Моя сайт

DeyanMarkovski каза:
Каква статия?

Ами историята на един проател , който се занимава с фрийлансинг от доста години , много повече от мен. Много интересна и поучителна история , много може да се научи от нея и ще е от полза за много тепърва прохождащи фрийлансъри. Пък и е много надъхваща историята. Само че ви кажа , че човека сега не брои парите 1,2,3.. нито 10,20,30... ами 1000, 2000,3000 :) ;)
 
ЕЕЕ, ще видите в статията , имайте малко търпение. Достатъчно жокери дадох
 
Anabel каза:
Ама ти ли си я правил?
Много е готина :wink:
Виж че те лъжа уе :] тая търсачка не съм я правил аз, само и взех кода и ти го дадох, тая търсачка я има по милиони други сайтове. Честит първи април!
 
DeyanMarkovski каза:
Anabel каза:
Сайтчето е готино :)
Сложи повечко картинки 8)
То ако зависеше от теб щеше да го наблъскаш с картинки на барбита.
И кво да са барбита? Те поне хващат окото ;)
 
Искаш да ми кажеш, че някакво лигаво барби е по хубаво от някое готино чудовище като това?
Аааааа? Красота нали?
Няма какво да си хвърляш парите на вятара със тия барбита, купувай си чудовища! МУХАХАХАХАХА
612.gif

"http://www.unrealtechnology.com/screens/p_soldier.jpg" Ухаааа сложих си го на desktop-а
teu28.gif
 
Мойте защото са по чаровни и умни а твойте живтони са първични и не мислят :wink:
 
Но мойте се тренирани за битка, така че твойте нямат шанс.
А второто чудовище е от расата Zerg, а тази раса е организирана и определено може да мисли, не си права че не могат да мислят, тва че някой е грозен не значи, че не може да мисли.
 
Блога ти е готин ALIEN_Y2K. Еми ако питаш мен не е лошо да го понапълниш с текст. За да станеш по SEO.

Ако искаш виж темите: SEO За Блогове ( Blogs ). и Оптимизация На Съдържанието ( Content ).. Могат да ти помогнат.

А да те питам как си набавяш трафика? От къде ти идва, видях че присъстваш в някои блог директории. Дано там да излизаш на готини позиции в категориите си.

Видях че си с PR 0, Което е странно имайки предвид че си от доста време онлайн и имаш входящи линкове, като стана дума увеличи и тях. Размениай линкове със сайтове и блогове в твоята сфера - ще ти вдинге трафика.

Успехи.

P.S: Оптимизацията винаги помага за подобряване на трафика.
---------------------------------------------------------------------------

Internet Affiliate Marketing News
 
мерси :)
трафика идва от гоогле предимно :) иначе за ПР-а трябва да почакам да се ъпдейтне можеби
ПС ако някои има подобен саит да се обажда да обменяме линкове ;)
 
Аз имам блог, ама не ти върши никаква работа. Там трафика е уебмастерси. Екстра че имаш някакъв трафик - може да почнеш и някоя афилиейт програма да рекламираш ако имаш желание. Този трафик е не само зяпачи на филмчета, но и потенциални (таргетирани) посетители.

Може да го пипнеш от към СЕО, ти замислял ли си се защо още нямаш ПР? Все пак си повече от 6 месеца онлайн нали?
 
Blinky каза:
Аз имам блог, ама не ти върши никаква работа. Там трафика е уебмастерси. Екстра че имаш някакъв трафик - може да почнеш и някоя афилиейт програма да рекламираш ако имаш желание. Този трафик е не само зяпачи на филмчета, но и потенциални (таргетирани) посетители.

Може да го пипнеш от към СЕО, ти замислял ли си се защо още нямаш ПР? Все пак си повече от 6 месеца онлайн нали?
нем от около 3 месеца е сайта :) има време тепърва да се качи ПР-а
 

Горе