Моля за подкрепа

alexer

Active Member
Здравейте, възникна една идея в
[url]http://www.webmasterbg.org/showthread.php?t=5904[/URL]
в отговор на обидата при превод на "аз съм българче" и "западна България" в Google translate, ние да им спретнем едно безплатно класиране по "западна България" на правителственият сайт на Р. Македония в google от сърце.

Сайта на правителството им е [url]http://www.vlada.mk/[/URL] .

Моля подкрепете начинанието, за да покажем че не сме беззащитни и не търпим тъпкане, от който и да е!

Благодаря на всички отзовали се!

Александър
 
От: Моля за подкрепа

правите глупости ... ама и ония това правят...

НАционализма трябва да се третира и лекува като болест !
 
От: Моля за подкрепа

Замислих се дали да ти отговоря...
Национализма е от другата страна на глобализма, по твоята логика той също трябва да е болест???
Какво е болест и какво не аз не мога да кажа, тъй като не разбирам от медицина.
Дали правим глупости или не ти не можеш да кажеш, защото за мен също е глупост да стоиш да те таковат...

Недей да мериш всичко с твоята кибритена клечка.

Благодаря ти за изразеното мнение, но се явява малко безполезно на темата.


правите глупости ... ама и ония това правят...

НАционализма трябва да се третира и лекува като болест !
 
От: Моля за подкрепа

Всъщност си е доста по-голям от кибреитена клечка... Готов съм да си го премеря с всеки желаещ! :lol::twisted::twisted:

Темата ти е напразна националистическа простотия,
По точно не тя - а призива ти за някаква си вендета

ТОлкова сме жалки и двете държави в световен мащаб че просто незнам как не ви е срам да казвате откъде сте, когато сте някъде в чужбина, Разбирам като отидете в Гана или Руанда да се фукате че сте българи ... но в Европа... просто е смешно и Македонците и ние да се правим колко велики нации сме били -
КАКВИТО И ДА СМЕ БИЛИ - СЕГА СМЕ ЕДНО НИЩО !!!

СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ бЪЛГАРИН :oops::oops::oops:
би ме било срам и ако бях македонец, сърбин, албанец ...
 
От: Моля за подкрепа

Абсолютно съм съгласен.
В момента България е кочина ( и отдавна ).
Единственото, което уважавам на тази страна е историята и достойните хора от миналото.
Мен също ме е срам, че злобните хората с които се разминавам на улицата или с колата ми се падат сънародници.

Но това не променя темата.
Дори нямат нищо общо според мен.
 
От: Моля за подкрепа

Не падайте на тяхното ниво, хора... Оставете ги да се излагат пред ЕУ... раздуйте случая на европейските вестници, ако щете. Но не се занимавайте да им правите "бомби", въобще да им отвръщате. Знаете ли колко е смешно във фейсбука, където се водят войни срещу турците, срещу македонците и срещу кой ли не още?

Македония не е на България, както България не е на Турция, както Турция не е на Гърция. България да е на Македония е най-абсурдното твърдение на света, не виждам защо изобщо му обръщате внимание. Оставете ги да си хейтърстват, те сами ще се самоунищожат.

Ако наистина ви пука за държавата, бачкайте в нета и си плащайте данъците.
Гласувайте, бъдете честни и отговорни, борете се с измамниците, корупцията, мутрите. Впрегнете усилията си във вътрешните проблеми, външните за момента не са толкова сериозни. Обединявайте се за истински каузи!

Балканският манталитет, amoun, според мен е една от причините да сме това, което казваш, че сме сега.
 
От: Моля за подкрепа

@amoun, на 18 години съм. Ще си остана в България до края, колкото и да съм зле и колкото и да се влошават нещата... Ще се опитам и с каквото мога ще помогна на държавата.

Замисли се защо сме на този хал - защото всички мислят като теб. Имаше един лаф: "Защо в България не е имало гражданска война? Ами защото няма граждани."

Не може да се винят вечно политиците, трябва народа да промени нещата. Дори с това незначително нещо, което става сега, тази "Google бомба", променяме нещо.

Ще се опитам и с каквото мога ще помогна на държавата. Пък нали знаеш "Ако до всяко добро същество, застане поне още едно..."
 
От: Моля за подкрепа

Мен също ме е срам, че злобните хората с които се разминавам на улицата или с колата ми се падат сънародници.

Затова и предпочитам виртуалните :) - поне не виждам злобата и зависта изписани на лицето им:)

Остави го македонците ако ще и пирамида да направят по висока от връх Мусала - пак ще са си същите мижитурки...
Тея ако има дадат власт и сила ... Наизма ще е блед копие на това което те ще направят :twisted::twisted::twisted:
 
От: Моля за подкрепа

@ppktechno, а не те ли дразни поне малко факта, че вместо "Jaс сyм булгарче" се появява "Виагра за жени"???
 
От: Моля за подкрепа

Не, не ме дразни. В момента ви е хванала една "патриотска" мания, която отшумява с годините и знанията при мислещите хора. Останалите започват вярват на меко казано странни организации като ВМРО, Атака и БНС. Но този национализъм е фалшив. И точно той е "обладал" македонците, които са задружно са направили гаврата в гугъл транслейт.

С говорене и с гугъл бомби нищо няма да се промени. Конфликта ще остане, ще се задълбочи. Питам ви отново, защо обръщате внимание на толкова евтини провокации, създадени от шепа хора?

Ако искате да направите нещо, поне помислете за Спаска Митрова, за Мирослав Ризински, за паметника на Мара Бунева, ако изобщо сте ги чували. Това поне са реални проблеми, които си заслужават усилията.
 
