Най-добрите сайтове за групово пазаруване в България

brad1985

New Member
Здравейте!:roll:
Не съм писал и влизал отдавна във форума, но се надявам, че при всички ви нещата са О.К!
Искам мнението ви кои според вас са най-добрите, сериозни и коректни сайтове за групово пазаруване в България?
Това ваше проучване и евентуално споделен опит, би ми помогнало да се ориентирам в кои си струва рекламирането чрез оферта.
Ако някой от вас е работил с такива сайтове, ще бъда благодарен, ако сподели мнението и впечатленията си.
Поздрави и приятен ден, ще чакам отговорите ви.
П.П. Ако има сериозен предприемач с такъв сайт във форума и търси оферти, нека пише на лични.
 
Последно редактирано:
От: Най-добрите сайтове за групово пазаруване в България

Аз веднъж исках да пусна една промоция в grabo.bg и ми писаха че не съм одобрен и повече с такива сайтове не съм се занимавал.
 
От: Най-добрите сайтове за групово пазаруване в България

Да, допускам grabo да отказват оферти, въпреки, че офертата си е оферта и не е за пренебрегване.
Кои други сайтове работят добре според вас и имат трафик?
 
От: Re: Най-добрите сайтове за групово пазаруване в България

@brad1985 - Аз ти препоръчвам selektoroferti.com, имат трафик и са много коректни, поне според моя опит с тях. :)

е как прецени ?
аз за първи път ги чувам тези- искаш да кажеш че съм толкова заспал че да не ги забележа досега ли? Обиждаш ли ме?
Все едно ме псуваш на майка с тоя пост...
тея смучат от други сайтове...

п.п. Брад ако намериш наистина качествени и добри сподели кои са че и аз да ги пробвам.
 
От: Re: Най-добрите сайтове за групово пазаруване в България

е как прецени ?
аз за първи път ги чувам тези- искаш да кажеш че съм толкова заспал че да не ги забележа досега ли? Обиждаш ли ме?
Все едно ме псуваш на майка с тоя пост...
тея смучат от други сайтове...

п.п. Брад ако намериш наистина качествени и добри сподели кои са че и аз да ги пробвам.

П.П.П. ИЛИ СЛУЧАЙНО ПОДПИСА ТИ В ТОЗИ ФОРУМ СЪВПАДА СЪС ФУТЪРА В САЙТА КОЙТО СИ ПОСОЧИЛ ?
Уеб дизайн, изработка на уеб сайт и SEO оптимизация

АААА?

ТИ МАЙ ВЕРНО СЕ ЕБАВАШ С НАС?
 
От: Re: Най-добрите сайтове за групово пазаруване в България

аз за първи път ги чувам тези- искаш да кажеш че съм толкова заспал че да не ги забележа досега ли? Обиждаш ли ме?
Все едно ме псуваш на майка с тоя пост...
тея смучат от други сайтове...

вярно ли не си го мяркал тук :mrgreen:
в подписа на една колежка (Radost) с пост във всяка втора тема
и на сън някой да ме попита за такъв сайт - веднага селектороферти.ком :D
 
От: От: Re: Най-добрите сайтове за групово пазаруване в България

вярно ли не си го мяркал тук :mrgreen:
в подписа на една колежка (Radost) с пост във всяка втора тема
и на сън някой да ме попита за такъв сайт - веднага селектороферти.ком :D

Значи тая радост има нещо много общо с този мджой...
и се чудя тоя не е ли същия оня дето преди време се опитваше да шмекерува тук с едни сайтове за музика... разни реклами с уж невероятен трафик на сайт създаден преди три дни... и един брояч като еверест... както и да е - друга тема...
за тая радост- няма какво да го обсъждаме... то си личи...

просто много се нервя като се опитват толкова елементарно да ни правят на идиоти в тоя форум... се едно не може да го пусне в бг мама и да му се вържат кифлите...
 
От: Най-добрите сайтове за групово пазаруване в България

Използвам http://selektoroferti.com и досега съм си взимала доста неща. Като например пица за 2.90 лева от пица Мис Каприз, маникюр с професионален лак за 2.50 лева и др.
Може да погледнете и другите сайтове в подписа!
 
