Мъжкият мозък се деактивира след секс !!!

Статус
Not open for further replies.
От: Мъжкият мозък се деактивира след секс !!!

следвам условния си рефлекс -удрям една злобарка/разбирай ръчна/ си и заспивам като къпан

А след ч*кия деактивира ли се?

Явно. Ама конкретният пример не е много показателен щото той трябва постоянно да злобее като гледам колко е деактивиран.
 
От: Мъжкият мозък се деактивира след секс !!!

.... и ме ядоса следвам условния си рефлекс -удрям една злобарка/разбирай ръчна/ си и ...

Като се скараш с някой на улицата, на място ли си следваш условния рефлекс? :-o:cry:

Условните рефлекси са рефлекси, придобити по време на индивидуалното развитие и се изграждат под влияние на средата...
Да ти имам средата...
 
От: Мъжкият мозък се деактивира след секс !!!

А след ч*кия деактивира ли се?

напротив Активира се!


П.С. АКо темите ми не са ВИ лицеприятни и са плътки за дълбоките ви гънки на мозъците ви, прескачайте ги !
Тук да виждате табела - Който разбра! Тук се спира!
 
От: Мъжкият мозък се деактивира след секс !!!

Гледам разни Руски Дебили и Говеда - Бикове и Крави са се вързали.

Продължавай в същия дух и дет се казва : "Утре от същото":D
 
Последно редактирано от модератор:
От: Мъжкият мозък се деактивира след секс !!!

niks, ти си срам за езика ни, на който пишем всички. Срам за културата, която все по-малко от нас се опитват да крепят. Срам си за мечтите на младите, които се опитват все още да се определят българи. Срам си за общността, в която живееш и която мърсиш.
От теб ме е гнус, niks. От жалките ти напъни да сееш обида и омраза. От желанието ти да делиш собствения ти народ. От изнасилването на езика ни, от мърсенето с думите ни, от низките ти желания.
Ти си повреден човек, niks. Болен. Счупен. Безвъзвратно загубен в собствената си глава. Жалко за теб. Жалко за родителите ти. Жалко за децата ти.
Заради хора като теб, niks, се чувствам емигрант в собствената си страна.
 
От: Мъжкият мозък се деактивира след секс !!!

Крайно време е блинки и кулайс да вземат някакви мерки за тоя скапан фашист. Гнус ме е от това, в което превръща форума. Месеци наред се опитвам да игнорирам фашизоидните му, изпълнени с омраза към всичко и всички изказвания.

Гнус ме е от факта, че заради тая фашистка изтривалка загубих интерес към историята на България преди 681 година.
 
От: Мъжкият мозък се деактивира след секс !!!

Пуснете репорт за бан на лудия. Крайно време е вече да се осъзнаят и модераторите. Не може да се насажда толкова омраза тук. Нямат вече оправдание Blinky и Coolice.
 
От: Мъжкият мозък се деактивира след секс !!!

Пуснете репорт за бан на лудия. Крайно време е вече да се осъзнаят и модераторите. Не може да се насажда толкова омраза тук. Нямат вече оправдание Blinky и Coolice.

Идея си нямаш колко рипорта съм пускал за мненията на това жалко подобие на есесовец - полза никаква. Според мен просто блинки и кулайс много държат да си имаме селски идиот. Все пак хубаво е да имаме някой над чието слабоумие да се присмиваме и тихо да си отдъхваме "Слава Богу аз не съм като него".

Ся всички форуми си имат по някой друг селски идиот. И ние трябва да си имаме. Ама не къв да е - нашия е кафевичък. Тъмно кафевичък. Като ла**о след едноседмичен запек.
 
От: Мъжкият мозък се деактивира след секс !!!

Пуснете репорт за бан на лудия. Крайно време е вече да се осъзнаят и модераторите. Не може да се насажда толкова омраза тук. Нямат вече оправдание Blinky и Coolice.

на какво основание? - "насаждане на омраза" - много общо ми се струва
просто не се включвайте в дискусиите и готово
 
От: От: Мъжкият мозък се деактивира след секс !!!

на какво основание? - "насаждане на омраза" - много общо ми се струва
просто не се включвайте в дискусиите и готово

извадка от правилата на форума

"2. Показвайте респект и уважение към останалите потребители на форума."
 
От: Мъжкият мозък се деактивира след секс !!!

Бан за лудия Никс!
 
От: Мъжкият мозък се деактивира след секс !!!

Жалко, много е жалко, когато човешко същество стигне до там...
Niks, апелирам последната ти разумна клетка (ако е останала такава), спри се!
Bullblogger, няма смисъл. Поведението му е на животно в клетка, а ние тракаме по пръчките... Модерацията е тази, която може да му спре мъките и да го евтанизира във форума.
 
От: Мъжкият мозък се деактивира след секс !!!

Signed Signed Signed
Signed Signed Signed
Signed Signed Signed
Signed Signed Signed
Signed Signed Signed
Signed Signed Signed
Signed Signed Signed
Signed Signed Signed
Signed Signed Signed
 
От: Мъжкият мозък се деактивира след секс !!!

аз след чикия се чувствам много по-добре и имам бистър ум,когато съм ходил на изпити винаги преди това съм подгрявал и резултата е налице
 
От: Мъжкият мозък се деактивира след секс !!!

аз след чикия се чувствам много по-добре и имам бистър ум,когато съм ходил на изпити винаги преди това съм подгрявал и резултата е налице

в предния ни разговор визирах смислена тема или поне мнение в смислена тема. Последните ми две теми не са еталон за полезност, тъй че избери си друга насока
 
От: Мъжкият мозък се деактивира след секс !!!

@SEO_megamaster Заради техниката му на вземане на изпити ли го почервеняхте толкова или просто от толкова много "ЗЛОБАРКИ" сам стана червен.
 
Re: От: Мъжкият мозък се деактивира след секс !!!

Пуснете репорт за бан на лудия. Крайно време е вече да се осъзнаят и модераторите. Не може да се насажда толкова омраза тук. Нямат вече оправдание Blinky и Coolice.

и ти си прав 10 дни почивка получава никс.... и ако след това не се вразуми ще има нарстваща прогресия до перманентния бан...

едит моя грешка харно е пуснал репрт

аз даласа не го чета...
 
Последно редактирано от модератор:
Re: От: Мъжкият мозък се деактивира след секс !!!

на какво основание? - "насаждане на омраза" - много общо ми се струва
просто не се включвайте в дискусиите и готово

харкон имаше един период в който много хранеше другите и се заяждаше с тях бил е от другата страна на баннатите така че най добре знае кога найстина се прекалява тук...
 
От: Мъжкият мозък се деактивира след секс !!!

Абе не беше за бан, но както и да е.
 
От: Мъжкият мозък се деактивира след секс !!!

Абе не беше за бан, но както и да е.
Е много подстрекатели имаше vs никса, той съответно сипа с по-голям черпак и бана дойде:), а и много тежко притиснахте Coolice за тоя бан де:)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе