Монетизация на сайтове

Прав си, извинявам се. Не знам защо съм се объркал че става въпрос за спортен сайт. В такъв случай може да продаваш отново твои креативен продукт свързан със самата тема. Ако е на тема коли, може отново да продаваш нещо свързано с коли... Не съм в тази ниша и нищо не разбирам като цяло от коли, не мога да ти кажа какво точно може да продаваш. Помисли в тази насока.
 
Опитай с някоя афилиейт мрежа, нищо няма да загубиш. Ти не сменяш работещ бизнес за проба, а сега започваш. С много по-нисък трафик на автопилот се генерират приходи.
Опитай с profitshare, 2performant, admitad - има продукти за твоя сайт. Пускай маратонки, часовници за младежта, суичъри, каквото там се харесва от аудиторията ти.
 
Опитай с някоя афилиейт мрежа, нищо няма да загубиш. Ти не сменяш работещ бизнес за проба, а сега започваш. С много по-нисък трафик на автопилот се генерират приходи.
Опитай с profitshare, 2performant, admitad - има продукти за твоя сайт. Пускай маратонки, часовници за младежта, суичъри, каквото там се харесва от аудиторията ти.
А за ниша свързана с колела, коя афф програма би ми препоръчал?
 
Да за БГ е и гледах всякакви афф програми на спортна тематика, но някакси изобщо не ми се струва, че ще стане нещо от тях. Точно заради това попитах дали имате някакви впечатления от афф програмите на ефбет или бет 365. Много ще се радвам ако някой изкаже мнение за някоя от тези 2 програми или някоя друга подобна
 
Само искам да ви кажа, че рекламните мрежи вкарват в кодовете си допълнителни реклами за определени държави и печелят яко на наш гръб. Днес реших да си проверя сайта от няколко държави. Изскочиха ми още 3 вида реклами, които на територията на БГ не се виждат :)
 
Ако някой си търси реклами с висок CPM/CPC, съответно 1.5EUR, 0.05 EUR (могат да варират, зависи от нишата и трафика), нека ми пише. Условието е да имате над 5к уникални дневни посещения, които не са от социалните мрежи и приемате gambling банери.
 
Ако някой си търси реклами с висок CPM/CPC, съответно 1.5EUR, 0.05 EUR (могат да варират, зависи от нишата и трафика), нека ми пише. Условието е да имате над 5к уникални дневни посещения, които не са от социалните мрежи и приемате gambling банери.
Абе само гемблинга ли се отвори така да плаща за импресии и да се бута насам натам по големите сайтове. Гледам тези пуш реклами са по доста големи новинарски сайтове.
 
Абе само гемблинга ли се отвори така да плаща за импресии и да се бута насам натам по големите сайтове. Гледам тези пуш реклами са по доста големи новинарски сайтове.

За България и поне за този момент е само gambling. Сега се сещам, че когато adwise бяха отворени за 'издатели' имаха нелоши рейтове.

Преди няколко години бях пробвал с афилиейт на крипто борси, където комисионните са доста високи и се приемаше добре от потребителите, но вече нямам много голям поглед върху афилиейта.
 
Здравейте, @Olynt,

Можете да монетизирате Вашия уебсайт, например посредством афилиейт маркетинг.

MyLead разполага с множество афилиейт програми от различни категории, които можете да подберете според Вашата ниша.

Освен това в блога ни можете да прочетете множество статии и образователни материали относно печеленето на пари посредством афилиейт маркетинг.

Пожелавам Ви успех!

Поздрави,
MyLead
 
Не съм кой знае колко запознат лично, но те не са от тези, които биха си губили времето с глупости. :) Вече хората в тази област да си дадат мнението. :)
 

Горе