Моля за помощ за избор на фирмено лого !!!

Избор на лого, помощ???


  • Общо гласове
    13
  • Poll closed .

radorh

Member
Моля ви колеги, да си изкажете мнението, кое лого приляга най-добре на сайта ulucite.com.Имайте на впредвид че вариантите са поръчани на човек от този форум, негови са идеите.
Благодаря предварително на всички.
ЛОГО - 1
LOGO - 1.jpg
ЛОГО - 2
Виж файлът 2243

ЛОГО - 3
LOGO - 3.jpg

ЛОГО 4
LOGO - 4.jpg

ЛОГО - 5
LOGO - 5.jpg
ЛОГО - 6
LOGO - 6.jpg
 
Последно редактирано:
От: Моля за помощ за избор на фирмено лого !!!

Извинявам се, това е:
ЛОГО - 2
LOGO - 2.jpg
 
Последно редактирано:
От: Моля за помощ за избор на фирмено лого !!!

Моля и за вашите мнения. Благодаря предварително. Всичко добро.
 
От: Моля за помощ за избор на фирмено лого !!!

Нито едно не ми харесва, хич не се връзва да ти кажа ;)
 
От: Моля за помощ за избор на фирмено лого !!!

Привет

Добра идея е в окончателният вариант на логото да не присъства символа за регистрирана търговска марка. Щом нямате такава е безпредметно и ... комично
Относно избора на лого смятам да съм пас, най-добре вие самите си решете кое ще ви подхожда.
 
От: Моля за помощ за избор на фирмено лого !!!

Благодаря ви за съвета, напълно сме съгласни със вас. Всичко добро ви желаеме.


Привет

Добра идея е в окончателният вариант на логото да не присъства символа за регистрирана търговска марка. Щом нямате такава е безпредметно и ... комично
Относно избора на лого смятам да съм пас, най-добре вие самите си решете кое ще ви подхожда.
 
От: Моля за помощ за избор на фирмено лого !!!

По - добре виж във раздела пазар някой да ти направи едно лого като хората :)
Гледал съм теми и не взимат кой знае колко :)
 
От: Моля за помощ за избор на фирмено лого !!!

Нито и едно!
Това все едно с програма за лога е правено...

По добре дай 100-200 лв. да се направи нещо що годе качествено..
все пак логото не се сменя през ден,а едно от първите неща което виждаш като посетиш сайта е именно То.
 
От: Моля за помощ за избор на фирмено лого !!!

Лого 2 & 5 ми харесват на мен. ;)

Но ако питаш мен, трябва да е с по-професионален облик. След първите приходи от сайта може да купиш от някоя дизайнерска компания, все пак това е облика на фирмата. А и ще го поставяш на бланки, плакати, трансперанти, банери и др. ;)
 
От: Моля за помощ за избор на фирмено лого !!!

Колега заплатени са 100лв за тези варианти, така че не мислете че са безплатни. Както и да е не казваме че са много пари но са си пари.


По - добре виж във раздела пазар някой да ти направи едно лого като хората :)
Гледал съм теми и не взимат кой знае колко :)
 
От: Моля за помощ за избор на фирмено лого !!!

Колега както отговорих вече и на IBMcho, са заплатени 105euro, за направа на 'Лого', дизайн на фирмени тениски и дизаин на визитки. Така че не мислете че не сме си платили. Също така искам да отбележа че всичко е платено предварително.

Нито и едно!
Това все едно с програма за лога е правено...

По добре дай 100-200 лв. да се направи нещо що годе качествено..
все пак логото не се сменя през ден,а едно от първите неща което виждаш като посетиш сайта е именно То.
 
От: Моля за помощ за избор на фирмено лого !!!

Със този пост най-официално искам да благодаря на: Blinky, IBMcho, Nortrant, Caprice i AlanFort. Благодаря на всички от сърце за искренните мнения. Бих ви дал и добра репутация ако знаех как. Но смятам че по важното е че всеки каза по нещо важно. И все пак едно лого от тези ще бъде използвано. Засега сме се спрели на №5 и №6. А ето че и научих нещо важно, следващият път ще бъде организиран конкурс със награда. Желая на всички, всичко добро.




Лого 2 & 5 ми харесват на мен. ;)

Но ако питаш мен, трябва да е с по-професионален облик. След първите приходи от сайта може да купиш от някоя дизайнерска компания, все пак това е облика на фирмата. А и ще го поставяш на бланки, плакати, трансперанти, банери и др. ;)
 
От: Моля за помощ за избор на фирмено лого !!!

