Мотикаря ударен от БОП-а

Статус
Not open for further replies.
Няма да намерят вярна информация скоро, накъдето са теъгнали, май само ще вкарат невинни хора в затвора...
В тази дискусия няма нищо вярно..
 
Ама явно не разбират не само от дума, ами и от белезници :)
Не стига, че БОП-а ги удари... пък те горките продължават да бълват глупости, че и лични данни.... абе, спрете се бе!
Нямам нищо общо с Вълчо, но имам общо с репортването на няколко архива снимки на деца към където трябва. За тях какво е оправданието? А, да - те "феновете" ги качват.
 
Не можеш да намериш информация, с която да натопиш Мотикаря !!!
 
Пределно ясно е, че не ги е качил Мотикарят, а останалата група в нивата, спрете да споделяте грешна информация!!! Докажете, че е Мотикарят ! !!! НЕ МОЖЕТЕ !!!
 
Оф, тоя е некъв тъп трол. Отивам да гледам филм. Ако има нещо интересно, ще намина после.
 
Докажете с нещо, дори малка следа, че Мотикарят има пръст в тази работа !
 
Пределно ясно е, че не ги е качил Мотикарят, а останалата група в нивата, спрете да споделяте грешна информация!!! Докажете, че е Мотикарят ! !!! НЕ МОЖЕТЕ !!!

Мотикаря не е един, а са банда.
И няма какво да доказвам аз, това не ми е работа. То който трябва - гледа и в моента;
Ако мислите, че всичко е приключило, и че от боп-а не се следи и тази тема - грешно мислите.

Снимките не били ги качвали те - а кой?
Не е сложно да се направи моредация и да не се допускат такива снимки! Да, ама без тези снимки нямаше да има нито мотикари, нито ниви - те от това живееха.
Сега ще имат мноооого приятни преживявания. Преди да ги вкарат могат да пробват да се "опънат" един друг... ей така, да свикват.
 
Докажете с нещо, дори малка следа, че Мотикарят има пръст в тази работа !

ГДБОП ги арестува, иззе им сайта и компютрите, и са дадени на съд.
Какво повече искаш да ти докажат?
Търсете си адвокати.
 
  • Like
Реакции: null
Пределно ясно е, че не ги е качил Мотикарят, а останалата група в нивата, спрете да споделяте грешна информация!!! Докажете, че е Мотикарят ! !!! НЕ МОЖЕТЕ !!!
Службите това въобще не ги интересува, снимките се хостват при въпросните "мотикари", които от своя страна печелят от реклами и имат трафик. Напълно съм сигурен, че това кой какво е качвал, дори не е и станало на въпрос на разпита.
 
Службите това въобще не ги интересува, снимките се хостват при въпросните "мотикари", които от своя страна печелят от реклами и имат трафик. Напълно съм сигурен, че това кой какво е качвал, дори не е и станало на въпрос на разпита.

Оправданията им не важат :)
Можело е, както казах да го направят съвсем просто: с модерация, и всичко качено да трябва да мине през одобрение.
 
Не можеш да намериш информация, с която да натопиш Мотикаря !!!

То никой и не иска да ги натопява в нещо, което не са извършили!
Ще си платят само за това, за което са виновни.
Вече са се насрали от шубе, и започват самопризнания и пазарлъци за по-ниски присъди.
Само на едно се учудвам: какъв е този съд, който ще остави тези изроди навън срещу парична гаранция???? Мястото им е в ареста, и то в изолатора. Чисто голи, оковани с белезници. Да ядат и пият вода от чиния като кучета.
Това заслужават всички, които се гаврят с деца.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе