Моля ?

От: Моля ?

Явно съм пропуснал някаква част от дискусията... Кацаров, имаш проблем с някои от потребителите от форума с останалите нямаш ядове в този и в другия форум. Не мога да разбера защо провокираш всички срещу себе си - с тия, с които се дракате комуникирайте си на лично, ако искате отворете си група, но да си прецакваш отношенията с всички?
 
От: Моля ?

Да пускаш ден през ден подобни теми е меко казно тъпо. Почти толкова колкото онези нищо не казващи статус ъпдейти дето разни девойки ги пишат във фейсбук като са ядосани на гаджето си.

Като имаш нещо към някого кажи му го лично. Престани да занимаваш цялата аудитория наоколо с подобни глупости!
 
От: Моля ?

Е да ви еба майката :D
[video=youtube;zmYuaJmkwB8]http://www.youtube.com/watch?v=zmYuaJmkwB8[/video]
Чувствай се поздравен :) кЪцаров, защо обаче си мислиш, че всички тук имаме една майка? :D
 
3 месеца почивка пак запоявдяи :) ама на есен чак и тогава ище има право на последна грешка преди да е завинаги

бях го сложил в мизерабъл листата ама го съжалих и го извадих ама като не се разбират така ще е хормони
 
От: Re: Моля ?

3 месеца почивка пак запоявдяи :) ама на есен чак и тогава ище има право на последна грешка преди да е завинаги

бях го сложил в мизерабъл листата ама го съжалих и го извадих ама като не се разбират така ще е хормони

eeeeeeeeee сега кой ще ни забавлява с простотия :D
 
От: Моля ?

Не е лесно да си ошашавен пубертет, всички сме минали оттам.
 
аз много необичам като разрушат доверието което съм гласувал след онзиденшното изпълнение с бау може да се види в кофата... беше вкаран в мизерабъл листа и щеше да поседи... вчера видях че се борил със ситемата за да си пусне темата за реклама и темата беше прилична и го съжалих и го извадих от там един вид гласувах му доверие ... и днес какво напече го жегата и пак отново затова толкова дълго наказние отнесе ако си беше седял по нисък от тревата можеше ивестно време преди да се изцепи отново щеше да мине по леко

препдолагам сега ще си регне друг ник и ще започне на чисто като нов човек или ще да стане нещо от него да си изчака да му мине наказнието или да бъде слевашия велик кръчмар с нищо постигнато в интернет

други по тръпеливи отново червени вече са зелени само като са помагали на останалите нещо толкова просто се изисква... тои си знае...

ако смятате че е много време бана може да го съжалим и да е за месец само доакто мине ваканцията и жегите
 
От: Моля ?

Абе днешните пубери, големи ентусиасти :D :D :D
 
От: Моля ?

Вчера в детската градина ток удари двама трима,
две дечица веселушки светят като крушки.
Кацаров пък за беда с виличка се заигра
и за смайване на всички - ей го без очички.
 
От: От: Моля ?

Вчера в детската градина ток удари двама трима,
две дечица веселушки светят като крушки.
Кацаров пък за беда с виличка се заигра
и за смайване на всички - ей го без очички.
Много готино. Добре си го "пренаписал". Имаш заложби. :)
 

Горе