пфуу, че ме е яд, написах един дълъг пост и го затрих

С две думи, логата не струват. Ужасни са, липсва им каквата и да е концепция и вид. Дума не може да става за изграждане на корпоративна идентичност.
Разгледай тук и тук, погледни и горните още веднъж. Виждаш ли разликата? Разбираш ли защо никой не ги хареса?

Съвет: нека ти преправят логото или направо да ти направят ново, тук има достатъчно добри дизайнери, които биха се заели с това
 
От: Моля за помощ за избор на фирмено лого !!!

Добре бе, как може да му пробутате на момчето подобен шит? Съвест ли нямате, дарба ли или пълнолетие? Искрено се надявам този, който ги е правил да е дете и да се учи още. Щото гледам от форума другарче си е оставило ръц.. пардон ги е майсторило.

Едно е да бичиш серийно оръфани дизайни за колажи домашна употреба, съвсем друго е да ги правиш за клиент. И пари да му вземаш за това!

Едно лого му направи, ама да е като хората. Десет не му трябват
 
От: Моля за помощ за избор на фирмено лого !!!

Caprice, благодаря ти още веднъж. Видях доста,доста, доста интересни неща във тези сайтчета, и да права си разликата е голяма. Но пък от друга страна искам да бъда честен и да кажа че собственника на фирмата искаше 5 варианта, и името на сайта да присъства във логото. Така че от една страна може би човека си е свършил работата.....незнам вече и аз. Както и да е, очаквам след 3 дни завършените проекти на фирмените тениски и визитки. Кой знае пък може и вие да се изненадате. Ще ги постна да ги разгледате. Желая всичко добро на всички. И умната не си лягайте преди да се приберете вкъщи :)

пфуу, че ме е яд, написах един дълъг пост и го затрих

С две думи, логата не струват. Ужасни са, липсва им каквата и да е концепция и вид. Дума не може да става за изграждане на корпоративна идентичност.
Разгледай тук и тук, погледни и горните още веднъж. Виждаш ли разликата? Разбираш ли защо никой не ги хареса?

Съвет: нека ти преправят логото или направо да ти направят ново, тук има достатъчно добри дизайнери, които биха се заели с това




tshirt1.jpg tshirt2.jpg tshirt3.jpg
 
Последно редактирано:
От: Моля за помощ за избор на фирмено лого !!!

Изтъркана фраза 'каквото плащаш, това получаваш'.
5 варианта - това са по 20 лв на лого.

Номер 5 има някаква идея, дето на сичкото отгоре прави асоциации с дейността на фирмата.
Звездичката оплесква нещата.

20 лв наистина са много малко пари и не ми е комфортно да коментирам много-много, но ако съм на мястото на дизайнера бих се замислил дали въобще ми доставя някакво удоволствие това дето правя или е просто за някой и друг лев отгоре.

Конкурсите поначало са доста тъпа идея ако на човек му е важно логото, ама коментарите донякъде увеличават 'стойността' на подхода...
 
От: Моля за помощ за избор на фирмено лого !!!

3913716X.jpgАко го искаш в EPS или AI ме потърси на ЛС. (Подарявам ти го за да не останеш с лошо впечатление от форума)
 
От: Моля за помощ за избор на фирмено лого !!!

Виж файлът 2271Ако го искаш в EPS или AI ме потърси на ЛС. (Подарявам ти го за да не останеш с лошо впечатление от форума)
Това с Колибката с жълтото е яко :)
 
От: От: Моля за помощ за избор на фирмено лого !!!

Да колега съгласен съм, никога не съм казвал че сме платили супер много пари, но все пак сме си платили. За това и във по предния пост казах че все пак човека може би си е свършил работата. Лично аз не съм го нападал. За толкова пари толкова. Казах му и на собственника на фирмата дай между 150-200лв. и ще си имаш добро фирмено лого, обяснявах колко е важно. Просто понякога хората не ги интересува. Както и да е благодаря за мнението ви. Всичко добро.

Изтъркана фраза 'каквото плащаш, това получаваш'.
5 варианта - това са по 20 лв на лого.

Номер 5 има някаква идея, дето на сичкото отгоре прави асоциации с дейността на фирмата.
Звездичката оплесква нещата.

20 лв наистина са много малко пари и не ми е комфортно да коментирам много-много, но ако съм на мястото на дизайнера бих се замислил дали въобще ми доставя някакво удоволствие това дето правя или е просто за някой и друг лев отгоре.

Конкурсите поначало са доста тъпа идея ако на човек му е важно логото, ама коментарите донякъде увеличават 'стойността' на подхода...
 

Горе