НАЙ-ДОБРАТА AFFILIATE ПРОГРАМА, ПРЕДЛАГАНА НЯКОГА!

От: НАЙ-ДОБРАТА AFFILIATE ПРОГРАМА, ПРЕДЛАГАНА НЯКОГА!

https://pti.infusionsoft.com/go/epicaffiliate/n123n/

Ето - четете! Не Ви карам да се запишете, просто прочетете и преценете: ако на техния сайт са photoshop-нали снимките от гуглето-преценете сами! Дават си и директен линк към сайтовете, от които са наградите, където могат да се видят и цените им. А да се фърка с оня космически кораб се искат 10 000 точки, така че не всеки може да си фърка с него!


Единствените реални ограничения пред нас и действията ни са ограниченията, поставени от собственото ни мислене.
Брайн Трейси

 
Последно редактирано:
От: НАЙ-ДОБРАТА AFFILIATE ПРОГРАМА, ПРЕДЛАГАНА НЯКОГА!

http://www.worldinternetoffice.com/app/aftrack.asp?afid=1198102

Още една добра програма, в която се регнах сега.
Световната Интернет среща на Върха, както са я нарекли. Става въпрос за 4 дневно обучение, което ще се проведе в Англия, за което можете да се запишете за $ 197 USD и на което, освен обучението се получава безплатен VIP билет, за 5 последващи такива събития в рамките на 12 месеца. Ако се регистрирате да посетите обучението, Ви се дава правото да вземете 1 човек с Вас и да печелите 40 % ( от $ 197) в афилиейтната програма. Ако не се регистрирате, че ще присъствате- печелите 10 % в програмата.
Основателите са: Tom Hua and Brett McFall
photo_brett_mcfa&#108.jpgphoto_tomhuaweb..jpg
 
Последно редактирано:
От: НАЙ-ДОБРАТА AFFILIATE ПРОГРАМА, ПРЕДЛАГАНА НЯКОГА!

Давай пич , ще станеш милионер ,така се става милионер да знаеш!!!
Има хиляди като теб! Дори със совалката са летели хиляди хора :D
 
От: НАЙ-ДОБРАТА AFFILIATE ПРОГРАМА, ПРЕДЛАГАНА НЯКОГА!

Щом един от основателите е Том Хуя, значи програмата ще е с твърда печалба.
 
От: НАЙ-ДОБРАТА AFFILIATE ПРОГРАМА, ПРЕДЛАГАНА НЯКОГА!

Още една добра програма, в която се регнах сега.
Световната Интернет среща на Върха, както са я нарекли. Става въпрос за 4 дневно обучение, което ще се проведе в Англия, за което можете да се запишете за $ 197 USD и на което, освен обучението се получава безплатен VIP билет, за 5 последващи такива събития в рамките на 12 месеца. Ако се регистрирате да посетите обучението, Ви се дава правото да вземете 1 човек с Вас и да печелите 40 % ( от $ 197) в афилиейтната програма. Ако не се регистрирате, че ще присъствате- печелите 10 % в програмата.
Основателите са: Tom Hua and Brett McFall

Виж ся отиди при доктора и го питай кой цвят хапчете трябва да пиеш щото както каза DR_GIGGULS ги бъркаш. И стига си спамил със скам програми да не хванеш "Hua" на някой от модераторите.:lol:
 
От: НАЙ-ДОБРАТА AFFILIATE ПРОГРАМА, ПРЕДЛАГАНА НЯКОГА!

Скоро очаквайте инфо за най-новата програма, организирана от най-известните Интернет маркетъри - Насакото Яката и Цун Кай Хуй.
 
От: От: НАЙ-ДОБРАТА AFFILIATE ПРОГРАМА, ПРЕДЛАГАНА НЯКОГА!

Виж ся отиди при доктора и го питай кой цвят хапчете трябва да пиеш щото както каза DR_GIGGULS ги бъркаш. И стига си спамил със скам програми да не хванеш "Hua" на някой от модераторите.:lol:



Скоро очаквайте инфо за най-новата програма, организирана от най-известните Интернет маркетъри - Насакото Яката и Цун Кай Хуй.



ТИПИЧНО!!:D

777..png
 
От: НАЙ-ДОБРАТА AFFILIATE ПРОГРАМА, ПРЕДЛАГАНА НЯКОГА!

Ми правилно са си преценили ората, че всичко се повтаря на цикли. През 70-те години на миналия век цяла Европа гръмна от MLM-похватите, но това не попречи на половината българонаселение да изхвърля луди кинти в игрите с писма 20 години по-късно (през 90-те), за останалите пирамиди да не говорим. През 2010 пък ще садят репички във фесбука и дори ще си плащат за това. Щом има кой да се връзва, има и кой да предлага, въпросът е да уцелят нишата и правилния подход с обещанията. Непълнолетните полетът със совалка ще ги зариби, но пенсионерите няма да са очаровани да изпадат в безтегловност - за тях требе слънце и спокойствие. В таргетирането е истината, просто момчето тук не е нацелило своята таргет-групичка, може би афф-линкът ще е по-успешен по форумите за точки. Преди време бях публикувал едно упътване, което освен на политиците би свършило работа и на всеки ламтящ за лаврите на г-н Хуа и компания - "Обещайте на безимотните земя на Луната, а на македонците, за да не се сърдят - бъдещи парцели на Марс".
 
От: НАЙ-ДОБРАТА AFFILIATE ПРОГРАМА, ПРЕДЛАГАНА НЯКОГА!

Да те видя седнал на Аштън Мартин-а и тогава ще повярвам!

Дотогава по-добре не промотирай програми от които (все още) не си получил плащане.
 
От: От: НАЙ-ДОБРАТА AFFILIATE ПРОГРАМА, ПРЕДЛАГАНА НЯКОГА!

Преди време бях публикувал едно упътване, което освен на политиците би свършило работа и на всеки ламтящ за лаврите на г-н Хуа и компания - "Обещайте на безимотните земя на Луната, а на македонците, за да не се сърдят - бъдещи парцели на Марс".

Александра да си беше стояла на заплата като Мъдератор във форума на Евролевите Русофилистици вместо да се правиш на умен комунист(ноусенс) в един от малкото форуми в България където все още се срещат ХОРА а именно www.predpriemach.com

Ако те бях надушил че си Пъдар на Комунистите в тази Евротоалетна още преди 5 лета щях те храня, даже и прехраня доволно та вече да си се спасил в родните Руските степи

Аз съм Тамплиера и Д-р Стефан Чолаков взети заедно на квадрат

PS

Сега на кой лижеш задника-на Камов (той жив ли е още) или на Лупи

Да пратиш много поздрави на Лупи, някога се опитваше да ми преподава "Политика и Икономика" в Софийския, но се уплаши от мен и на изпита изпрати асистента да ме препитва.

А той като ме чу се насра и на втората минута каза че вече ми е писал оценката и мога да си ходя
 
Последно редактирано:
От: НАЙ-ДОБРАТА AFFILIATE ПРОГРАМА, ПРЕДЛАГАНА НЯКОГА!

Шизото още не го е отпуснала кризата...

Избери си некоя тема, приклекни и цапай само там, урунгел. Остава и тук цял форум да се занимава с фобиите ти.
 
От: От: НАЙ-ДОБРАТА AFFILIATE ПРОГРАМА, ПРЕДЛАГАНА НЯКОГА!

Александра да си беше стояла на заплата като Мъдератор във форума на Евролевите Русофилистици вместо да се правиш на умен комунист(ноусенс) в един от малкото форуми в България където все още се срещат ХОРА а именно www.predpriemach.com

Ако те бях надушил че си Пъдар на Комунистите в тази Евротоалетна още преди 5 лета щях те храня, даже и прехраня доволно та вече да си се спасил в родните Руските степи

Аз съм Тамплиера и Д-р Стефан Чолаков взети заедно на квадрат

PS

Сега на кой лижеш задника-на Камов (той жив ли е още) или на Лупи

Да пратиш много поздрави на Лупи, някога се опитваше да ми преподава "Политика и Икономика" в Софийския, но се уплаши от мен и на изпита изпрати асистента да ме препитва.

А той като ме чу се насра и на втората минута каза че вече ми е писал оценката и мога да си ходя
Абе ти толкова ли не можеш да си подредиш мислите, че винаги PS оставяш? Или тестваш метода на последното казано?
 
От: От: НАЙ-ДОБРАТА AFFILIATE ПРОГРАМА, ПРЕДЛАГАНА НЯКОГА!

Абе ти толкова ли не можеш да си подредиш мислите, че винаги PS оставяш? Или тестваш метода на последното казано?

Митко Палаузов

Вас не ви ли претрепаха вчера скинарите в 20-та траймвая заедно със съратниците ви от анархокомунистическата фракция "23 септември".
Явно са те пропуснали, няма нищо следващия път ще те уважат та дано ти дойде акъла в главата

PS

До автора на темата

Пич барем скринче на плащане да беше показал ама и така става Балъци колко щеш, като гледам и рефералните линкчета не си прикрил за да е пълно театрото
 
Последно редактирано:
От: НАЙ-ДОБРАТА AFFILIATE ПРОГРАМА, ПРЕДЛАГАНА НЯКОГА!

Referral? Дай да видя, току-виж съм научил нещо ново за себе си.

PS

В трамваи не се возя.
 
От: НАЙ-ДОБРАТА AFFILIATE ПРОГРАМА, ПРЕДЛАГАНА НЯКОГА!

За да не се отклонявам от темата която е направил автора бих дал моето мнение без да намесвам мненията изписани до сега.

Според мен тази \"Най-добра програма\" не работи и всичко това е измама.

Ако автора на темата иска да ме опровергае, че греша то нека като му платят да сложи тук една снимка и да видим.
 
От: НАЙ-ДОБРАТА AFFILIATE ПРОГРАМА, ПРЕДЛАГАНА НЯКОГА!

n123n, нещастник смотан. Не стига, че ти се регнах под линка, за да спечелиш "$200", ми си и недоволен нагло копеленце такова. Не беше много нужно да ми даваш ип адреса май, а? Ми ако си бях оставил истинския адрес и телефон щеше ли да ги добавиш тук мишко тъпа? Поста ти е докладван и се надявам да бъде премахнат. А ако и цялата тема замине в кофата, то ще бъде на правилното си място.
 
От: НАЙ-ДОБРАТА AFFILIATE ПРОГРАМА, ПРЕДЛАГАНА НЯКОГА!

Алоу, админите ?!?

Кво става?

Спите ли още? Или може би не виждате, че тая тема е за локване а поне 2-ма души са за бан?

То бива ли толерантност, ама вашето е направо свободия баси!
 
От: НАЙ-ДОБРАТА AFFILIATE ПРОГРАМА, ПРЕДЛАГАНА НЯКОГА!

n123n, нещастник смотан. Не стига, че ти се регнах под линка, за да спечелиш "$200", ми си и недоволен нагло копеленце такова. Не беше много нужно да ми даваш ип адреса май, а? Ми ако си бях оставил истинския адрес и телефон щеше ли да ги добавиш тук мишко тъпа? Поста ти е докладван и се надявам да бъде премахнат. А ако и цялата тема замине в кофата, то ще бъде на правилното си място.

Ако програмите в които си ти-като се регнеш на нечий реф. линк - се печелят $ просто ей така, само заради регването :D! Та ти си истински "благодетел"- ако се регваш така във всяка програма, която си оплюл преди това!Само от теб хората ще печелят:lol:!
Не си чел нищо от програмата, а се регна нарочно! Дадох ти ип адреса, защото си личеше че не е сериозен реферал. Писал си там същия ник като тук и обещаваш на другите инфо за програмата, а в самата програма си писал дивотии.

И не мишко умна, ако си беше дал истинските данни в програмата- нямаше да ги добавям тук! Щях да очаквам наистина да дадеш инфо на другите тук, и щях да приема мнението ти, дори да е все така отрицателно !
А кой- нещастник, кой смотан- не проличава от това дали са ти изкарали на показ фалшивите данни от някъде, а от "любезностите" и свободата на езика, с който ги сипеш!
Ако темата отиде в кофата (право на админите!)- здраве да е!
 
От: НАЙ-ДОБРАТА AFFILIATE ПРОГРАМА, ПРЕДЛАГАНА НЯКОГА!

И още една тема е за кофата между другото:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=16882
 

Горе