НОВ ИЗМАМНИК ВЪВ FACEBOOK!

duci62

New Member
Ето и доказателството:
http://www.kachi-snimka.eu/images/2013/04/09/pV3aj.jpg
http://www.kachi-snimka.eu/images/2013/04/09/WwU8X.jpg
http://www.kachi-snimka.eu/images/2013/04/09/fWYcx.jpg

Skype: aydost_bg

Ето му профила в facebook:
http://www.facebook.com/ilyazve.atce

Казва се Илияз ..Значи всичко стана внезапно. Искаше да закупи една страничка немислех, че ще ме излъже защото ми даде профила си в предприемач да го видя. Като погледнах профила видях, че беше платил за Premium . Като го добавих сутринта това беше преди няколко дни. Следователно можете да видите снимките който съм прикачил какво сме си писали всичко.

Когато ме излъга незнаех какво да правя.Правих фалшиви профили и го добавех в скайпа и го заплашвах да ми върне страничката която с труд съм я пълнил. И той винаги ме блокирваше. Той си даде тук в една негова оферта която предлагаше някакви харесвания скайпа си и от там намерих неговия профил в фацебоок.

Общо взето лъжеше ме за всичко казваше, че е на 34 години а всъщност е на 23 години и женат. Видях из форумите, че не съм само аз излъгания от този турчин.


Извинявам се ако съм сгрешил раздела.

Ето и профила му тук (predpriemach.com):

www.predpriemach.com/member.php?u=13741
 
  • Like
Реакции: Brad
От: НОВ ИЗМАМНИК ВЪВ FACEBOOK!

Ми дай линк към профила му тук да го водим кой е. Преди имахме подобен случай с мизерник дето се правеше на тукашен.
 
От: НОВ ИЗМАМНИК ВЪВ FACEBOOK!

Ми дай линк към профила му тук да го водим кой е. Преди имахме подобен случай с мизерник дето се правеше на тукашен.

Бях забравил извинявам се много. Редактирах си мнението.
 
От: НОВ ИЗМАМНИК ВЪВ FACEBOOK!

Да, същия открадна и една моя страница....
 
От: НОВ ИЗМАМНИК ВЪВ FACEBOOK!

Явно злоупотребяват с премиум акаунта...
Затова като им гледате профилите проверявайте и това: Регистриран от: 08-04-13
Само не знам кой му е набил толкова зелена репутация и предлагам администраторите да проверят кой го помпи със зелено, при положение, че 9те му мнения са скрап...
 
От: НОВ ИЗМАМНИК ВЪВ FACEBOOK!

Явно човека е крадец. Пиши на админите да ти съдействат с установяване на светлата му личност (пейпал, банка, както там е плащал) и го изпържваш на органите. Гледам че сте доста изгърбените, затова можете и да обедините усилия.

Общо взето кофти случай и за админите, ще има де се занимават с простотии сега...
 
От: НОВ ИЗМАМНИК ВЪВ FACEBOOK!

Т'ва му е телефона: 0894620880
От Айтос е...
 
От: НОВ ИЗМАМНИК ВЪВ FACEBOOK!

Т'ва му е телефона: 0894620880
От Айтос е...

Звъня му той ми затваря. Преди 2 часа беше изключил телефона. Еся му звъннах пак но тоя път ми вдигна жена му. И почна да ме заплашва

Забележете за какво става въпрос колко е жалък. Хахаха толкова е изпаднал. Не може той да говори ами на всичкото отгоре кара жена си да вдига телефона и да ме заплашва.
 
От: НОВ ИЗМАМНИК ВЪВ FACEBOOK!

Не са ли всички нови акаунти за 1 седмица Premium (в смисъл да се тества какво е предимството) ?
Ако е така е хубаво да се предупреди някъде, да не се лъжат хората от това Premium ...
Напишете му телефонния номер в google и ще се появат доста интересни резултати (профили в продавалник и други сайтове).
 
Последно редактирано:
От: НОВ ИЗМАМНИК ВЪВ FACEBOOK!

