Мой проект - как се правят теми за уинодоус

katsarov

New Member
http://store.picbg.net/pubpic/2D/0D/a3ea6aebddc92d0d.png
Сега го направих и реших да го споделя със вас , не съм и много сигурен дали мястото на темата е тук , но тъй като е off topic форум реших да го постна тук :shock:
 
Re: Мой проект

А то какво е ?
 
Re: Мой проект

Невероятно е :). А работи ли или само си го нарисувал?
 
От: Мой проект

Сам го нарисувах с фотошоп, нямам нужните знания за да го направя тема , но ако се поровя в гугъл може да изникне нещо :)
няма да се справиш ! повярвай ми ! :(

иначе ако се реализира (не казвам че е невъзможно) ще е супер ! :)
 
От: Мой проект

Браво, много е хубаво!

Ако все пак се научиш как да правиш Windows 7 скинове и направиш сайт за сваляне на такива, ще направиш парички :)
 
От: Мой проект

Е като нямаш се отказваш , щом те мързи да се регистрираш за 2 минути , няма смисъл да ти се обеснява .
 
Re: Мой проект

Има една поговорка: който има желание намира начин, който няма си търси оправдание... и ще добавя затова не може всички да са равни...

Незнам как се правят теми за уинодоус но ако бях на твое място и исках да разбера за да си развия такъв бизнес вече щях да съм разбрал а ти изгуби цял ден темата е от следобед:clap:

сори че малко тежко ти го казах но Блинки вече го е писал като форума беше наполовина по големина и Радев добре се включил във следващия пост:) Няма лошо да се препрочете :)
Ето един шибан съвет от левия ми ръкав

даже и аз го
 
От: Мой проект - как се правят теми за уинодоус

Вие майче не правите разликата ..
В интернет има много теми как се правят стилове за уиндоус , но не е казано как се правят такива стилове които са custom и по-специално и не могат да се сложат без uxtheme пач
Те са много по-сложни , има css файлове (видях го с resourse hacker) и разни .dll файлове :S
 
От: Мой проект - как се правят теми за уинодоус

Никой не ти е казал, че ще е лесно бе пич. Ако беше така, всички тук щяхме да сме милионери и нямаше да си правим труда дори да ти отговаряме на публикациите (В частност хората, които писаха преди мен, защото аз така и не исках да отговарям в тази тема). Без труд, трудно ще прокопсаш. С мързел - никак.
На кратко - след като ти е сложно - не се захващай. След като няма да се захващаш, не пускай такива публикации.
Не ме разбирай неправилно, не се заяждам. В това има доста хляб. Има доста специализирани фирми които си докарват доста сносен оборот от точно такава дейност, но без знания и желание - е няма как да стане.
Прочети, помисли, измисли начин - от там тръгва всеки бизнес. Ако не изпълнеш трите условия - обречен си.
 

Горе