Наближава черният петък

TretiKolovoz

Well-Known Member
Чупете касичките и почвайте да броите жълтите стотинки, защото наближава Черният петък. За тези, които току що са паднали от Марс уточнявам: това е денят, в който Host Gator прави потресаващи отстъпки от 75% за своите хостинг планове. Гледайте да заредите PayPal акаунтите навреме, защото денят Х ще бъде кратък!

Тазгодишният Черен петък е на 26 ноември.

Fozzy

Well-Known Member
От: Наближава черният петък

Малеее реп получаваш веднага. Тази година бях забравил за събитието.

Само да уточня, че черният петък не е само в ХостГатор, общо-взето тази дата си важи в Щатите за голяма част от он и офлайн магазините и услугите. С една добра кампания, можете за един ден да изкарате повече отколкото за 2-3 месеца през афилиейт. Миналата година доста добри резултати записах.

TretiKolovoz

Well-Known Member

Аз бях в Бостън по време на един от черните петъци преди години и честно казано не бях впечатлен от офлайн отстъпките. В магазините имаше много ограничен брой стоки с намаление и затова хората се изтрепваха като последните цигани за евтинията и се редяха на опашки още по тъмно. Аз проспах цялата дандания, ама после ми разказваха :) . Почти невъзможно е да се уредиш с нещо по-така, от сорта на огромна плазма за 200 долара. Тях ги лапва минути след отварянето на магазина този, който е с най-много мускули и най-остри лакти. Онлайн офертите са по-цивилизована работа.

ThinkFast

New Member

Реп и от мен. Да видим тази година какво ще си купя и какво ще продам :))
Добре че подсети, тъкмо да подготвя едно намаление на продукти и услуги за прословутия петък. :D

krisopk

Active Member

Благодаря за Информацията Мисля да направя един добър пазар :D :)

Moko

Well-Known Member

Хостгатор... А пуснаха ли защитата за 'едни и същи сайтове' ? В смисъл, сега ако вземем хостинг за 3 години на името на някой приятел (щото това важи само за нови клиенти доколкото знам?) ще мога ли да си мръдна сайтовете на неговия хост или ще барам мекия?

Green Bars

Well-Known Member

Много кофти, мисля да местя един сайт при тях, ама стария хост свършва към 20 ти, а промоцията е на 26

delta_force

Active Member

Колеги, малко тъп въпрос имам за Хост Гейтър - оправиха ли си бакиите, които имаха преди време, защото много хора се оплакваха, че като са се разрастнали и съпорта станал кофти, а и нещо не било наред с датабазите и ъптайма. Как е ситуацията сега? Мерси :)

matrixbglan

Active Member

Я кажете тоя черен петък само за хостгатор ли важи ? В годеди ще има ли такива промоции и дали може да се възползвам от промоциите ако не съм нов клиент ?

mhx

Member

хайде на топлия hosting хах мерси, слагам ти репутация :)
Все пак имам един въпрос: тези намаление само за hostgator ли са? В смисъл,има ли възможност да си купя и домейн на пропорционални цени? (имам предвид само домейн)

Последно редактирано:

TretiKolovoz

Well-Known Member

По първия въпрос, ще се разбере в самия ден. Предварително никой не издава какви намаления ще прави. По втория, домейни не съм купувал по време на черния петък, не помня имаха ли и те намаление.

Brad

Active Member

Сега получих и още една оферта за хостинг от FatCow:

Black Friday Sale: Get Ready!
Nov. 25-28: New FatCows Are Just $2.95/mo.

Горе