Мъжкият мозък се деактивира след секс !!!

Статус
Not open for further replies.
От: Мъжкият мозък се деактивира след секс !!!

И по сериозни хейтвания е имал с доста хора преди това, пък не изяде тогава бан, с amoun се джавкат от много време примерно, както и с много други хора, сега какво стана и аз не разбрах, но никса си го знаем как действа на провокации, другата тема си е чиста провокация ( за майка му ), където единствената цел е да се провокира и да го баннат.
 
От: Мъжкият мозък се деактивира след секс !!!

Гледам там по-назад се е изцепил стабилно - не знам какво точно, щото е редактирано.
Ама оттам се почва....
 
Бана е заради тази тема... защото никс започва с провокация в 14:39 следобед което води до цялата сапунка в тази тема и темите за майките колкото и да е свободно в този форум все пак трябва да си има някакви граници... мнението му седи на втора страница


Noke ме е изпреварил и е хванал логиката на действията ми...
 
От: Мъжкият мозък се деактивира след секс !!!

Логиката е проста и веднага ми излиза въпрос - защо не го баннахте когато се заяждаше с harkon и amoun, а сега го? Да кажем, че с Амоун разприте бяха 2-3 пъти по "тежки" и продължаваха с по 10-15 страници чист сеир.
 
Re: От: Мъжкият мозък се деактивира след секс !!!

Логиката е проста и веднага ми излиза въпрос - защо не го баннахте когато се заяждаше с harkon и amoun, а сега го? Да кажем, че с Амоун разприте бяха 2-3 пъти по "тежки" и продължаваха с по 10-15 страници чист сеир.

щото се бяха разбрали уж тои амоун и блинки за онзи еденичен случай с 10-15 страници тема (ама тогава бяхме с по 10 поста на страница така 5-7 станици нов стил) в темата на харкон, ама кратък мир беше... модераторите май трябва да сме и медиатори... освен това ни беше трудно да предценим в онзи случай кой точно е започнал този двоен спор с намеса на трети.. харкон пише с провокации към него затова мненията между двамата само се изтриват... като ги намерим / засечем ама пък караницата беше в темата на харкон и му я спамеше... беше сложен казус ... като отекването от този случай е че продължиха да се джафкат и в други теми поянкога с прекаляване...



в случая видях в тази тема видях че запова нещо такова (от страна на никс) с потребители НЕ участвали преди в такива спорове и с цел предотвратяване на бъдешо развитие получава първи бан и предупреждение


достатъчни условия да седи някой тук е да си говори за онлайн бизнес и да не се заяжда с останалите (а ако може и да помага даже ще свети със много зелена репутация)...
 
От: Мъжкият мозък се деактивира след секс !!!

Просто е прецедент да се банне човек тук, особено с 2000 мнения и маса време откакто е тук.
 
не е прецецедент харкон е банван 3-4 пъти (мисля че са 4 но не съм 100% сигурен беше отдавна :)) точно за прекаляване, заяждаше доста с други потребители и инициираше скандали преди време, затова написах че тои най добре знае къде е границата да прекалиш във форума... бил е от другата страна... като бана расте в геометрична прогресия последния му беше мисля тримесечен или повече

като му изтече бана на никс след 10 дни може да се върне тук да си пише за бизнес и да прави бизнес - само да не стават сапунки ако не се вразуми срока на бан ще расте докато стане перманентен
 
От: Re: Мъжкият мозък се деактивира след секс !!!

само да не стават сапунки ако не се вразуми срока на бан ще расте докато стане перманентен

До нова лан карта и нов ник. :)

Иначе поздравления за бана.
 
От: Re: Мъжкият мозък се деактивира след секс !!!

