 
Абсолютно. Момчетата по-добре да си вложат услията в това да създадат нещо, за което някой иска да плаща. Да се мъчиш да печелиш от хора, които идват с нагласата да им е безплатно е най-гадното, което можеш да си причиниш, освен ако това не ти е тавана на моженето.
Да. Но за това се иска повече от да може да сглобиш сайт. Иска се идея и правилно представяне. Далеч е от това да пуснеш нещо от готово място. За това хубавите неща се отплащат по-добре, защото повече време са мислени и правени. Лесните и бързите не приключват добре.
 
Има много много хляб в тази ниша, грешно мислите, но трябва сериозна инвестиция , прави се както правят в Турция, а не както се прави тук? Искаш ли да заемеш нишата особенно в България , много е лесно.. направи си екип който да прави дублаж на филмите.. и веднага ще си топ сайт зза филми.. сметни филма още се дава по кината,а ти си пуснал в твоя сайт филма с БГ дублаж.. така се прави в Турция и имат огромен трафик.. има и начини да се правят пари освен адсенсе.. има ли желание се намира.. и преди не беше проблем, но особенно сега за нищо не им пука на руските хостинги, така че смело може да се шерва и хоства там :) Аз съм имал такъв сайт и съм разговарял с руснаците, те нямат проблем с тези неща и напълно могат да ти помогнат :)

както се шерват мачовете от тях :)

Примерно: Undergroundprivate :)

Мога да помогна за играждане на такъв сайт срещу 1000 кинта :) след това вие си добавяте филмите, или мога да ви дам примерен бот който тегли филми от другите сайтове, вече как ще настроите бот-а да тегли от там където вие желаете е друг въпрос:0
 

Горе