НЕПЛАЩАНЕ НА СМЕТКИ НА ГЛОБУЛ

От: НЕПЛАЩАНЕ НА СМЕТКИ НА ГЛОБУЛ

С Глобул е така.

Аз миналото лято имах следния проблем.
Имам ограничение 200 лв , заминах за Италия и там ползвах понякога google maps през телефона. Викам си и да стигна 200 лв голяма работа.

Връщам се. Сметка 1600 лв. Ограничението било само за разговори и не се отнасяло към интернет трафика.
Да съм си чела договора и така... платих си ги и чакам да ми свърши договора с Глобул да се прехвърля на друг оператор. Въпреки, че всички казват , че нямало голямо значение драми имало и при 3-мата оператори.
 
От: НЕПЛАЩАНЕ НА СМЕТКИ НА ГЛОБУЛ

Единствено помага да им звъниш постоянно и да ходиш в офис на глобул да се срешнеш с управителя да раздвижи нещата ,ако ли не в КЗП -който да ти разгледа жалбата!
 
От: НЕПЛАЩАНЕ НА СМЕТКИ НА ГЛОБУЛ

Странен казус, предвид факта, че при достигане на кредитния лимит ти се ограничават както изходящите обаждания, така и интернет трафика.
Не би трябвало като си в роуминг да има някаква разлика, но явно са се подсигурили и присъства в общите условия

33. Глобул определя кредитен лимит, в рамките на който потребителят може да
ползва услуги без да се налагада внесе гаранционна сума, освен в случаите, когато такава
се изисква за ползване на специфични услуги (например роуминг).
 
От: НЕПЛАЩАНЕ НА СМЕТКИ НА ГЛОБУЛ

С Глобул е така.

Аз миналото лято имах следния проблем.
Имам ограничение 200 лв , заминах за Италия и там ползвах понякога google maps през телефона. Викам си и да стигна 200 лв голяма работа.

Връщам се. Сметка 1600 лв. Ограничението било само за разговори и не се отнасяло към интернет трафика.
Да съм си чела договора и така... платих си ги и чакам да ми свърши договора с Глобул да се прехвърля на друг оператор. Въпреки, че всички казват , че нямало голямо значение драми имало и при 3-мата оператори.

Аз щях да кажа, че са ми гепали телефона и тея пари не са изразходени от мен. Баси то 1600 лева струват 3-4 телефона бе. Тоз мобилен интернет голяма набутвация.
 

Горе