Нагли хостинг компании в България

slavib

Active Member
Ето кореспонденцията:
Заявка за поддръжка към ICN
Здравейте
Може ли да оправите часа на сървъра на който се хоства следният домейн.
http://xxxxxxxx.com - причината е че промоциите в магазина които са по дата и час не излизат коректно.
Благодаря ви предварително

Отговор
Здравейте,
Направих проверка като забелязвам, че вие използвате услуга споделен хостинг на сървър light като не е възможно да променяме настройките на сървъра, тъй като той се използва от много други потребители. Препоръчваме ви да се консултирате с разработчика на вашето приложение и да го конфигурите локално да използва желана от вас часове зона.
Ако имате допълнителни въпроси, оставаме на разположение за последващо съдействие.
Поздрави,
Любомир Марков
Техническа Поддръжка
 
От: Нагли хостинг компании в България

За споделен хостинг толкова ..
 
От: Нагли хостинг компании в България

Е споделен хостинг ама в България - че какъв е проблема да му е верен часа на компютъра.
Те другите потребители да не би да искат да им е грешен часа.
 
От: Нагли хостинг компании в България

Епично. Значи са нагли, защото не ти правят услуги за които не си платил?

@slavib верен за кого? За теб, за гошо или за петко? Айде малко по сериозно.

Предполагам сайта ти е php . Сложи в файла който се инклудва навсякъде (примерно config.php) date_default_timezone_set('Europe/Sofia'); или зоната която те интерсува.
Като се вържеш към базата изпълни заявката SET time_zone = ХХХ; Сега примерно сме +3, а при зимното време +2.
 
От: Нагли хостинг компании в България

"Гладна мечка хоро не играе" са казали хората :)
 
От: Нагли хостинг компании в България

Пичове аз мога да си го оправя. Верен за България. как еи се струва в 11.10ам часа да дава 03.28 ам. Да е сверен по някое друго време. Това бих го разбрал но да не е сверен с нищо и да отговарят по този начин - ето това вече е нагло.
Говорим за наглостта. Не знам обаче Гошо дали ще може да си го оправи.
Какво предлагате аз да си оправя всичко което не е наред при тях. Защото тях ги мързи да си настроят часа.
Милите че съм платим са сървър с греен час ли ? така ли мислите.
 
От: Нагли хостинг компании в България

@slavib ти искаш да ти сменят часовата зона и те ти казват, че нямаш абонамент за такава услуга.
Ако им беше намисал че часовника не им е верен(разликата от 18мин за която говориш) е вече друго нещо.

И защо си избрал сървър в Америка след като искаш българско време :)
 
От: Нагли хостинг компании в България

Аз сум избрал хоснинг компания от България и се казва ICN.bg
Сега да ви кажа как се оправя - в php.ini се поставя следният ред date.timezone = Europe/Sofia;
Така че това си оправих за мен. Сега да видим кой ще го оправи на Гошо.
Това е хостинг в България и се очаква всичко да е настроено спрямо България.
И когато някой не иска да реши проблема не е необходимо да ти отговаря нагло.
Ще задам един прост въпрос. Вие как смятате хостинг в България по кое часово време трябва да работи.
Между другото видях че темата е преместена но тя се отнася преди всичко за Интернет магазините. т.е там където я бях пуснал първоначално.
 
От: Нагли хостинг компании в България

В случая от ICN би трябвало да кажат защо сървъра е с грешен час. Ако дадат основателна причина, няма да се стига до теми като тази..
И като допълнение към основателната причина, може да напишат, че проблема може да бъде заобиколен.
Просто е.
 
От: Нагли хостинг компании в България

@slavib ти може да си избрал българска компания, но сигурен ли си че избра точната локация на сървъра на който е хостинга ти?
Днес поддържат php.ini утре не ;). Гошо ще си плати не го мисли той може да е прочел какво получава за услугата, която ползва.

Нагло би било да кажат, че сървъра им е в България, а часовата зона на сървъра да е по хамерикански :D.

Като избера сървър в България очаквам да работи по Europa/Sofia ако избера в Щатите PDT/EDT според случая и т.н. Затова винаги питам дали мога да избирам локация на сървъра на който ще бъде хостинг плана ми.
 
От: Нагли хостинг компании в България

set time zone
Около 202 000 000 резултата
Преди да си губите време да пишете имейли и да чакате отговор не търсите ли?
 
От: Нагли хостинг компании в България

Вие казвате че аз съм виновен че не съм си отварял очите. Така ли.
Следващият път някой ще се отнесе с вас по същият начин и когато почнете да се оплаквате сигурно и аз трябва да ви кажа същото което вие ми казвате сега.
Е за това няма да ги стигнем Гърците никога.
Ще си останем нация от предатели и путьовци които гледат само себе си.
Не знам дали разбрахте всички но аз нямам проблем с настройките - темата я повдигнах заради всички.
 
От: Нагли хостинг компании в България

Вие казвате че аз съм виновен че не съм си отварял очите. Така ли.
Следващият път някой ще се отнесе с вас по същият начин и когато почнете да се оплаквате сигурно и аз трябва да ви кажа същото което вие ми казвате сега.
Е за това няма да ги стигнем Гърците никога.
Ще си останем нация от предатели и путьовци които гледат само себе си.
Не знам дали разбрахте всички но аз нямам проблем с настройките - темата я повдигнах заради всички.
Прост народ - слаба държава пропусна да напишеше ;)
 
От: Нагли хостинг компании в България

Не знам дали разбрахте всички но аз нямам проблем с настройките - темата я повдигнах заради всички.

Ако спечеля, печеля за цял народ - ако загубя, губя само мене си.....

Не се сдържах :D
 
От: Нагли хостинг компании в България

@slavib ти си виновен, че изискваш услуга, за която не си платил. Имаш продукт (в твоя случай магазин) и не знаеш какви изисквания трябва да покрива за да работи коректно. Не знанието не е оправдание.

Темата не си я пуснал за всички. Пускаш темата да кажеш че човека Х бил нагъл, защото не ти е направил за услуга за която не си платил.
 
От: Нагли хостинг компании в България

Ами браво и на този "пич" дето гласува с отрицателна репутация.
То е много ясно че сме много прости.
 
От: Нагли хостинг компании в България

Споделения хостинг може да има клиенти от целия свят, ако всеки реши да му бъде настроен сървъра според неговото часово време?

Купваш си ВПС или нает сървър и си го конфигурираш как ти е кеф
 
От: От: Нагли хостинг компании в България

как еи се струва в 11.10ам часа да дава 03.28 ам.

А скрийншот направи ли?
 

Горе