НЕ Е ВЯРНО -Ето как печеля по 400 лв на месец без да правя почти нищо

ivo5289

New Member
Незнам дали това е правилното място за тема,ако не моля да ме извините....В интернет има много сайтове които ти предлагат да кликаш върху реклами и да печелиш,но уви почти всички не плащат.Един приятел няколко месеца се занимава с 16 сайта които плащат.Аз нямам това време и започнах само с този от който най си струва да се занимаваш.Втори месец вече отделям по 10 минути на ден да кликам на реклами в сайтаgagabux и печеля вече по около 8 долара на ден.Има три вида профила там.Сребърен,златен и диамантен.Сребърния струва 20 долара за 3 месеца.С него на всеки клик на реклама печелиш по 2 цента.Отделно можеш да си купиш реферал който да клика,като всеки човек ти струва 54 цента.Уловката е че със сребърния профил можеш да си преведеш само 150 долара на месец по сметката.Общо трябва да платите 20 долара за сребърен профил и 20 долара за наемане на хора които кликат и спокойно може да изтеглите 150 долара след един месец,от които чиста печалба са 110.Аз Съм на златен профил.Той струва 150 долара за 6 месеца.Купил съм за сега реферали само за 60 долара,които скоро ще почнат да ми правят по 10 долара на ден,което не ме устройва,защото със златния профил мога да тегля по 500 долара на месец.Най вероятно ще купя реферали за около 150 долара,другия месец за да може останалите 4 месеца които ми остават да мога да изваждам максимума на профила.Общо взето трябва да се направи сметка кога да спреш да влагаш защото може да се окаже че само си въртиш парите в профила.Необходим е пейпал акаунт който да е верифициран,за да може да се регистрираш.Има разбира се и варянт Рефералите да не са наети а да са директни.Например когато се регистрирате в полето реферал ако напишете ivo5289 аз ще печеля по 1,5 цента на всеки ваш клик.Някой ако ме направи негово реферал съм готов да му помогна със всичко за да почне да печели добре,защото аз ще имам полза от това разбира се.В цялата схема най интересен е диамантения профил за който ме е страх да си платя все още ,защото е доста скъп И пише че с него имаш право да теглиш по 2000 долара на месец.За там все още не мога да помогна,защото не мога да сметна колко реферала трябва да наема за да не се окаже че съм в затворен кръг с парите и печеля по малко от колкото със златния профил.Лошото е че като ти превеждат парите от някъде има седмица и полвина забавяне,което не знам от къде идва при положение че пейпал превеждат веднага.Желая късмет на всички които искат да опитат:)
 
От: Ето как печеля по 400 лв на месец без да правя почти нищо

Има нужда от нов сайт като buxxers.bg или нещо такова :D
Със слоган: Бъксвайте докато има!
 
От: Ето как печеля по 400 лв на месец без да правя почти нищо

Добре примерно аз съм начинаещ, купувам си сребарен ( 20 долара за 3 месеца),отделно да купя реферал който да клика , как да съм сигорен че ще има някаква възвращаемост или дали въобще няма да съм балъка в цялата схема :)
 
От: Ето как печеля по 400 лв на месец без да правя почти нищо

Добре примерно аз съм начинаещ, купувам си сребарен ( 20 долара за 3 месеца),отделно да купя реферал който да клика , как да съм сигорен че ще има някаква възвращаемост или дали въобще няма да съм балъка в цялата схема :)

Просто недавай никакви пари.Без профил да събереш 20 долара за сребърен ти трябва около месец.Като се съберат купуваш сребърен и започваш да влагаш с печалбите за реферали.На всеки 3 долара спечелени си купуваш по 5 реферала.Като станат 30 реферала пробваш да изтеглиш спечелените пари за да се успокоиш и чак тогава,вложи като искаш.
 
От: Ето как печеля по 400 лв на месец без да правя почти нищо

не лъжи хората ,брат .
проверих им форума на гагата от ноември месец насам няма постнат пруф с твое плащане !
 