Щом го знаеш кой е и откъде отиваш в районното или прокуратурата веднага и пускаш жалба. Описваш възможно най-подробно случая и даваш всички негови данни, с които разполагаш. Те ще го издирят и ще му пратят призовка за разпит. След това ще разпитат и теб. За такава измама има шанс дори да го вкараш в затвора.
 
От: НОВ ИЗМАМНИК ВЪВ FACEBOOK!

Щом го знаеш кой е и откъде отиваш в районното или прокуратурата веднага и пускаш жалба. Описваш възможно най-подробно случая и даваш всички негови данни, с които разполагаш. Те ще го издирят и ще му пратят призовка за разпит. След това ще разпитат и теб. За такава измама има шанс дори да го вкараш в затвора.

Аз ще изчакам малко да видя дали въобще помислил да ли ще ми я върне. В краен случай до петък със сигурност ще съм отишъл.


cakal-90 - Сега го гледам влезнал е онлайн.
 
Re: От: НОВ ИЗМАМНИК ВЪВ FACEBOOK!

Не са ли всички нови акаунти за 1 седмица Premium (в смисъл да се тества какво е предимството) ?
Ако е така е хубаво да се предупреди някъде, да не се лъжат хората от това Premium ...
Напишете му телефонния номер в google и ще се появат доста интересни резултати (профили в продавалник и други сайтове).

Не са премиум за една седмица бях пуснал демо на който е писал в темата за премиум ръчно..

в случая имаме направено плащане към адекс за да стане премиум ...

понеже не отоговори на запитването цял ден направо го баннах...
 
От: НОВ ИЗМАМНИК ВЪВ FACEBOOK!

Да, свърза с мен лично по телефона, да ме пита кога ще му се активира акаунта, защото ги бил наредил по банка. И беше повечв от настоятелен. Ще почерпим за негова сметка. Какви хора има. Извинявам се. Аз трябваше да го проуча. Беше си съмнително. Това ще ми е и на мен за урок. Дано не е успял да навреди много на хората тук. ;)
 
  • Like
Реакции: Test
От: НОВ ИЗМАМНИК ВЪВ FACEBOOK!

За "децата" или "детското" в един бо*лук - тези страници са като златна мина.. Жалко,че са готови на всичко за тях ... :mad:
 
От: НОВ ИЗМАМНИК ВЪВ FACEBOOK!

Нищо ново под слънцето.

Виждал съм хора с 3-годишна репутация, около 500 интернационални vouches и към края на декември мами за общо $3500 3-4 човека, именно защото му се има „прекалено много доверие“, станал е модератор, титли/рангове някакви, sticky теми и др. И после старата песен на нов глас:

1. Винаги може да се накара ДРУГ човек да нареди кинти за (каквото и да е), вкл. Premium;
2. Винаги може да се смени IP по емнайси хиляди пъти на ден;
3. Винаги може да си регистрира нови е-пощи;
4. Винаги може да „изкопае“ сумати и кинти от откраднатите неща, после да се „възвръща“ към местата, от където ги е откраднал, за да краде още (т. нар. evaders);
5. …

Реално е възможно и неограничено маменето в интернет, както и offline. Шарани да има, шарани…
 
От: НОВ ИЗМАМНИК ВЪВ FACEBOOK!

ама той е "приминум" както е написал.. хора разберете не се доверявайте ей така когато става въпрос за пари. гледайте им мненията, от кога са регистрирани и т.н.
Хубавото на форума е, че можеш да си избираш с кой да правиш бизнес и с кой не. Има си неписано правило - на неутвърдени потребители пари се искат предварително. На админите предлагам да се сложи нова секция в пазара специално за Facebook, и там да се затегнат малко нещата че доста измами станаха. Да, понякога и продавачите имат вина, че не са по-предпазливи но ако може да се направи нещо.. Например може тази секция да е видима за хора с над 50 мнения, зелена репутация, поне на 2-3 месеца акаунт и т.н. Всичко което не е пуснато в правилния раздел се трие, мести и така. просто предложение, знам че си имате и друга работа
 
От: НОВ ИЗМАМНИК ВЪВ FACEBOOK!

Здравейте на всички нов съм в форума.

