Мтел са педерасти...

Re: От: Мтел са педерасти...

а сега купиха и близоо смятай к'фо ще става ..

Там си беше кофти, представям си сега какво ще е. :)

Тия смешковци ме накараха да платя нещо, което не са ми дали. Добре, че си пазех протокола още с подписването на договора. Голяма скръб са. И ти кръцват нета на секундата, в която ти минава месеца. Направо железни са в кофти смисъла на думата. ;)
 
От: Мтел са педерасти...

Ама от най-наглите ПЕДЕРАСТИ! Направо те опъват без да питат дали може! :)

Махнал съм се от там от година и ся спя спокойно! :)
 
Като гледам темите тези дни, най-добре да се отвори раздел "ПЕДЕРАСТИ" и да се пише там, админа да помисли над идеята.
 
От: Re: Мтел са педерасти...

Като гледам темите тези дни, най-добре да се отвори раздел "ПЕДЕРАСТИ" и да се пише там, админа да помисли над идеята.

Уау, никога никой не би се сетил за подобно интелектуално име на раздел... как ти роди ума тази съвършена мисъл не знам, направо си сложи в джоба всичките философи, мислители... на Айнщайн рейтинга му падна, щом ти написа това! Адмирации!
 
От: Re: Мтел са педерасти...

Като гледам темите тези дни, най-добре да се отвори раздел "ПЕДЕРАСТИ" и да се пише там, админа да помисли над идеята.

Страхотна идея! Подкрепям напълно. Така и форумът ще спечели, защото ще се класира на първа страница при търсене на краткосрочни еднополови отношения. Що па да не влезем в нишата на сайтовете за запознанства? :)

п.с. Ивайло, сарказмът не ти се удава - придържай се към неща, в които си по-силен. ;)
 
Последно редактирано:
Re: От: Re: Мтел са педерасти...

Признавам си, че дори самия аз не знам как успях да го измисля ...
Уау, никога никой не би се сетил за подобно интелектуално име на раздел... как ти роди ума тази съвършена мисъл не знам, направо си сложи в джоба всичките философи, мислители... на Айнщайн рейтинга му падна, щом ти написа това! Адмирации!
 
От: Мтел са педерасти...

Аз предлагам да се направи класация: "ПЕДЕРАС на годината!" - за най-некореректна фирма.
Да се гласува. Така ще знаят хората от кой да си пазят дупетата! :)
 
От: Мтел са педерасти...

От Мтел съм видял услуги, които нито един друг оператор не предлага. На мен са ми екстра :)
 
От: Мтел са педерасти...

От Мтел съм видял услуги, които нито един друг оператор не предлага. На мен са ми екстра :)

Съгласен ! Ползвам само и единствено Мтел. Всички услуги и съм доволен. Ставали са и грешки, но след като се аргументирам всичко е ок.
 
От: Мтел са педерасти...

Аз предлагам да се направи класация: "ПЕДЕРАС на годината!" - за най-некореректна фирма.
Да се гласува. Така ще знаят хората от кой да си пазят дупетата! :)

А аз ще създам сертификати "Педалска фирма". За фирмите, котио държат на сертификат, за ще им го дам по-евтино от този на "Коректна фирма". :lol:
 
От: Мтел са педерасти...

А аз ще създам сертификати "Педалска фирма". За фирмите, котио държат на сертификат, за ще им го дам по-евтино от този на "Коректна фирма". :lol:

Добре, че са правописните грешки, та да се посмеем и ние на поста ти. :lol:
 
От: Мтел са педерасти...

Аз смятах че Виваком примерно са по-различни. След като се разправях с тях за пълните простотии и ме убедиха, че и те са скапаняци. Щом ме замислиха да се прехвърлям на мтел отново значи са постигнали невъзможното.
 

Горе