не е прецецедент харкон е банван 3-4 пъти (мисля че са 4 но не съм 100% сигурен беше отдавна :)) точно за прекаляване, заяждаше доста с други потребители и инициираше скандали преди време, затова написах че тои най добре знае къде е границата да прекалиш във форума... бил е от другата страна... като бана расте в геометрична прогресия последния му беше мисля тримесечен или повече

като му изтече бана на никс след 10 дни може да се върне тук да си пише за бизнес и да прави бизнес - само да не стават сапунки ако не се вразуми срока на бан ще расте докато стане перманентен
Кога пък Харкон е бил банван и то за 3 месеца? Той затова ли сега е тих и послушен като котенце:p
 
От: Мъжкият мозък се деактивира след секс !!!

Най- вероятно е така, мъжете да кажат!
 
От: Мъжкият мозък се деактивира след секс !!!

Най- вероятно е така, мъжете да кажат!

най-вероятно просто трупаш мнения, ама ти ще кажеш
 
От: Re: От: Мъжкият мозък се деактивира след секс !!!

и ти си прав 10 дни почивка получава никс.... и ако след това не се вразуми ще има нарстваща прогресия до перманентния бан...

Бана е заради тази тема... защото никс започва с провокация в 14:39 следобед което води до цялата сапунка в тази тема и темите за майките колкото и да е свободно в този форум все пак трябва да си има някакви граници... мнението му седи на втора страница Noke ме е изпреварил и е хванал логиката на действията ми...

...в случая видях в тази тема видях че запова нещо такова (от страна на никс) с потребители НЕ участвали преди в такива спорове и с цел предотвратяване на бъдешо развитие получава първи бан и предупреждение...

Наистина ли вярваш в това или го написа само за да оправдаеш прибързаните си необмислени действия и парираш логичните въпроси на Алан ?

Аз съм от 4 години регистриран в този форум така и не разбра ли че аз никога не провокирам или обиждам пръв, нито пък давам отрицателни репутации. Каквото имам да казвам го правя директно пред всички без да се притеснявам и крия като някои доносници

В конкретния случай BullBlogger пръв ме обиди 30 МИНУТИ преди моят отговор в тази тема давайки ми червена репутация придружена с текст чиито скрин публикувам.

"Тъпо,тъпо че вдлъбнато - майка ти да не си бърше оная работа със снимка на Хитлер, че се мислеш за ариец-същия славяно мангал си и ти."

Ето и скрина който може да видиш в контролния ми панел

Обидата на BullBlogger на 26.07.2012 в 13.09h

http://img138.imageshack.us/img138/1044/hatqo.jpg

Моят отговор в темата на 26.07.2012 в 13.39h

http://img838.imageshack.us/img838/9229/hatotg.jpg

Аз пробвах да му отговоря както винаги давайки му положителна репутация нещо което направих и с другите дали ми отрицателна ряпа като blackout8, но системата не ми даде възможност за това му отговорих с неговите думи в тази тема.

Ако не беше редактирал поста ми всички щяха да се убедят в това.

Вярно че не си длъжен да знаеш за това проверявайки даваните от потребителите репутации, но сега след като си уведомен за предисторията
и за това кой пръв започна с обидите и кой пръв отвори темата в която 5 часа необезпокоявано обиждаше майка ми очаквам да
видя дали ще поправиш грешката си и наложиш същите санкции и спрямо BullBlogger.

Както ти писах и на лични твоето решение ще предопредели бъдещото ми присъствие и поведение във Форума !!!

PS

Очаквам и извинение за цитираните по горе твои неверни думи по мой адрес, както и изтриване на обидите към мен в тази тема защото отново ще има адекватни отговори.
 
Последно редактирано:
От: Мъжкият мозък се деактивира след секс !!!

Получих извинение от Blinky който едва ли има вина в случая

Blinky каза:
Здравей и благодаря за инфото. Знам за всичко и това се случи, защото ни нападна и малко кръчмата, който репортваше. Но като те нямаше той се заяждаше с други, и те с него. Почивката ти беше обвързана предимно в това, че някои от постовете ти можеха да бъдат репорнатати от него и да загазим, и сега като го няма на 100% всичко е ОК. Сори, просто дано не ни се сърдиш. :)

Очаквам отговора на Coolice дали още държи на думите си и ако е така сега след като знае кой първи е започнал с обидите ще наложи ли същите санкции и срещу BullBlogger

Coolice публично пред всички ме набеди три пъти за нещо което не съм извършил и сега ми дължи най-малкото публично извинение.
 