Вчера се натъкнах на една обява в продавалник. Писах до скайпа който беше предоставил и писах колко ще иска за 20 000 хил. - Той ми каза към 200 лв. бил съм хванал някаква промоция. Иначе реално погледнато било струвало към 320 лв. приблизително. Повярвах и казах към колко дена ще бъде готова страницата и попитах как иска да му платя. Каза ми плащането е предварително с една дума да не бъде прецакан. И аз отговорих каква е уловката.... казах му аз каква ми е сигурността, че няма да ме излъже и от къде е толкова сигурен, че за 2 дена ще ги направи. Даде ми някакъв профил за да му имам доверие а всъщност в този профил който ми даде имаше само един общ приятел "Зийнеб Вайдин" . В последствие разбрах, че е жена му.

Аз приех нали щях да имам информацията и след като потърсих IBAN-ка.. той след това ми пише да ли имам възможност да му преведа в Epay.Казах му каква е разликата. Все ще си получи парите.

Даде ми номера от Epay. В този момент аз се избазиках и му преведох 3 лева. Писах му парите са му преведени.

Няма и 1 секунда той ме блокира. Минава се 2 минути и.. ме от блокира и беше писал, че му се е бъгнал скайпа и без да е искал ме е блокирал.

Такъв човек като този просто няма.

Ето обявата: http://prodavalnik.com/dobavyane-na-feysbuk-fenove-i18421021
 
От: НОВ ИЗМАМНИК ВЪВ FACEBOOK!

Здравейте на всички нов съм в форума.

Вчера се натъкнах на една обява в продавалник. Писах до скайпа който беше предоставил и писах колко ще иска за 20 000 хил. - Той ми каза към 200 лв. бил съм хванал някаква промоция. Иначе реално погледнато било струвало към 320 лв. приблизително. Повярвах и казах към колко дена ще бъде готова страницата и попитах как иска да му платя. Каза ми плащането е предварително с една дума да не бъде прецакан. И аз отговорих каква е уловката.... казах му аз каква ми е сигурността, че няма да ме излъже и от къде е толкова сигурен, че за 2 дена ще ги направи. Даде ми някакъв профил за да му имам доверие а всъщност в този профил който ми даде имаше само един общ приятел "Зийнеб Вайдин" . В последствие разбрах, че е жена му.

Аз приех нали щях да имам информацията и след като потърсих IBAN-ка.. той след това ми пише да ли имам възможност да му преведа в Epay.Казах му каква е разликата. Все ще си получи парите.

Даде ми номера от Epay. В този момент аз се избазиках и му преведох 3 лева. Писах му парите са му преведени.

Няма и 1 секунда той ме блокира. Минава се 2 минути и.. ме от блокира и беше писал, че му се е бъгнал скайпа и без да е искал ме е блокирал.

Такъв човек като този просто няма.

Ето обявата: http://prodavalnik.com/dobavyane-na-feysbuk-fenove-i18421021

Ако си му превел голям сума. Няма къде да изчезне. Направо ще си осигури безплатна стаичка в затвора. Ето защо трябва да бъдете предпазливи.
 
Re: От: НОВ ИЗМАМНИК ВЪВ FACEBOOK!

ама той е "приминум" както е написал.. хора разберете не се доверявайте ей така когато става въпрос за пари. гледайте им мненията, от кога са регистрирани и т.н.
Хубавото на форума е, че можеш да си избираш с кой да правиш бизнес и с кой не. Има си неписано правило - на неутвърдени потребители пари се искат предварително. На админите предлагам да се сложи нова секция в пазара специално за Facebook, и там да се затегнат малко нещата че доста измами станаха. Да, понякога и продавачите имат вина, че не са по-предпазливи но ако може да се направи нещо.. Например може тази секция да е видима за хора с над 50 мнения, зелена репутация, поне на 2-3 месеца акаунт и т.н. Всичко което не е пуснато в правилния раздел се трие, мести и така. просто предложение, знам че си имате и друга работа

Въведеное от известно време секцията за фейсбук страниците е видима само за над 50 поста от известно време пробвай не логнат да разгледаш темите виждат се само заглавията
 

Горе