Мотори и дупки...

bedrijfsbeheer

New Member
Мисля да си взимам мотор, Сузуки или БМВ, чудя се още. Но малко се притеснявам, та хората с мотори от форума ако може да споделят, абе какво става като минете през дупка. Особенно когато се наклонени, има ли голям риск да паднете? До сега съм карал само на писта 2 пъти и е невероятно да се возиш с мотор според мен, но ме притеснява състоянието на нормалните пътища.
 
От: Мотори и дупки...

Аз не бих карал мотор в БГ има такива дупки из градовете, че с кола може да направиш салто. Да не говорим за Ганю като ти го играе шАфьора как може да се омяташ, но това е само мое мнение. :)
 
От: Мотори и дупки...

Аве никакви моторджии ли няма по тука, тцтцтц!
 
От: Мотори и дупки...

Купувай, няма да съжаляваш.
Влизал съм в дупка в завой от която коловете чак издрънчаха (свиха се до края) и мотора пак си остана на пътя.
Ако те притесняват пътищата, не си вземай спортен мотор просто. Има много удобни машини които са идеални за нашите пътища. Всичко зависи къде искаш да караш разбира се :)
 
От: Мотори и дупки...

Всеки глупак с поне малко останал от рождението мозък трябва да разбере, че ПИСТОВИТЕ мотори са за ПИСТА (елементарно, нещастник).
Много ме дразнят тези идиоти... такъв ли ще ставаш?
 
От: От: Мотори и дупки...

Всеки глупак с поне малко останал от рождението мозък трябва да разбере, че ПИСТОВИТЕ мотори са за ПИСТА (елементарно, нещастник).
Много ме дразнят тези идиоти... такъв ли ще ставаш?

:lol:

Прави малко разлика между спортни мотори и "super bikes" дето са асъл пистовите, идиот ли си?! :clap:
 
Щях да съм ако беше споменал какъв ще си вземаш
shift.gif

все пак се надявам, че знаеш какво имах предвид по-горе...без значение дали ще си взимаш спортен или супер байк (не че разликата е много голяма). Идиот може и със скутер да бъдеш...но ония на 90% са с диагноза "комплексарски идиотизъм"
rofl.gif
 
От: Мотори и дупки...

Имам приятел, който е луд фен на моторите , и от 2 години тотално се отказа да кара по пътищата.
Качва си мотора на ремарке и на пистата си го кара.
Казва че животът му е мил, а и вече има дете, което ще е много тъпо да го остави малко без баща.

Ако имаш поне 2 грама мозък в главата няма да караш пистов мотор по пътищата на бг. Всяка година има доста жертви мотористи.
 
От: Мотори и дупки...

Ако имаш поне 2 грама мозък в главата няма да караш пистов мотор по пътищата на бг.

дано да има..защото както се вижда, много нямат и два грама. И да се чудиш как държавата успява да се крепи... добре, че беше робството, много сме корави :p
 
Re: От: Мотори и дупки...

Всеки глупак с поне малко останал от рождението мозък трябва да разбере, че ПИСТОВИТЕ мотори са за ПИСТА (елементарно, нещастник).
Много ме дразнят тези идиоти... такъв ли ще ставаш?

Да, подкрепям. И свистят като некви олигофрени по улиците, после ги четем по вестниците в специалната колонка. Къде по-яко е да си вземеш един чопър, или нещо подобно, да си минеш бавно, но безшумно все пак де, нищо, че може да няма и да си изтежкарееш. Аз лично такова бих си взел, ако имах думата за такова нещо, на второ място крос, който да карам на такива терени, но никога пистов, това е идиотщина пълна.

@irgy.net, не е само заради пътищата, често и е заради несъобразена скорост или някой си е повярвал повече.... :)


Единственото, което ме кефи около пистовите мотори, че могат да се правят ония номера, където се връткаш с мотора или си караш на предна, задна гума....ама бавно. Скоростите над 180 км с мотор не ги разбирам.
 

Горе