Най-добрата антивирусна програма

Най-добрата антивирусна програма

  • Bitdefender

    Votes: 2 3.6%
  • Kaspersky

    Votes: 10 18.2%
  • F-Secure

    Votes: 0 0.0%
  • AVIRA

    Votes: 4 7.3%
  • ESET

    Votes: 11 20.0%
  • G DATA

    Votes: 0 0.0%
  • avast!

    Votes: 8 14.5%
  • Panda

    Votes: 1 1.8%
  • Sophos

    Votes: 1 1.8%
  • McAfee

    Votes: 1 1.8%
  • AVG

    Votes: 5 9.1%
  • Norton

    Votes: 3 5.5%
  • Microsoft

    Votes: 4 7.3%
  • Друга (коя?)

    Votes: 5 9.1%

  • Общо гласове
    55
От: Най-добрата антивирусна програма

Е как може да сложите McAfee за антивирусна? Въобще кво прави тоя нежелан софтуер в анкетата? Аз потвърждавам мнението на @Пеко Таков за Malwarebytes.
 
От: Най-добрата антивирусна програма

Malwarebytes не е антивирусна, а програма съвместима за работа с други антивирусни, а както знаете две антивирусни си пречат, но както казах Malwarebytes не е антивирусна в реално време и често се използва за добавка към защитата.
 
От: Най-добрата антивирусна програма

Е то името само говори, че не е антивирусна ама работи безотказно. Тук във Фин всички фирми за компютри използваме нея за премахване на каквито и да е било вируси.
 
От: Най-добрата антивирусна програма

Тя е главно за сканиране след съмнение за попаднал вирус, а в реално време, в същият този момент в който теглиш файл и той се окаже заразен - Malwarebytes няма да го хване и за това се намесва антивирусната. Т.е. Malwarebytes няма място в тази класация.
 
От: Най-добрата антивирусна програма

Най-добрата антивирусна - няма такава
 
Темата е малко dead horse, ама с тия кампании ще се съживи през 2019.
Аз vote-нах за Касперски. Като MSP, от 10на години го имплементираме в ИТ средите на клиенти, но скоро ще напускаме този влак. Смяната се налага поради редица фактори. Само някои: ужасна поддръжка, новите и по-високи цени (дори и за подновяване), ненормална и отвратителна партньорска програма. Малко над 1000 енд поинта ще бъдат защитени и управлявани с друго.
 
Темата е малко dead horse, ама с тия кампании ще се съживи през 2019.
Аз vote-нах за Касперски. Като MSP, от 10на години го имплементираме в ИТ средите на клиенти, но скоро ще напускаме този влак. Смяната се налага поради редица фактори. Само някои: ужасна поддръжка, новите и по-високи цени (дори и за подновяване), ненормална и отвратителна партньорска програма. Малко над 1000 енд поинта ще бъдат защитени и управлявани с друго.
Техен официален представител не беше ли lekarstvo.com? Те са доста сила в бг, а едно време бяха дори и водещи, като изключвам фри нещата като тегавата Панда, която забозваше всичко.
 
Има ли бонаци да ползват тоя вирус Касперски?!?
Ще се изненадаш колко много потребители и компании са се доверили на Касперски за endpoint управление.
"Бонаци" не знам колко я ползват.
 
Ще се изненадаш колко много потребители и компании са се доверили на Касперски за endpoint управление.
"Бонаци" не знам колко я ползват.
Сигурно си и плащат?
Няма логика, по-добре директно да пуснат достъп на РФ
 
Нито една няма 100% защита, а повечето гълтат много ресурси на системата и създават повече проблеми от колкото решават, дори и да сте с мощна машина няма смисъл да се натоварва излишно. По добре си разчитайте на вградената на Microsoft и направете IQ ъпдейт на задклавиатурното устройство.
 

Горе