Извинявам се, че се случи така, но искам да знаеш, че това беше предвидено и бях Ок с това. Просто искам да те помоля ако може да си малко по-сдържан с негативните си коментари към потребителите, както и да не даваш на други хора (някои добронамерени, други - не) да има какво да докладват като нередност. Защото и това е част от причините да ти бъде сложен бан. Аз ако си спомняш едно време ти писах на лично, да ти се извиня, че те модерирах в една тема Амонт, като бях ти казал, че ще се радвам да си малко по-смирен и добронамерен. И те питах дали се сърдиш, защото спрямо лошо думи, обиди и неща, заплашващи ни като общност, ще бъдем безкомпромисни в триенето, модерирането и банването. Надявам се сега поне да е ясна позицията на администраторския екип. :)
 
От: Мъжкият мозък се деактивира след секс !!!

Моите коментари към потребителите винаги са били адекватни на техните към мен, ако знаеш за случай в който това да не е така то изведи го публично.

Що се отнася до Амонт той влизаше в мои теми и чужди теми и започваше да ме псува като каруцар без никаква провокация от моя страна, но нямаше никаква модераторска намеса....В резултат на което аз съвсем логично му отговарях по достойнство.

Обидите към мен в тази тема продължават да стоят, Coolice все още не ми е отговорил на въпросите така че позицията на администраторския екип ми е напълно неясна
 
От: Мъжкият мозък се деактивира след секс !!!

Niks, айде стига се прави на света вода ненапита. Шлифовай си малко изразните средства и всичко ще е ок. Нали разбираш, че с нещата които пишеш можеш да преебеш форума? Просто си подбирай думите.
 
От: От: Re: От: Мъжкият мозък се деактивира след секс !!!

Наистина ли вярваш в това или го написа само за да оправдаеш прибързаните си необмислени действия и парираш логичните въпроси на Алан ?

Аз съм от 4 години регистриран в този форум така и не разбра ли че аз никога не провокирам или обиждам пръв, нито пък давам отрицателни репутации. Каквото имам да казвам го правя директно пред всички без да се притеснявам и крия като някои доносници

В конкретния случай BullBlogger пръв ме обиди 30 МИНУТИ преди моят отговор в тази тема давайки ми червена репутация придружена с текст чиито скрин публикувам.

"Тъпо,тъпо че вдлъбнато - майка ти да не си бърше оная работа със снимка на Хитлер, че се мислеш за ариец-същия славяно мангал си и ти."

Ето и скрина който може да видиш в контролния ми панел

Обидата на BullBlogger на 26.07.2012 в 13.09h

http://img138.imageshack.us/img138/1044/hatqo.jpg

Моят отговор в темата на 26.07.2012 в 13.39h

http://img838.imageshack.us/img838/9229/hatotg.jpg

Аз пробвах да му отговоря както винаги давайки му положителна репутация нещо което направих и с другите дали ми отрицателна ряпа като blackout8, но системата не ми даде възможност за това му отговорих с неговите думи в тази тема.

Ако не беше редактирал поста ми всички щяха да се убедят в това.

Вярно че не си длъжен да знаеш за това проверявайки даваните от потребителите репутации, но сега след като си уведомен за предисторията
и за това кой пръв започна с обидите и кой пръв отвори темата в която 5 часа необезпокоявано обиждаше майка ми очаквам да
видя дали ще поправиш грешката си и наложиш същите санкции и спрямо BullBlogger.

Както ти писах и на лични твоето решение ще предопредели бъдещото ми присъствие и поведение във Форума !!!