Re: От: От: Re: Най-добрите сайтове за групово пазаруване в България

Значи тая радост има нещо много общо с ТОЗИ мджой...
и се чудя тоя не е ли същия оня дето преди време се опитваше да шмекерува тук с едни сайтове за музика... разни реклами с уж невероятен трафик на сайт създаден преди три дни... и един брояч като еверест... както и да е - друга тема...
за тая радост- няма какво да го обсъждаме... то си личи...

просто много се нервя като се опитват толкова елементарно да ни правят на идиоти в тоя форум... се едно не може да го пусне в бг мама и да му се вържат кифлите...
ТАЗИ мджой. ;)
И нещо ме бъркаш с някой.
Колкото до селектор - Радост ми е споменавала сайта, а и също така познавам собственика. За това и имам линк при тях.
 
От: Най-добрите сайтове за групово пазаруване в България

Използвам http://selektoroferti.com и досега съм си взимала доста неща. Като например пица за 2.90 лева от пица Мис Каприз, маникюр с професионален лак за 2.50 лева и др.
Може да погледнете и другите сайтове в подписа!

каква изненадааа...

и защо във футъра на всичките ти сайтове има това:

Powered By Sunny Glow Web

ЩОМ КАТО НЯМАЩ НИЩО ОБЩО С ТЯХ?
И САМО СИ КУПУВАШ РАЗНИ РАБОТИ ПОНЕЖЕ СА СУПЕР ИЗВЕСТЕН САЙТ

ИСКАМ СНОСНО ОБЯСНЕНИЕ

ИНАЧЕ ЩЕ ВИ ХАКНА ПО ЕДНА ЧЕРВЕНА РЯПА.
 
От: Re: От: От: Re: Най-добрите сайтове за групово пазаруване в България

ТАЗИ мджой. ;)
И нещо ме бъркаш с някой.
Колкото до селектор - Радост ми е споменавала сайта, а и също така познавам собственика. За това и имам линк при тях.

ЧЕ ТИ СИ БИЛ ГОЛЯМА РАБОТА- ВСИЧКИ ИМАТ ЛИНКОВЕ КЪМ ТЕБ ?
ДА ВЗЕМА И АЗ ДА СИ СЛОЖА ЩОМ Е МОДЕРНО ?


ПЪРВО ГИ ПРЕПОРЪЧВАШ ПОНЕЖЕ ИМАТ МНОГО ТРАФИК И СА МНОГО КОРЕКТНИ КЪМ ТЕБ, ПОСЛЕ СЕ ОКАЗВА ЧЕ ГО ПОЗНАВАШ ?
ТИ МАЙ НАИСТИНА ОСРА ПЕЙЗАЖА?
 
От: Най-добрите сайтове за групово пазаруване в България

Благодаря за предложението, но моля, не ми препоръчвайте агрегатори заради 1-2 линка във форума.
Както писах по-горе се интересувам само от легални сайтове с трафик и с легални фирми зад тях!
Аmoun, непременно ще споделя опит как се работи с такива сайтове, стига да ги открия навреме!
Така или иначе съм се ориентирал да опитам как стоят нещата.
Пълна обърквация е с тези сайтове, не море, а океан от сайтове за групово пазаруване в България.:)
На човек му трябва доста време, за да ги попроучи и прецени долу-горе, а такова време преди НГ неостана.
Затова ще се радвам да споделите наистина опит с кого сте работили и дали сте доволни, а не само реклама на конкретен сайт.
 
От: Най-добрите сайтове за групово пазаруване в България

Разбирам за какво говориш. Бих препоръчала Лапни и Колектива, защото имат доста потребители. Процентът,който те взимат е между 37 и 50 процента. За сметка на това имате реклама на дейността.
http://www.lapni.bg/
bg.kolektiva.net
Малките сайтове взимат около 20-30 процента комисионна.
Наистина е океан. Всяка седмица в агрегатора ми пишат по 4-5 нови сайта, а в Англия,доколкото знам има само един Групон.
 
