Мошениците от TinyDeal.com - място от което да не купуваш

Blinky

Owner
Тъй като не съм пазарувал от тях. Няма и да го направя никога. Но лошия ми опит е в това, че организираха игра, в която трябваше да раздадат няколко награди на участниците в нея. Беше някак коледно, точно преди празниците. А самите участници трябваше да споделят връзка към техния скапан магазин. Явно за набиране на популярност. Ето и повече по темата:

https://www.predpriemach.com/showthread.php?t=64077

Преместена е в Кофата, защото това заслужават. Какво стана? Никой не се появи да раздаде наградите, а имахме както се вижда в темата бая участници. Аз като админ поемем от части вината, защото смятах, че ще е много хубаво потребителите тук с минимални усилия да вземат нещо за коледните и новогодишните празници. Да ама не, TinyDeal.com се оказаха една доста некоректна фирма или сайт, или там каквото са. И за това личното ми мнение е да внимавате с тях. Сега всеки един подведен участник (заради мен също) може да си каже какво мисли. Гледайте да слагате повече кл. дума, за да излезе добре и да ги видят какви са нещастия.

Само ще отбележа, че на въпросния им представител тук му писах няколко пъти, но никакъв отговор. ;) Вие сте от тук натам. ;)
 
От: Мошениците от TinyDeal.com - място от което да не купуваш

Както писах и в предната тема - това са едни лъжци. След като преди време си купих една дрънкулка от тях , след 40 дни чакане отворих диспут в пейпал. Веднага се свързаха с мен и една мацка почна , моля ви , затворете диспута и ще ви пратим стоката веднага отново. Е затворих го и тя каза : еми не можем да ви го изпратим повторно. А като беше отворен можеше нали ? Долни мошеници , които не им пука за клиентите им - пожелавам им никой да не си купува нищо от тях и да фалират.
 
От: Мошениците от TinyDeal.com - място от което да не купуваш

Сайт дето печалбите са му 2000 пъти колкото оборота на всички потребители тук едва ли седне да се занимва такива глупости. Блинки сигурен ли си, че някой местен тарикат не ти е намазал ските новогодишно?
 
От: Мошениците от TinyDeal.com - място от което да не купуваш

Днес TinyDeal.com спечелиха сертификат "Некоректна Фирма - 2016" :D
 
Re: От: Мошениците от TinyDeal.com - място от което да не купуваш

Сайт дето печалбите са му 2000 пъти колкото оборота на всички потребители тук едва ли седне да се занимва такива глупости. Блинки сигурен ли си, че някой местен тарикат не ти е намазал ските новогодишно?

Да, освен ако мазния тарикат не е Лилия

> Liliya
> Skype: liliya.lu1
> TinyDeal Marketing
> vk:vk.com/liliya0521
> website: http://www.tinydeal.com [2]
> E-mail:[email protected]

8706146u.png


Нещо много тарикатско се случи, с това съм съгласен. ;)
 
От: Мошениците от TinyDeal.com - място от което да не купуваш

Това пак не означава, че самитя сайт е измамен. Може да е дропшипър, уволнен вече агент, както знаеш там продават търговци както в алито може да е всякаква китайска нинджа
 
От: Мошениците от TinyDeal.com - място от което да не купуваш

Това пари да ми дават няма си купя нищо от тия мизерници. Що пък амазон или ибей не правят такива простотии ? Щото при големите клиента е цар и гледат винаги да е доволен. За това и са лидери , а тия мишоци ще са вечно назад.
 
Re: От: Мошениците от TinyDeal.com - място от което да не купуваш

Blinky правила трябват , като в случая с Логото.
Значи, другия път подаръците при теб, на отговорно пазене, тогава пускаш игра....
Да, май така вече ще стават нещата. ;)

То бива бива, ама не вярвах такъв бранд така да се изложи. :)
 
От: Мошениците от TinyDeal.com - място от което да не купуваш

Те че са крива фирма крива са, ама и аз клоня към мнението на Крумов, тоя е някакъв самозванец.
Но не трябва да отхвърляме с лека ръка и възможността хората да са дали наградите а той да се е само наградил , тъка да се каже ....
 
Re: От: Мошениците от TinyDeal.com - място от което да не купуваш

Те че са крива фирма крива са, ама и аз клоня към мнението на Крумов, тоя е някакъв самозванец.
Но не трябва да отхвърляме с лека ръка и възможността хората да са дали наградите а той да се е само наградил , тъка да се каже ....

Лошото е, че е от техния сайт човек. А като гледам, човека, който се свърза с нас си е от там. Ще е мега яко ако мейлите на всеки там търговец или друг тип партньор се дават от сайта. Това е тъпо, защото винаги го има момента някой да злоупотреби. Но тук мисля, че нещо са се направили. Ако всичко се изясни и си пуснат наградите към хората, всичко ще се оправи. От наша страна няма никакви грижи.
 
От: Мошениците от TinyDeal.com - място от което да не купуваш

Писах му в скайп да погледне темата
 
От: Re: От: Мошениците от TinyDeal.com - място от което да не купуваш

Ок, дано нещо направят, защото малко грубо от тяхна страна. ;)

На Хелоууу отговори на секундата и до там:
https://www.predpriemach.com/showthread.php?t=65948
Разбойники из TinyDeal.com - сайт, что не покупать
перевод
Вы читали эту тему?
 
От: Мошениците от TinyDeal.com - място от което да не купуваш

Както писах и в предната тема - това са едни лъжци. След като преди време си купих една дрънкулка от тях , след 40 дни чакане отворих диспут в пейпал. Веднага се свързаха с мен и една мацка почна , моля ви , затворете диспута и ще ви пратим стоката веднага отново. Е затворих го и тя каза : еми не можем да ви го изпратим повторно. А като беше отворен можеше нали ? Долни мошеници , които не им пука за клиентите им - пожелавам им никой да не си купува нищо от тях и да фалират.
Тук проблема е твой, че си се вързал да затвориш. Оставяш го отворен, те имат срок до кога трябва да отговорят. Ако не напишат нещо адекватно, диспута се присъжда в твоя полза.
 
От: Мошениците от TinyDeal.com - място от което да не купуваш

Тук проблема е твой, че си се вързал да затвориш. Оставяш го отворен, те имат срок до кога трябва да отговорят. Ако не напишат нещо адекватно, диспута се присъжда в твоя полза.

Човек греши един път. От тогава диспут не затварям докато не видя стоката в ръцете си или парите в сметката. Но тогава се подлъгах. Отешавам се че наистина беше някакво боклуче за 10тина долара , но това не променя факта , че са измамници.
 
От: Мошениците от TinyDeal.com - място от което да не купуваш

Навсякъде са тия търговци, в случая не знам дали човека е от екипа на TinyDeal, но щом е с имейл от сайта - на там бие. Все пак има и другата крайност.
 

Горе