Най-добрата банка за Western Union (получаване)

Най-добрата банка за Western Union (получаване на пари)


  • Общо гласове
    72
От: Най-добрата банка за Western Union (получаване)

за мен е Централна кооперативна банка
 
От: Най-добрата банка за Western Union (получаване)

Винаги използвам услугите на Централна кооперативна банка, клона намиращ се на Нептун в град Варна. Персонала е изключително вежлив и коректен, а процедурата - бърза.
 
От: Най-добрата банка за Western Union (получаване)

Каква ЦКБ?
Днес ми казаха, че не можело да си взема парите щото трябвало изпращача да ми напише трите имена?!?!
Отидох в чейндж бюрото, което по принцип ползвам, и нямаше никакъв проблем с двете ми имена.
 
От: Най-добрата банка за Western Union (получаване)

Да, SG Expressbank са най-добри за WU - нищо не попълваш, много бързо обслужват и можеш с едно действие да им кажеш да ти ги дадат в левове.
 
От: Най-добрата банка за Western Union (получаване)

аз съм доволен от ОББ . коректно обслужване
 
От: Най-добрата банка за Western Union (получаване)

Използвала съм услугите на FiBank. Честно казано едва ли пак ще ида там. Първо чакаш на една опашка да попълваш документи и после те пращат на друга опашка - пред касата да преведеш реално сумата... Не виждам голям смисъл в този начин на организация???
 
От: Най-добрата банка за Western Union (получаване)

От миналата седмица Western Union преустанови изплащането на пари в долари, така че за да не губите от курсовете разлики при превалутирането , по
добре казвайте да ви изпращат пари във евро или направо в лева
 
А защо да въобще ползвате WU? Те взимат голяма комисионна и обменят на много нисък rate. TransferWise са много по-добре. Един път бях засякал да видя каква е разликата при 1000/1200 паунда с WU щях да пратя 200лв по-малко от колкото TransferWise. Да не говорим, че и друъалтернативи като opal и Paysera също съм чувал добри отзиви, но от личен опит мога да ви препоръчам TW, тъй като съм ги ползвал доста пъти.
 

Горе