Моля за малко помощ

От: Моля за малко помощ

Ами то реално и те ще трябва да се плащат, защото лихвите се трупат, ама поне операцията да мине, че не се знае какво може да се случи. Гадна работа е това :(
 
От: Моля за малко помощ

Ами то реално и те ще трябва да се плащат, защото лихвите се трупат, ама поне операцията да мине, че не се знае какво може да се случи. Гадна работа е това :(

Дано всичко се нареди. Човек когато има проблеми със здравето осъзнава колко незначително е всичко останало.
 
От: Моля за малко помощ

Остават 300 лв... ако някой може да помогне ще съм благодарен.

Пак да кажа, че не търся дарение, парите ще се връщат от мен, така че не се притеснявайте.
 
От: Моля за малко помощ

ейй, никой да няма 300 лв. да даде назаем или няколко по малко
не всеки ден съфорумец моли за помощ (дори не за дарение)

баси..все едно не сме форум
вижте от бг-мама и офроуд форума как организират различни инициативи
 
От: Моля за малко помощ

Така е, за съжаление хората трудно дават, дори когато има опция да не е дарение. Всеки си има своите причини.
 
От: Моля за малко помощ

Аз и за това много се колебаех дали да пускам изобщо тема, но все пак получих някаква помощ, за което съм благодарен на колегите. Всеки си преценява дали да направи добро дело или да гледа сеир отстрани, като по-често се наблюдава вторият избор.
 
От: Моля за малко помощ

Всеки си има своите причини.

Естествено, че всеки си намира причини. Най-лесно е да намериш оправдание и да се успокояваш с него.
Ако тук няма 10 човека да отделят по 20 евра, то не знам.

Тук не става въпрос толкова за парите (защото сумата е прекалено малка), интересно е поведението (дори липсата на такова) и бездействието - може да се каже, че тук не се случва нищо учудващо (ненормалните действия станаха нормални, а нормалните - новини).

За радост, в цяла България има хора готови да помогнат и това го доказват телевизиите които си правят рейтинг с репортажи за бедни семейства. Въпреки, че има не един и два случай със странно поведение на търсещите помощ, добрите хора не намаляват (за нещастие на някой!).

Този зов за помощ от страна на @slavchev беше много удобен за използване момент да докажем, че като голям форум има някаква общност (удобен момент защото е лесно за изпълнение (няколко стотин лева..нямаше да се обаждам ако бяха десетки или хиляди..но?)

За съжаление по всяка вероятност не става въпрос за липса на средства, а желание. Без желание нищо няма да стане. Днес някой търси 700 лв., утре вие ще търсите толкова, в други ден България ще има нужда от помощ, но не пред компютъра - и много ще продължават да си намира причини).
 
От: Моля за малко помощ

Какво да се прави, такова е положението в България, а и като гледам още по-лошо ще става. Хората вече мислят само за себе си, което е голяма грешка, но това е друга тема. Ще изчакам до понеделник и ако няма никакво развитие ще помоля админите да заключат или направо да изтрият темата, че да не ставаме за смях...
 
От: Моля за малко помощ

Искам да благодаря на nortrant, pisara и dnc, тъй като само те се отзоваха. Още малко ми остава да събера необходимата сума, но предлагам темата да се заключи или направо да се изтрие.
 
От: Моля за малко помощ

...
Тук не става въпрос толкова за парите (защото сумата е прекалено малка), интересно е поведението (дори липсата на такова) и бездействието - може да се каже, че тук не се случва нищо учудващо (ненормалните действия станаха нормални, а нормалните - новини).
.....

Това ме подсеща, че имаше една тема, в която един безумец искаше някой да му даде 3000 за да си купи кола. Нещо такова беше. Но интересното в случая е, че въпросната тема беше много "по-атрактивна" от настоящата по отношение на трафик и интерес.
 

Горе