Мъже срещу жени

Мъже срещу жени

  • Аз съм мъж

    Votes: 175 75.4%
  • Аз съм жена

    Votes: 57 24.6%

  • Общо гласове
    232
От: От: Мъже срещу жени

Малко по малко се увеличаваме. Вече сме 20. :D Давайте по-смело - Гласувайте!
Дами радвам се че Ви има!

Аз ще подкрепя мъжката част,докато си пиете бирата не ви пречи да цъкнете едно "аз съм мъжко" хЪхЪ
 
От: От: Мъже срещу жени

Давайте по-смело - Гласувайте!

Да няма нек'ви бонуси за гласувалите жени? ;)
 
От: Мъже срещу жени

Мъж съм,въпреки че ktomov явно мисли,че съм жена,защото ми пише в женски род :D
 
От: Мъже срещу жени

Доминация 85 на 25 ^_^
Е то в БГ жените са х2 спрямо мъжете,но повечето се изявяват като гуру-useless cow в селскостопанския форум на мамите.Затова трябва да си ги гледаме като писани яйца местните представителки на форума:)
 
Re: От: Мъже срещу жени

Е то в БГ жените са х2 спрямо мъжете,но повечето се изявяват като гуру-useless cow в селскостопанския форум на мамите.Затова трябва да си ги гледаме като писани яйца местните представителки на форума:)
Определено е така. Тук жените да няколко нива над тези, които стандартно сме засичали по мрежата. ;)
 
Re: От: Мъже срещу жени

Това е голям комплимент! Благодаря Blinky! :)
Моля, което си е истина си е истина. :)

Давайте още гласове. Как ми се искаше да сме 1:1, ама на. Да не се сърдят мъжката част, те ме разбират. И на тях ще им тече по-добре работата така. :)
 
Re: От: Мъже срещу жени

Като гледам как върви анкетата, надали скоро ще се изравним?!
Не. Няма. Не и в тази държава, В америка е горе долу 1:1, ако не и в полза на женската част. Там домакините с това уплътняват свободното си време. :)

Тук е ясно, цифрите говорят сами. :)
 
От: Мъже срещу жени

Така е! Тук по-голямата част от жените си губи времето в безцелно лутане из нета, вместо да седнат, и да се запознаят с полезните възможности, които интернет предлага. Сигурна съм, че голяма част от жените в България изобщо и представа си нямат какво е интернет бизнес и как могат да си изкарват допълнителен доход от него.
Скоро говорих с една позната, която беше много учудена, как аджеба аз изкарвам пари от интернет. Отне ми доста време да й обясня, и пак не съм сигурна, че ме е разбрала. :)
 
Re: От: Мъже срещу жени

Така е! Тук по-голямата част от жените си губи времето в безцелно лутане из нета, вместо да седнат, и да се запознаят с полезните възможности, които интернет предлага. Сигурна съм, че голяма част от жените в България изобщо и представа си нямат какво е интернет бизнес и как могат да си изкарват допълнителен доход от него.
Скоро говорих с една позната, която беше много учудена, как аджеба аз изкарвам пари от интернет. Отне ми доста време да й обясня, и пак не съм сигурна, че ме е разбрала. :)

Може да се обзаложа, че не е поела нищи. Сори, но е тенденция.

Като бившата ми приятелка, която я биваше повече в харетенто отколкото в печеленето. Или друга моя позната, която има раб. стаж от 1 месец и си ражда като дойда крава, а мъжа и бере душа да издържа 4членно смемейство. А милата с амбиция само да отглежда. Дупе да им е яко на такива мъже с подобни жени.

Тук не само акъл се иска, но и амбиция. Не мога да кажа, че са прости, а по-скоро мързеливи и отпуснати. Не съм виждал такова нещо - всичко да чакаш да ти падне на готово. Великата идея пък на една моя позната е да поръчва от Илиянци и да продава на e-bay. Гениално, само където не си е направила труда да види, че няма как да им бие цените, особедно ако сложи и шипинг до там. Казах и да се видим да го говорим това, но явно пазаруване на обувки в мола е по-привлекателна опция от това да разбереш нещо полезно за интернет пазара. :)

Но аз съм си казал, който каквото иска да прави с живота си. Това че повечето са такива, прави другите по-голяма рядкост и ценни кадри. ;)
 
От: Мъже срещу жени

Съгласна съм със всичко казано от теб - така е! Аз имам едно момче на 4 години, и момиче на три месеца - и с тях се оправям и си ги гледам, и време намирам да поработвам по малко, изобщо не ми е лесно, но се справям някак си, а такива хора, които ти си изброил в поста си, имам чувството, че са като "коне с капаци". Не само че са мързеливи и отпуснати, но и като че ли нямат никакво желание дори да разберат какви възможности предлага интернет.
 
От: Мъже срещу жени

Аз съм жена, но понеже в момента използвам акаунта на един мой познат реших че е по-правилно да гласувам за "Аз съм мъж" :shock: .
 
От: Мъже срещу жени

Предлагам жените да си слагат снимки, за да знаем за какво иде реч, че има големи базуки ....
 
От: Мъже срещу жени

Добре си ни дошла и се надявам да се изравним. Много ми се иска да сме 1:1 смесица от мъже и жени. И ако някой иска да бъде друго освен споменатото, ни сме отворени съзнание. :)

НО като гледам статистиката е, че на всеки 4 мъже се пада по 1 жена. Което е ок, но по ОК щеше да е 50:50. ;)
 

Горе