PS

Очаквам и извинение за цитираните по горе твои неверни думи по мой адрес, както и изтриване на обидите към мен в тази тема защото отново ще има адекватни отговори.

Никси, удобно ли ще е да те помоля да дадеш линкче към поста, за който получи тази репутация, а? Или ти тихо и кротко си стоеше и си сийдваше розови филмчета и аз грубо те вдигнах на роги? Я изрови поста, че не се сещам точно за какво ти набих червеното ама съм убеден, че СИ ГО ЗАСЛУЖАВАШЕ защото както обикновено ПРЪВ ТИ нападна някой друг и започна с твоите фашистки простотии.

Червено ще получаваш за всяко от фашизоидните си, пълни с омраза, мнения докато аз съм член на този форум. Точка. Ако не те устройва непоносимостта на немалко членове на форума към теб - смени изцяло начина си на изказ и тематиките си или най-добре - форума.
 
От: Мъжкият мозък се деактивира след секс !!!

След като три дни чаках някой да изтрие обидите към мен от страна на Рогатия Доносник и Русофилистика-подлога на Лукойл излъган от някой че е Българин явно няма да дочакам така както и не дочаках това да стане с темата за майка ми. Така че им отговарям както изисква етикета.

BullBlogger

Освен Склерозирал Доносник не помнещ какво е вечерял снощи(ако въобще е имало какво) си Необразован илетерат нещо характерно за всеки Милиционер.

Скапан и Фашистки може да бъде само твоя мозък или поне тази миризлива субстанция която имаш за мозък

Фашизма и Комунизма са двете страни на една и съща Юдейска разменна монета, която вие бедните и ограничени славяно-мнгали използавате за да осмислите физическото си и духовно вегетиране придавайки му вкус на живот. Не че ще има ефект, но дерзайте.... и близането на сладолед през целофан се брои за близане:lol:

Ние Българите Арийци с Хазарите и техните творения едни от които споменах по горе си бършем подметките на обувките преди да ги използваме по предназначение.

Плъх си беше и Плъх ще си останеш въпреки че те изкарах на светло след като повече от година редовно ми даваше червени репи и обиждаше без да имаш достойнството да се появиш открито с мнението си във форума.

Онази вечер ми напълни душата от кеф след като те приведох в състояние на нервна криза и пълно умствено помрачение, малко оставаше да те довърша както направих с Каргото но грешката ми беше че дадох ПЕТ часа толеранс на администрацията да си свърши работата с темата за майките която пръв отвори.......и ...

.........Всички видяха как форумната администрация си свърши работата:!:


Радвай се че във виртуалния форумен свят има кой да те закриля и покровителства защото в реалния такива като теб свършват в канавките или въобще не могат да ги намерят, нещо в което сам ще се убедиш ако продължаваш по пътя по който си тръгнал.

PS

Що се отнася до Тео подлогата на Вальо Златев той няма от какво да се срамува тъй като не е Българин.

Нас Българите ни е гнус от такива чуждопоклонници като него наречени още Рубладжий прекланящи се пред матушка Русия която им създаде Кенефа преди 134 години за 32 тона злато да има къде да се размножават и цапат Българската земя......но няма да е за дълго вярвайте ми:!:
 
От: Re: Мъжкият мозък се деактивира след секс !!!

Ако продължите, ще заключа темата. Не ми харесва развоя й. Казвайте кой къде, какво обидил - да го оправяме и да се приключва. Не мога на два фронта да водя битки, ако се сещате за кой говоря. :)

що бе блинки, виж как хубаво си лафим с никича

Сериозно - може ли да направите една секция за никита да си пуска неговите фашизоидни простотии там и двамата обещаваме да се караме само в неговата секция?

Никич, навит ли си пиленце? Хайде миличко, съгласи се на мама арийчето, че честно - много ми липсваше докато беше баннат. Е на виж - нито веднъж не съм те споменал докато те нямаше. Все пак дори спрямо отрепки като теб спазвам известна етика и спортсментски дух.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе