Моят Имот - безплатно публикуване на обяви, ясно разграничаване на собственици и посредници, без регистрация и още...

Аз съм за снимките да са задължителни. А реалните проблеми на сайта са доста като цяло. Не и обръщайте внимание. Аз като човек търсил и предлагал имоти предпочитам първо снимката, после огледа иначе не отивам, освен ако не е за без пари де се казва.
освен това хората предлагащи земя най-малко пускат скица на имота..... Не сме 20 години назад или 30, само с вестници, имаме модерно време, да се възпозлваме от него!!!
 
Сега да влизам в обяснителен режим ли, да ти тегля една... ли? Това, че баща ми е досаден и ме дразни, не е причина да му откажа да пусна обява от негово име за неговия имот. Той не ползва интернет, така че няма нищо по-нормално от това да му съдействам.

Теб къде точно те сърби, та го раздаваш инспектор Дю-дю?

Хем не искаш да те питат хем споделяш лични драми из форума. Май теб те сърби за внимание...

Иначе в темата влязах да помоля автора, да спре да спами линкедина с тоя сайт, все пак не фацата...
 
М/у другото ква работа имат помаците у Рило-Пирин?
Много работа имат там - обработват земя, гледат животни. Налазиха /мигрираха - там са, щото крисчъните измряха или се изнесоха. Законите у вашио край не важат у нашио. На помаци продадохме и къщата на баба ми и дядо ми, когато се споминаха, както и няколко ниви. Много коректни и адски добри хора.
Аз като човек търсил и предлагал имоти предпочитам първо снимката, после огледа иначе не отивам, освен ако не е за без пари де се казва.
Ако проявяш интерес (цената е добра) ще ти пусна приблизителен снимков материал, специално за теб. Щом обсъждания сайт не става, що па да не си промотирам обявата у форума? :)

Е, тва много прилича на продавания имот, както аз го помня. :)

При инетерес - ЛС.

270px-Wuppertal_Eulenkopfweg_030.jpg
 
Олеле, замислих се за каква генетична обремененост с опърничавост говорим при такова регионално-родословно портфолио...

Колко декара е това?
Съседите и те ли са такива... разбрани индивиди или са от ония... другите... сеш'са?
 
Много работа имат там - обработват земя, гледат животни. Налазиха /мигрираха - там са, щото крисчъните измряха или се изнесоха. Законите у вашио край не важат у нашио. На помаци продадохме и къщата на баба ми и дядо ми, когато се споминаха, както и няколко ниви. Много коректни и адски добри хора.

Ако проявяш интерес (цената е добра) ще ти пусна приблизителен снимков материал, специално за теб. Щом обсъждания сайт не става, що па да не си промотирам обявата у форума? :)

Е, тва много прилича на продавания имот, както аз го помня. :)

При инетерес - ЛС.

270px-Wuppertal_Eulenkopfweg_030.jpg
Нямам интерес към твоя имот.
Еее тцтцтц, те тия горките дето са си направили труда сигурно са много прости:
и т.н.
 
Нямам интерес към твоя имот.

Имаш интерес да се заяждаш само, ясно. Елате повече... :)

Еее тцтцтц, те тия горките дето са си направили труда сигурно са много прости:
Квалификацията е изцяло твоя, аз не твърдя такова нещо. На техните потенциални купувачи скиците ще са полезни, вероятно. Нашите потенциални клиенти не искат скици. Директно казват "къде се намира да отида да го видя?". Вижте, всяка сделка си има особености, както и всеки тип имот. Няма нужда да искате сляпо папагалско следване на някакви правила.
Аз съм изключително доволна от опциите, които сайтът Imot.bg ми дава. Това беше идеята на първия ми пост, а не разни професори да ме назидават. Успех.

Олеле, замислих се за каква генетична обремененост с опърничавост говорим при такова регионално-родословно портфолио.
Както казваше покойният Чочо Попйорданов: "Македонците сме страхотни хора. Можеш с памук да ни извадиш душата, но тръгнеш ли с лошо - дупе да ти е яко". :)
 
Квалификацията е изцяло твоя, аз не твърдя такова нещо. На техните потенциални купувачи скиците ще са полезни, вероятно. Нашите потенциални клиенти не искат скици. Директно казват "къде се намира да отида да го видя?". Вижте, всяка сделка си има особености, както и всеки тип имот. Няма нужда да искате сляпо папагалско следване на някакви правила.
Аз съм изключително доволна от опциите, които сайтът Imot.bg ми дава. Това беше идеята на първия ми пост, а не разни професори да ме назидават. Успех.
....Ако са от същото или най-много съседното село сигурно. Аз не бих, отишъл.
Казваш "нашите потенциални клиенти", всякаш притежаваш имотен бизнес, а реално продаваш ваши имоти, кеото е далеч от бизнеса и това което хората биха търсили извън вашето село/малък град ( пак равносилно на село, ма с блокове... споко и аз живея в такова )....
 
Последно редактирано:
Аз съм за снимките да са задължителни. А реалните проблеми на сайта са доста като цяло. Не и обръщайте внимание. Аз като човек търсил и предлагал имоти предпочитам първо снимката, после огледа иначе не отивам, освен ако не е за без пари де се казва.
освен това хората предлагащи земя най-малко пускат скица на имота..... Не сме 20 години назад или 30, само с вестници, имаме модерно време, да се възпозлваме от него!!!
Точното местоположение на даден имот е най-ценната информация, която може да получи купувача. Но имам чувството, че сайтовете за имоти умишлено я крият, за да остават те като посредници. Иначе за какво ти е снимка на мястото, ако срещу него в не заснетата зона си има цял цигански катун? Даваш точни координати и от там нататък може я street view да гледаш ако има, или сателитни снимки или примерно да разгледаш кадастъра за точните граници на парцела/имота. Има и земеделски карти от които да разбереш коя е категорията на земята в областта.
В нашето модерно време модерно ни лъготят и трябва ли да се интегрираме в това, за да се включваме в графата наивници. Снимките са част от манипулацията, защо никога не показват проблемите на имота, но пък винаги опитват да покажат наличното в най-добрата светлина. Да не говорим, че няма никаква гаранция, че не са напълно фалшиви. Както споменах - за наемане на обзаведено жилище - там трябват задължително снимки. За другото - координати на имота и толкова (а в бъдеще ще трябва и евентуално доказателство за собственост).
 
Казваш "нашите потенциални клиенти", всякаш притежаваш имотен бизнес, а реално продаваш ваши имоти, кеото е далеч от бизнеса и това което хората биха търсили извън вашето село/малък град
На тая редакция си струва да се отговори...

Посочи ми текст в постовете ми, в който парадирам, че имотните сделки са бизнес за семейството ми, моля те.. Естествено, че продаваме собствен имот на хора, които търсят точно такъв в точно тази локация. Не разбирам назидателния тон?

Аз не бих, отишъл.
Аз пък бих. Няма как да купя парцел, върху който да си построя къща/вила, без да посетя мястото, да преценя лично лесно ли се стига до него, да почувствам атмосферата му. Спорът възникна заради изискването за снимки - ми тъпо е. Изцяло подкрепям мнението на rujel по отношение на възможностите за манипулация с тях. Да твърдиш, че те са гаранция за лоялност е глупост неземна - лично мнение.

В обявите, които сме пуснали сме посочили точен адрес на имота. Всеки може да види локацията му онлайн, ако има техническата грамотност. Доста хора вече са посетили имота на място. Засега нямаме сделка заради логистични проблеми, иначе цената е символична, смятам.

пак равносилно на село, ма с блокове... споко и аз живея в такова
Ама никак не се притеснявам. По-скоро, виж с това парадирам. :)
 
едит: по-добре да си легам...
 
Последно редактирано:

Горе