Мотикаря ударен от БОП-а

Статус
Not open for further replies.
И разпространява крадените им снимки?

Горе ти обясних как стоят нещата с "крадените" снимки, и защо не са толкова крадени, колкото ги представяш. Ако разполагаш с такива примери, постни или прати на лично, ще ти се извиня тук в темата. Постнах ти и условията на фейсбук, предполагам не са те били и теб с книгите, а си чел поне дотолкова, че да можеш да разбереш какво искат да ти кажат хората?
Напиши в гугъл изображения "motikarq" и покажи една снимка, която е от разбит ФБ профил?
Лесно е да се ляля само, ама като се опре до "условия" и факти, увисваш.

Иначе сега гледам, че Ютуб профилът стои все още.

А "изнудата" от клипа с педофила е листче на което е написал "Аз повече няма да се занимавам с 13 годишни момичета", с което е трябвало да се снима. Или тва е само една част от "изнудата", я Шерлок да каже? :D
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: zing
сега внучето копа с мотика и с биткойни ми купува ченета
Най-после да срещна някой, дето е кярил от биткойните! :D
 
Пъси.
PWCmybSg.jpg
 
С това Е46 ли ходят изнудват децата за пари :D
 
След тая тема ще има недостиг на тъпомери в държавата поне за месец. Всички изгърмяха още на трета страница.
 
След тая тема ще има недостиг на тъпомери в държавата поне за месец. Всички изгърмяха още на трета страница.
Аз мисля,че се получава сладурско. Лиспваше такъв бълвоч от много време насам. Некви нови идват и пишат тъпни. Не е било скоро така мазно. :)
 
  • Like
Реакции: Test
Е щото пък е много постно да влизаш през ден и да вдигаш 20 теми от нафталина, колко да отчетеш дейност. :p
 
Айде, стана Петък......
Пуснаха ли го тоя Мотикар от ареста и широка ли му е вече дупката
 
Сериозен сеир в тази тема се е заформил.
 
Здравейте.Не че съм фенка на "мотикаря" или нещо подобно, но много от приятелите ми са. Реших да ги разпитам, относно неговата дейност, понеже темата Ви ми се стори интересна.Ето какво получих като отговор: "никога не съм виждал да качва снимки на "10-11-12-годишни деца", които се снимат голи или полуголи.Почти всички , качвани в страницата са на възраст над 15 години и с причина да са там.Относно това, че краде лични снимки:също не е вярно.Почти всички снимки, качвани на страницата му са взети от "пощичката" или "нивата", където ги изпращат феновете му."
Но все пак ще се радвам да чуя и нещо от някого, бил негова "жертва".:)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе