НЕПЛАЩАНЕ НА СМЕТКИ НА ГЛОБУЛ

От: НЕПЛАЩАНЕ НА СМЕТКИ НА ГЛОБУЛ

Плащаш тези пари и забравяш. Никой не те задължава да продължаваш да ползваш услугите на дадения мобилен оператор. Договора ти е прекратен едностранно от тяхна страна, поради неизпълнение на задълженията от страна на КЛИЕНТА, т.е. ТВОИТЕ задължения.
Мтел не ги съдиха, а им съставиха акт за подвеждаща информация в промоционалните си оферти, същото което мисля се случи и с глобул.

вивател подновават спрени карти а те не!!!знатова си имаме аганция защита на потребителя.Законите са еднакви за вси1ки

Голямо си муле! На предната страница съм ти дал линк за да прочетеш, какви са правата ти, както и задълженията. По-горе на тази страница съм ти обяснил, защо вивател могат да го направят това, а глобул отказват. Инат ли си, мързелив ли си, идиот ли си или успешно се опитваш да докараш имидж на такъв? За какви закони говориш? Това е договор, а КЗП, не мисля, че могат да направят каквото и да е било в твоя случай, предвид явното неизпълнение на договора от твоя страна.
 
От: НЕПЛАЩАНЕ НА СМЕТКИ НА ГЛОБУЛ

Аз ги мразя специално заради смс спама който ме залива. Губят ми времето с техните глупости.
 
От: Re: НЕПЛАЩАНЕ НА СМЕТКИ НА ГЛОБУЛ

А ти убеден ли си, че плащаш всички такси до края на договора (127 лв) и след подновяването на картата няма да бъдат приспаднати от месечните такси? Питам, защото доста от консултантите по магазините са некомпетентни и тука стана 2 страници тема, може би заради глупаво изказване на консултант. Вземи звънни на оператор, поне да чуеш второ мнение по въпроса.
да убеден съм на няколко опера съм звънял и до германос ходих да си платя за 3те месеца не ми взеха парите искаха ми 127 лв и едвали ще съм им клиент!
 
От: НЕПЛАЩАНЕ НА СМЕТКИ НА ГЛОБУЛ

Плащаш тези пари и забравяш. Никой не те задължава да продължаваш да ползваш услугите на дадения мобилен оператор. Договора ти е прекратен едностранно от тяхна страна, поради неизпълнение на задълженията от страна на КЛИЕНТА, т.е. ТВОИТЕ задължения.
Мтел не ги съдиха, а им съставиха акт за подвеждаща информация в промоционалните си оферти, същото което мисля се случи и с глобул.



Голямо си муле! На предната страница съм ти дал линк за да прочетеш, какви са правата ти, както и задълженията. По-горе на тази страница съм ти обяснил, защо вивател могат да го направят това, а глобул отказват. Инат ли си, мързелив ли си, идиот ли си или успешно се опитваш да докараш имидж на такъв? За какви закони говориш? Това е договор, а КЗП, не мисля, че могат да направят каквото и да е било в твоя случай, предвид явното неизпълнение на договора от твоя страна.

чета те и без обиди че аз като почна ще се размирисаш изцяло!
да разбирам ли че КЗП не следи и какво им пише в договорите
или си затварят очите за това
а кой следи за мин разговор?
 
От: НЕПЛАЩАНЕ НА СМЕТКИ НА ГЛОБУЛ

Няма да плащаш и това е. можеш само да се надяваш през следващите година две да вкарат някой закон, защото в момента им дават да те пляскат.
Има спорове сега за тези договори и няма да е зле да се променят нещата.
Аз на твое място няма да платя. Поне да се изпотят докато ти вземат парите, а не да им ги даваш наготово:)
като те хване изнасилвач в гората сам ли ще си намажеш дупето с вазелин или ще се дърпаш и стискаш дупарата докато не извади ножа да порне ?
Та и тук така стискаш и не даваш не им прави кефа лесно.
 
Re: От: Re: НЕПЛАЩАНЕ НА СМЕТКИ НА ГЛОБУЛ

да убеден съм на няколко опера съм звънял и до германос ходих да си платя за 3те месеца не ми взеха парите искаха ми 127 лв и едвали ще съм им клиент!
ТИ ЧЕТЕШ ЛИ КАКВО ТИ ПИША?!
Може да ти искат 127 лв., но после картата да ти е активна до края на договора и всеки месец, таксите, които ти начисляват да се приспадат от тези 127 лв.! Звънни и питай и стига си ревал по форумите, че законите били еднакви за всички! Това е договор, който си подписал - не закон.
 
От: НЕПЛАЩАНЕ НА СМЕТКИ НА ГЛОБУЛ

чета те и без обиди че аз като почна ще се размирисаш изцяло!
да разбирам ли че КЗП не следи и какво им пише в договорите
или си затварят очите за това
а кой следи за мин разговор?

Не четеш - факт. Опитах се да ти обясня как стоят нещата, но явно публикациите са ми излишни. Успех в разрешаването на "проблема" ти.
Мисля вече да подминавам публикациите ти.
 
От: Re: От: Re: НЕПЛАЩАНЕ НА СМЕТКИ НА ГЛОБУЛ

ТИ ЧЕТЕШ ЛИ КАКВО ТИ ПИША?!
Може да ти искат 127 лв., но после картата да ти е активна до края на договора и всеки месец, таксите, които ти начисляват да се приспадат от тези 127 лв.!.
вие май не ме разбрахте
тези пари ги губиш и изобщо не ти приспадат никакви такси така се изразиха .дават ми нови чипове и продължавам с плащането.
а за реването шъъъъъъъъ рева да не реват други след мен от глобул
 
От: НЕПЛАЩАНЕ НА СМЕТКИ НА ГЛОБУЛ

Няма да плащаш и това е. можеш само да се надяваш през следващите година две да вкарат някой закон, защото в момента им дават да те пляскат.
Има спорове сега за тези договори и няма да е зле да се променят нещата.
Аз на твое място няма да платя. Поне да се изпотят докато ти вземат парите, а не да им ги даваш наготово:)
като те хване изнасилвач в гората сам ли ще си намажеш дупето с вазелин или ще се дърпаш и стискаш дупарата докато не извади ножа да порне ?
Та и тук така стискаш и не даваш не им прави кефа лесно.



тенкссссссссссссс за думите

поздрав http://vbox7.com/play:6b7b2275
 
От: НЕПЛАЩАНЕ НА СМЕТКИ НА ГЛОБУЛ

Не четеш - факт. Опитах се да ти обясня как стоят нещата, но явно публикациите са ми излишни. Успех в разрешаването на "проблема" ти.
Мисля вече да подминавам публикациите ти.
чета те но още отначало почнахте трябва да се платят парите ,а не коментира
хте самите договори които са писани само в тяхна полза!
поста ми беше в този смисъл а вие се юрнахте в друга посока!
 
От: НЕПЛАЩАНЕ НА СМЕТКИ НА ГЛОБУЛ

Да те питам нещо. Щеше ли да си платиш сметките, ако не се беше наложило да я ползваш пак ?

естествено щях защото тогава наистина щеше да ме е яд че губя безплатни минути ,за които ще ми искат пари после
 
От: НЕПЛАЩАНЕ НА СМЕТКИ НА ГЛОБУЛ

чета те но още отначало почнахте трябва да се платят парите ,а не коментира
хте самите договори които са писани само в тяхна полза!
поста ми беше в този смисъл а вие се юрнахте в друга посока!

Все ми е тая в чия полза са. Ти не си прочел договора си, аз съм. Ти имаш проблеми - аз не. ФАКТ.
То и законите които се бълват всяка седмица от парламента не са в наша полза, и? Какво от това?
Не съм казал, че си задължен да ги плащаш тези пари. Ако искаш ги подмини и евентуално след година-две-три може да ти ги търсят със съдия изпълнител. Факт е, че от твоя мързел си се опарил. Аз друго не виждам в тази тема.
Смени заглавието на темата на "ХОРА, ЧЕТЕТЕ ДОГОВОРИТЕ КОИТО ПОДПИСВАТЕ, ЗА ДА НЕ СЕ ИЗДЪНИТЕ КАТО МЕН" и тогава може би ще има полза от тези 4 изписани страници.
 
От: НЕПЛАЩАНЕ НА СМЕТКИ НА ГЛОБУЛ

чета те но още отначало почнахте трябва да се платят парите ,а не коментира
хте самите договори които са писани само в тяхна полза!
поста ми беше в този смисъл а вие се юрнахте в друга посока!

Добре де, ти отиваш при тях, не те при теб. Кой мислиш им пише договора? Клиента ли?
Какво ще рече в тяхна полза? Ти не си ли получавал услугата докато си плащал? Нямал ли си изгода от договора? След като си нямал, защо си го подписал? Толкова ли не осъзнаваш че твоето подписване без четене на договора е първоизточника на всичките ти беди.
 
  • Like
Реакции: vbTK
От: НЕПЛАЩАНЕ НА СМЕТКИ НА ГЛОБУЛ

да речем че са те вкарали в кауша и изобщо не ти е до това и си забравил от многото стрес защото не ти всекидневния телефонен номер.излизаш и искаш да си платиш таксите за да го ползваш номера и какво става -хем в кауша ядеш .я хем вън!
 
От: НЕПЛАЩАНЕ НА СМЕТКИ НА ГЛОБУЛ

Все едно някой на улицата да те хване и да ти каже "А бе ето ти 1000 лв. ама подпиши тука едно нещо" и ти да подпишеш без да четеш . Ти си си виновен за това че не си чел . Като не можеш да четеш или не разбираш договора просто викаш някой който ще ти го преразкаже на разбираем за теб език или изобщо не подписваш . До сега нито един договор не съм подписвал преди да го прочета поне 2 пъти (или колкото е нужно за да го разбера) и ако нещо ми остане неразбрано питам докато не го разбера и не съм сигурен ,че ми е обяснено правилно . След като си над 17 (ако беше под 17 няма как сам да подписваш договор) се предполага че си пълнолетен и отговаряш с подписа си за това което е написано и с което си се съгласил . Парите ще си ги вземат от теб рано или късно (ако е късно и с съдия изпълнител ще мнооого над сумата която ти искат в момента) и няма как да ги обориш . Подписа е твой така ,че си ги плати и другия път чети .
 
От: НЕПЛАЩАНЕ НА СМЕТКИ НА ГЛОБУЛ

ВАЙ ВАЙ ШЪ СЕ ПЛАЩА-МИСЛИМ ЩОМ БЕЗ ВАЗЕЛИН ДА СЕ ДЪРПАМ
 

Горе