Монетизация на сайтове

CryptoInvest

Active Member
Прав си, извинявам се. Не знам защо съм се объркал че става въпрос за спортен сайт. В такъв случай може да продаваш отново твои креативен продукт свързан със самата тема. Ако е на тема коли, може отново да продаваш нещо свързано с коли... Не съм в тази ниша и нищо не разбирам като цяло от коли, не мога да ти кажа какво точно може да продаваш. Помисли в тази насока.

razdumka

Active Member
Опитай с някоя афилиейт мрежа, нищо няма да загубиш. Ти не сменяш работещ бизнес за проба, а сега започваш. С много по-нисък трафик на автопилот се генерират приходи.
Опитай с profitshare, 2performant, admitad - има продукти за твоя сайт. Пускай маратонки, часовници за младежта, суичъри, каквото там се харесва от аудиторията ти.

Olynt

New Member
Опитай с някоя афилиейт мрежа, нищо няма да загубиш. Ти не сменяш работещ бизнес за проба, а сега започваш. С много по-нисък трафик на автопилот се генерират приходи.
Опитай с profitshare, 2performant, admitad - има продукти за твоя сайт. Пускай маратонки, часовници за младежта, суичъри, каквото там се харесва от аудиторията ти.
А за ниша свързана с колела, коя афф програма би ми препоръчал?

Olynt

New Member
Да за БГ е и гледах всякакви афф програми на спортна тематика, но някакси изобщо не ми се струва, че ще стане нещо от тях. Точно заради това попитах дали имате някакви впечатления от афф програмите на ефбет или бет 365. Много ще се радвам ако някой изкаже мнение за някоя от тези 2 програми или някоя друга подобна

AeonSpoke

Active Member
Само искам да ви кажа, че рекламните мрежи вкарват в кодовете си допълнителни реклами за определени държави и печелят яко на наш гръб. Днес реших да си проверя сайта от няколко държави. Изскочиха ми още 3 вида реклами, които на територията на БГ не се виждат :)

xvi_

Member
Ако някой си търси реклами с висок CPM/CPC, съответно 1.5EUR, 0.05 EUR (могат да варират, зависи от нишата и трафика), нека ми пише. Условието е да имате над 5к уникални дневни посещения, които не са от социалните мрежи и приемате gambling банери.

Горе