Мултивендор система

От: Мултивендор система

Ако е за тръпката ви давам модулите и дерзайте
аз нямам време да се занимавам


включете ме и мен тръпката ще е голяма да се направи такова нещо
 
От: Мултивендор система

Здравей, СТАН,
Ще съм ти признателен, ако ми дадеш модулите да ги изпробвам.
Поздрави!
 
От: Мултивендор система

Ако е за тръпката ви давам модулите и дерзайте
аз нямам време да се занимавам
ако има желаещи предлагам да нарамим група за да направим проба, но нека СТАН да я избере измежду желаещите
 
От: Мултивендор система

Изцяло подкрепям предложението на vassy. Най-евтино и стабилно би излязло решение базирано на ODOO (OpenERP). Всяко друго решение което не е базирано на комплексен продукт обхващащ всички аспекти (движение на стоки между складове, автоматични складови наличности, автоматизирана счетоводна дейност,управление на документацията и т.н.) рано или късно води до хаос и загуби на време, пари и нерви.
 
От: Мултивендор система

За ЕРП сте прави но си мисля че най-добре е да се види какво може да се постигне с по малко пари и ако има добре печалба тогава да се мине на ЕРП
 
От: Мултивендор система

Варианта Magento + OpenERP 7 работи перфектно. Прави се за няколко дни. Време отнема импорта на продуктите. Това важи за всеки един магазин. Самата първоначална синхронизация може да отнеме и ден. След това всичко се случва в реално време. Подържат се множество магазини. Работи и с Presta Shop.
Преди около година имах тема тук във форума точно за това на промоционални цени: http://www.openerp.bg/услуги/пакетни-цени Офертата не е валидна вече, изтече на 28.02.2014 г., макар и в монента цената да не е кой знае колко по-висока. А и става дума за версия 7.

Към момента актуалната версия е 8 и OpenERP вече се казва Odoo. Вече има вграден CMS вкл. и електронен магазин. Така, че не е нужен никакъв допълнителен конектор. Вдигам го за около ден от гол VPS и около седмица до окончателно пускане в действие. Времето за импорт на продукти си е отделно. Дропшипинга е вграден, поддържа се мултифирмена работа и не е никакъв проблем да работи и с 500 000 продукта с по няколко десетки варианта.
Ако има желаещи да тестват, могат да ми пишат на ЛС за данни за достъп. Мога да вдигна и индивидуална инсталация при сериозен интерес. Към края на март се очаква да е готов новия конектор за версия 8 с Magento, ако магазина трябва да е на Magento непременно.
Готово е и работи българското счетоводство, както и някои допълнителни модули за типично български нужди.

п.п. Разбира се всеки с малко познания, опит и четене, може да пусне тази ERP система с отворен код.

Ето и едно кратко видио :

[video=youtube;XF-x5s3GRkk]https://www.youtube.com/watch?v=XF-x5s3GRkk[/video]
 
Последно редактирано:

Горе