От: Моля за подкрепа

Бате, аз съм българин и съм адски горд с това. Верно, че политицете яко с*** на името последно време, но факт е - гордея се. И само за протокола, за мен другите нации са нежни олигофрени и мазни червеи. Нищо лично към тях, ама мисля, че аз (респективно всеки един българин) бих оцелял навсякъде, защото живота ни го прави така. Докато те ще се разчувстват и ще ревнат, както е доказано - колкото по-леко живееш, толкова по-лесно някои ненормални неща могат да те извадят извън контрол.

Пример мога да дам с един мой приятел, от 6 г. живее в Германия, като си дойде в Бг трябваше да отиде до някаква държавна организация да се разправя (документаци, нещо, не запомних). След като се видяхме, той беше на ръба на нервна криза и ми каза, че в Германия това го няма и не можел да повярва, че тук го има. Да, опредлено си е**** майката тук, но + е че ни прави малко по-пробивни и твърди в някои отношения.

Та извода е, да си мисли кой каквот иска, но като отидем някъде не само успяваме по-лесно в еднакви условия, но и им таковаме и жените, защото са нежни души с неработещи перископчета. ;) Нали гледаме (всички или поне някои) кой ги купува хаповете за уголемяване на чучура, да не ми се правят на големите мъже там. ;)

Аз даже се обиждам когато ме сравняват с чужденец. ;) ЧЕСТНО.
 
От: Моля за подкрепа

amoun, на 18 години съм. Ще си остана в България до края, колкото и да съм зле и колкото и да се влошават нещата... Ще се опитам и с каквото мога ще помогна на държавата.

КАТО БЯХ НА 18 МИСЛЕХ ТОЧНО КАТО ТЕБ !!!
няма да ходя никъде тук ще стоя...
МНОГО СЪЖАЛЯВАМ ЧЕ НЕ СЕ ИЗНЕСЕХ
Не правете моята грешка -
МАХАЙТЕ СЕ ОТ ТАЗИ СКАПАНА ДЪРЖАВА ДОКАТО СТЕ МЛАДИ
И да имате желание да помагате на държавата - тя няма да ви го позволи тя не иска да и се помага...
 
От: От: Моля за подкрепа

Защо национализъм вече в България е мръсна дума?
Вече, като кажеш аз съм патриот и ще ти скочат да те питат "защо дискриминираш турците?".
Асоциацията на национализъм и ВМРО, Атака, БНС също не са много удачни, тъй като тези организации са "търговски дружества по франчайзингова линия".
Ако някой ми удари шамар и аз му го върна това как се нарича?
Смисълът, който влагам в тази "акция" не е по-различен, нямам нищо против македонците, гърците, сърбите...
И при първата Google бомба имаше много негативно настроени хора, но не си спомням доводите.
Оставете всеки сам да прави своя избор, нали това е лично право?


Не, не ме дразни. В момента ви е хванала една "патриотска" мания, която отшумява с годините и знанията при мислещите хора. Останалите започват вярват на меко казано странни организации като ВМРО, Атака и БНС. Но този национализъм е фалшив. И точно той е "обладал" македонците, които са задружно са направили гаврата в гугъл транслейт.

С говорене и с гугъл бомби нищо няма да се промени. Конфликта ще остане, ще се задълбочи. Питам ви отново, защо обръщате внимание на толкова евтини провокации, създадени от шепа хора?

Ако искате да направите нещо, поне помислете за Спаска Митрова, за Мирослав Ризински, за паметника на Мара Бунева, ако изобщо сте ги чували. Това поне са реални проблеми, които си заслужават усилията.
 
От: Моля за подкрепа

И аз да каже една глупост по темата :mrgreen: Като знам какви сме българите като нищо някой българин да го е направил като е цъкнал на "предложете по-добър превод" :)
 
От: От: Моля за подкрепа

:) И това може да е. Но ние нека си ги ударим, пък после ще търсим кой крив и кой прав.
И аз да каже една глупост по темата :mrgreen: Като знам какви сме българите като нищо някой българин да го е направил като е цъкнал на "предложете по-добър превод" :)
 
От: От: Моля за подкрепа

И аз да каже една глупост по темата :mrgreen: Като знам какви сме българите като нищо някой българин да го е направил като е цъкнал на "предложете по-добър превод" :)
Тоя ще е бая бастук, ако го е направил. :)
 
От: Моля за подкрепа

Имам роднини в Канада, Гърция и Германия. С една дума, света е отворен за мен, но няма да се махна, ще си стоя тук :)
 
От: Моля за подкрепа

Да, и аз го забелязах.
Все пак ръкавицата е хвърлена.
 
От: Моля за подкрепа

amoun - Не съм съгласен с теб! Незнам защо тука в България всички се оплакват, цвичът , марморят и какво ли още не.
В България живота си е супер, но много от нас не си даваме сметка за това. Например : Всеки от нас излиза с приятели поне веднъж в седмицата за по бира нали? Колкото и да сме зле всеки ходи поне веднъж годишно я на море , планина или някъде в чужбина на почивка? Вярно тук и там се занимаваме с малоумници ,но това навсякъде го има . Като по-млад бях малко в чужбина и там с какви малоумщини съм се сблъсквал , че не е за разправяне.

Смятам че всички ние трябва да се гордеем , че сме Българи и сме родени и израснали и живеем в България.
Аз живея в България ,работя имам приятели , това в чужбина трудно може да стане особено за приятелите
 
Последно редактирано:

Горе