От: От: Re: Най-добрите сайтове за групово пазаруване в България

Значи тая радост има нещо много общо с този мджой...
и се чудя тоя не е ли същия оня дето преди време се опитваше да шмекерува тук с едни сайтове за музика... разни реклами с уж невероятен трафик на сайт създаден преди три дни... и един брояч като еверест... както и да е - друга тема...
за тая радост- няма какво да го обсъждаме... то си личи...

просто много се нервя като се опитват толкова елементарно да ни правят на идиоти в тоя форум... се едно не може да го пусне в бг мама и да му се вържат кифлите...


Е такова село като теб няма тук. Пиши ми колкото искаш негативни репутации, просто ще си получиш бан
Брат, и заглавието е малко подвеждащо,затова писах тук. Разбира се,че изказвам мнение, където мога.
 
Re: От: От: Re: Най-добрите сайтове за групово пазаруване в България

Е такова село като теб няма тук. Пиши ми колкото искаш негативни репутации, просто ще си получиш бан
Съгласна съм.
amoun - ако искаш и 10 червени репи ми дай, хич не ми пука за една репутация, но според мен - по-голям простак от теб тук няма!
 
От: Най-добрите сайтове за групово пазаруване в България

Lapni.bg комисионната им е 20-25 %
Този е от големите, които има добри комисионни. От Грабо не приемат какви да е оферти. Колектива искат 30 % комисионна и задържат част от парите, докато са валидни ваучерите .
 
От: Най-добрите сайтове за групово пазаруване в България

Използвам http://selektoroferti.com и досега съм си взимала доста неща. Като например пица за 2.90 лева от пица Мис Каприз, маникюр с професионален лак за 2.50 лева и др.
Може да погледнете и другите сайтове в подписа!

Наистина е океан. Всяка седмица в агрегатора ми пишат по 4-5 нови сайта, а в Англия,доколкото знам има само един Групон.


ПОСЛЕДНО :)

САЙТА ТВОЙ ЛИ Е ИЛИ СИ СИ ВЗИМАЛА ПИЦИ ОТ ТАМ, ИЛИ И ДВЕТЕ...

Ти си много нагла ма?
човек ти каже нежно че лъжеш - ти ме псуваш на село

Ами да почна и аз с твоя тон?
Яд те е че си лъжкиня и измамница- и при това си толкова тъпа и проста ТОЛКОВА КУХА :) ЧЕ НЕ ЗНАЕШ КАК ДА ИЗЛЪЖЕШ ДОРИ..

и понеже те е яд че си толкова куха лейка... и при това си и грозна освен тъпа... че чак не смееш да си сложиш една снимка в нета да не те хванем що за уруспия си и затва аз съм ти виновен и излизам селянин?
ЗА жалост не мога да ти сложа повече червено - въпреки че заслужаваш 10! майната му - и с червено и без нема да станеш по-убава и умна...
Добре ли е така...
 
От: Re: От: От: Re: Най-добрите сайтове за групово пазаруване в България

Съгласна съм.
amoun - ако искаш и 10 червени репи ми дай, хич не ми пука за една репутация, но според мен - по-голям простак от теб тук няма!

МА КАКА ДА НЕ СИ СЪГЛАСНА МА?
как нема си съгласна...
сайтовете ви с един и същи футър...
ЕДНАКВО СТЕ ТЪПИ ЛЕЙКИ...
купувате си пици по 2 лева от едно и също място...
бе взехте да ме съмнявате дева, да не сте един и същи човек...
ама и да сте и да не сте то няма голяма разлика... все тая :)
нема да станете по умни...
 
От: Най-добрите сайтове за групово пазаруване в България

Абе крави... като ви прегледах другите постове набързо... радост ли си мджой ли си какво си нез нам от кое плевенско село си...
обаче по тъпотията и олигофренията ти си личи че е много долно село...
и не е ли малко куцо- селянка като тебе да ми каже на мен селянин... гледам това за селското ти е любима реплика и обичаш да я ползваш?
 

Горе