От: Ето как печеля по 400 лв на месец без да правя почти нищо

Ей така като почнете с мнения от ТЕХНИЯ ФОРУМ . НЕ СЕ ПЛАЩА ОТ МНООООГО ВРЕМЕ КАТО ИМА ХОРА КОИТО ЧАКАТ ОТ 2010 НАЧАЛОТО .
gagabux is big scam
frusty.gif
gagabux is a scam , i have $2 with them for more than 2 months now without payout. even when they realized , you have many referrals, they will suspend you and say you are referring your self.
Gagabux is not paying me for a long time!!!
''Your Cashout Request is in the queue $5.12 (04/15/2010).''
it's abig scam forum by live because in that sytuation people still belive they get payment but they didn't get any cash better don't click there look when they have new forum some users can do post with not filtering and true see day light gaga is scam big scam if u click there u loo
atwitsend.gif

se u time
Gagabux is a massive SCAM. I waited more then 100 days and NO payment and then they closed my account when I complained. Hundreds of others have posted they were scammed. Gagabux say they are paying over 800 people a day....THINK....if they were paying there would be several posts every day here on EMS in the praises and applause section. But have a look over the last week and try and find payments. Gagabux are a lying, cheating, thieving, bunch of scum.
I got my first payment from them.For the second payment I am waiting since May 13.Their rented referrals are all bots,.It is the biggest scam in the making....
ПЛАЩЯНИЯ ОТ 2$ ЕДИНТ ПЪТ НЕ СА ПЛАЩАНИЯ .......
 
От: Ето как печеля по 400 лв на месец без да правя почти нищо

Ок казах вече че ще постна на края на месеца....аз не съм поствал досега
 
От: Ето как печеля по 400 лв на месец без да правя почти нищо

а , сигурно ти трябва време да барнеш един скийн с фотошопа ?
 
От: Ето как печеля по 400 лв на месец без да правя почти нищо

Чак съжелявам вече че постнах темата, без да пазя плащането.....Ще пиша пак с доказателства
 
От: Ето как печеля по 400 лв на месец без да правя почти нищо

а , сигурно ти трябва време да барнеш един скийн с фотошопа ?

Какъв фотошоп кви 5 лв. Те ако можеха да работят толкова "много" с фотошоп че да едитват скрийн щяха с това да се "занимават" . Един PAINT върши чудеса .
 
От: НЕ Е ВЯРНО -Ето как печеля по 400 лв на месец без да правя почти нищо

Леле горките рекламодатели.Накрая ще почнат да 4упят кокалите на бъкс клика4ите
 
От: НЕ Е ВЯРНО -Ето как печеля по 400 лв на месец без да правя почти нищо

аз пък няма да ви кажа, как правя по 400 на ден
 
От: НЕ Е ВЯРНО -Ето как печеля по 400 лв на месец без да правя почти нищо

money.jpg


бъкс.то плаща , ето доказателство , не пазя разписката ,щото ги донесоха в колибата на ръка , ако иска някой да ми стане реф и да печелим много $$$ , да ми прати $ 100 ПП , да му кажа как !
 
От: НЕ Е ВЯРНО -Ето как печеля по 400 лв на месец без да правя почти нищо

Абе хора пари не се изкарват ей така лесно - просто исках да попитам каква е схемата, а май е доста сложна :)
 
От: НЕ Е ВЯРНО -Ето как печеля по 400 лв на месец без да правя почти нищо

"лесни" и "пари" са две взаимноизключващи се думи
Просто са несъвместими в едно изречение/контекст
 
От: НЕ Е ВЯРНО -Ето как печеля по 400 лв на месец без да правя почти нищо

До Блинки и компания : Не можете ли да направите някакъв скрипт, който като засече думата букс в заглавието или в описанието директно да бута темата в кофата ?
 

Горе