Моят Блог

MsGeR

New Member
Е тъй това е първото ми мнение и няма да е последното тук . Форумът е добър въпреки че в началото нямах толкова добри впечатления но както и да е:) . И тъй искам да ви покажа един мой блог и да го покритикуваме тук . Блогът засега няма Адсенс защото все още е на 1 ден и нямам много добър трафик за там :) . Иначе вчера имах 122 уникални но чакам да станат 200-300 и тогава ще започна с Рекламните Надписи . Блогът е в инфото ми понеже не мога да давам линк а и няма подписи нещо
http://techbg.blogspot.com/
 
MsGeR каза:
Е тъй това е първото ми мнение и няма да е последното тук . Форумът е добър въпреки че в началото нямах толкова добри впечатления но както и да е:) . И тъй искам да ви покажа един мой блог и да го покритикуваме тук . Блогът засега няма Адсенс защото все още е на 1 ден и нямам много добър трафик за там :) . Иначе вчера имах 122 уникални но чакам да станат 200-300 и тогава ще започна с Рекламните Надписи . Блогът е в подписа ми
Не го виждам блога а btw ще споделиш ли от къде имаш 100 уникални за първи ден :)
P.S. Видях го, интересувам се още как правиш в блога категории?? там де твоите са Етикети
 
Екстра ти е блогчето, бате. Мерси и за мнението за форума ни. Отначало ня бяхме много хора и не се очакваше да станеме 300 някой ден, но е факт.
Твоя блог няма нищо, като афф. линк, ад сенс, рекламки или каквото и да е - много изчистен е. Такъв ли ще го държиш (дабе и блог ролл линкове на партьори нямаш). Има много интересни статиики по него, успех в бъдеще. :)
 
Блога му е на местожителство :) Разгледах го и ми хареса. Няма да коментирам дизаина защотото той си е на блогспот. Статиите вътре обаче са много интересни :) Лично аз прекарах около 30 минути в четене и ще продължа да чета. :wink:
 
MsGeR каза:
Няма да го държа така много ясно . Ще добавя само едно адсенсче че да припечеля нещо ,че гладна мечка hоро не играе :)
:) Харесва ми начина ти на мислене. Само така. А с тези посещения, които имаш ще се препечелва със сигурност. :)
 
Код:
Харесвате роботи ? Харесвате лего ? Харесвате кубчето на рубик ? Тогава прочетете цялата статия , защото определено ще ви хареса новото творение на ЛЕГО ;)

Днес ще ви представя още една интересна статиика за Рубик кубчето. Ако все още се опитвате да подредите този шарен куб , но така и не успявате , спокойно. Роботът Lego NXT ще ви помогне в подредбата. Мотор задвижва призматични “ръце” , които движат куба от страни; друг мотор върти основата на кубчето; трети има двойна функция - помага на бутащата ръка и задържа горната част на куба при въртене на основата.

Малко не ме кефи че е копи/пейст от моя блог ....
Виж , няма проблеми да преразказваш статии ама посочвай източника поне....
С това копи пейст правиш мечешка услуга и на мен и на теб... да не говорим че и снимката е на моя хост и дърпа трафик от мене
 
СЪжалявам сега погледнах и е вярно но статията беше добавена от един приятел който му предложих да ми помогне с публикуването на новини но както гледам по добре да не правя това . Извинявам се повторно и се надявам да няма други такива случки отново . Добавен е Източник и твоя сайт . Съжалявам отново
 
Да направи по леки банери... тея са мн тъмни за блога направи нещо по свежо
 
MsGeR каза:
Е Това са Банери които ще се ползват В рекламни места като BGtop.net i t.n където трябва банер :) Не мога да го измисля по добре
Еи бате имаш ли Skype???
 
MsGeR каза:
http://www.bgtech.info/ е новия адрес на блога ми да е честит :)
Бате, с опасност да се повторя, бих ти препоръчал за добавянето на Title & Description. Това ще ти е от полза, когато резултатите за дадена ключова дума те намерят, ли казано накратко посетителите ще бъдат по-впечатлени като видят Заглавие казващо за какво става дума ако кликнат на линка )да е грабващо) и Описание, което да им дава повече инфо какво могат да намерят и използват на блога ти. :wink:

Еми това от мен, но много ми харесва блога ти, а това че е на домейн го прави още по-про. Успехи завбъдеще с него и да се развива бързо. :wink:
 
Blinky каза:
MsGeR каза:
http://www.bgtech.info/ е новия адрес на блога ми да е честит :)
Бате, с опасност да се повторя, бих ти препоръчал за добавянето на Title & Description. Това ще ти е от полза, когато резултатите за дадена ключова дума те намерят, ли казано накратко посетителите ще бъдат по-впечатлени като видят Заглавие казващо за какво става дума ако кликнат на линка )да е грабващо) и Описание, което да им дава повече инфо какво могат да намерят и използват на блога ти. :wink:

Еми това от мен, но много ми харесва блога ти, а това че е на домейн го прави още по-про. Успехи завбъдеще с него и да се развива бързо. :wink:

Готово :)
 

Горе