НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Доволни ли сте от услугите на ArticlesBG?

  • Не! (Ще се радваме да напишете защо.)

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    5
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Аз искам да си поръчам, прати ми скайп на лично да обсъдим нещата!

Пратих го.


Пренаписвате ли статиите или е duplicate content?

Статиите са спиннати доста добре.

Поздрави,
ArticlesBG
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Пуснах заявка, но утре ще ги платя по пейпала, ако има ефект, ще работим постоянно заедно :)
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Пуснах заявка, но утре ще ги платя по пейпала, ако има ефект, ще работим постоянно заедно :)

Поръчката не влиза в системата, ако не е заплатена.

Сигурни сме, че ще останете доволен от резултата.

Поздрави,
ArticlesBG
 
Последно редактирано:
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Здравейте,
За да подобрим още повече качеството на услугата, решихме да създадем два различни пакета.

Първи пакет на цена от 20$.
Включва написването и спинването на една статия и публикуването и на 100 сайта.

Втори пакет на цена от 30$.
2 статии, всяка от които ще бъде публикувана на 70-80 сайта, като двете общо ще бъдат публикувани на 150!

Относно броя на анкор текстовете, за да можем да използваме повече от 3, вече има възможност да добавите бележки към поръчката. Всеки, който има желание да използва до 5 анкора, нека остави бележка с текстовете. За да можем да ги използваме, анкорите трябва да са сходни, за да могат лесно да се поставят в самата статия, без това да променя смисъла й.
Пример: телефон, телефон Nokia, черен телефон, черен телефон Nokia , черен телефон Nokia E52

Ако имате някакви въпроси относно промените с радост ще ви отговорим.

Поздрави,
ArticlesBG
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Благодарности за добре свършената работа. Спинването беше на отлично ниво, с индексирането нямаше никакви проблеми. Доволен съм от услугата защото резултатите се виждат сравнително бързо. Определено ще се възползвам отново, мерси.
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Благодарности за добре свършената работа. Спинването беше на отлично ниво, с индексирането нямаше никакви проблеми. Доволен съм от услугата защото резултатите се виждат сравнително бързо. Определено ще се възползвам отново, мерси.

Благодаря за хубавите думи, HyperionD! Надявам се и други да споделят своите впечетления от услугата.

Спечелете безплатна услуга от ArticlesBG!
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

2 пъти се възползвах от услугата на @articlesBG - спин формата е на ниво, наистина е дийп спин. Работата е свършена за кратко време, резултатите са налице, имам точен репорт, който става за .txt и бластване.


Само да ви светна, че подобна услуга на EN пазара е около 70-100 долара ( за справка - wickedfire форумите )


approved.jpg
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

2 пъти се възползвах от услугата на @articlesBG - спин формата е на ниво, наистина е дийп спин. Работата е свършена за кратко време, резултатите са налице, имам точен репорт, който става за .txt и бластване.


Само да ви светна, че подобна услуга на EN пазара е около 70-100 долара ( за справка - wickedfire форумите )


approved.jpg

С този печат ни разби, хаха :) Благодарим много за хубавите думи, AlanFort!
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Мен ме интересува кога ще увеличавате броя на сайовете, че искам да повторя :)
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Мен ме интересува кога ще увеличавате броя на сайовете, че искам да повторя :)

Здрасти, тео. Не сме предвидили скорошно увеличение на блоговете. Основният ни приоритет в момента е линк билдинга към сайтовете.
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Искам да съобщя за още една новост около нашата услуга.

За по-големи поръчки вече можете да използвате следните промоционални кодове:

BULKOFF10 - 10% намаление за поръчки над 100$.

BULKOFF12 - 12% намаление за поръчки над 200$.

За да можете да използвате промоционалните кодове, преди да преминете към плащането на вашата поръчка трябва да сте добавили статии на стойност минимум 100$ или съответно 200$.

Поздрави,
ArticlesBG
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

По случай утрешния празник съм активирал следния промоционален код за 25% отстъпка - GERGIOVDEN.

Кодът е валиден до утре вечерта и е само за първите 10 поръчки.

Регистрирай се и поръчай своите статии сега!

Поздрави!
ArticlesBG
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Регистрирах се но на мейла не получавам нищо
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Регистрирах се но на мейла не получавам нищо
Здрасти, mantaman. Изпратих ти ЛС с временна парола.

Поздрави!
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Здравейте,

искам да направя поръчка, но искам да платя чрез ePay. Бихте ли ми изпратили детайли как да стане плащането.
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Съжалявам че трябва да пиша тук, но все още нямам право да пращам ЛС. Искам да попитам в системата на Epay това ли е опцията, която трябва да избера: Изпратете пари на друг потребител в Epay.bg?
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Съжалявам че трябва да пиша тук, но все още нямам право да пращам ЛС. Искам да попитам в системата на Epay това ли е опцията, която трябва да избера: Изпратете пари на друг потребител в Epay.bg?

Няма проблем. Да, това е опцията. След това трябва да "Въведете нов вътрешен превод".

Поздрави,
ArticlesBG
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Благодаря, преводът е направен!
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Благодаря, преводът е направен!
Благодаря и аз за поръчката :)

И да кажа, че промоционалния код GERGIOVDEN (-25%), ще е все още валиден само за следващите 4 поръчки! Побързайте :)

П.П. Честит празник на всички! Бъдете живи и здрави :)

Поздрави,
ArticlesBG
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Бих искал дасе възползвам от GERGIOVDEN ! има ли още свободни поръчки с този код
 

Горе