Най-добрите сайтове за групово пазаруване в България

Re: От: Re: От: От: Re: Най-добрите сайтове за групово пазаруване в България

ЧЕ ТИ СИ БИЛ ГОЛЯМА РАБОТА- ВСИЧКИ ИМАТ ЛИНКОВЕ КЪМ ТЕБ ?
ДА ВЗЕМА И АЗ ДА СИ СЛОЖА ЩОМ Е МОДЕРНО ?


ПЪРВО ГИ ПРЕПОРЪЧВАШ ПОНЕЖЕ ИМАТ МНОГО ТРАФИК И СА МНОГО КОРЕКТНИ КЪМ ТЕБ, ПОСЛЕ СЕ ОКАЗВА ЧЕ ГО ПОЗНАВАШ ?
ТИ МАЙ НАИСТИНА ОСРА ПЕЙЗАЖА?

айде сега бате ... остави малките да си работят... освен това са и дами който са дефицит тук.... mjoy си слага линк на всички сайтове който е правила за клиенти сметка на това работи с доста ниски цени... и за парите който иска са и прекалено добри сайтовете... за последно като я виждах да прави сайт на урд прес взе нещо от рода на 70 или 100 лева (може и да съм в грешка ама това ми се върти в главата спомен)

а и горила техниките за налинкване на сайтовете винаги са били ок във форума

едно е да спамиш грубо друго си е герила маркетинг....

и не са един същи човек горе доул на 250 километра живеят една от друга (груба сметка)
 
От: Най-добрите сайтове за групово пазаруване в България

Ок разгледах какво предлага за 70 лева.
Видях и откъде е дошла.
Но тук не и е бг мама за да лъже така...

Да си каже - сайта е мой
що прави келешки работи ?
примерно аз имам супер оферта за такъв сайт
даже вчера рових да търся в кой сайт да я подам офертата.
Да каже като човек ето сайта е мой нов е - наливам му трафик - мъча се да го направя известен?
Няма да има псувни и караници, а напротив може да свършим полезна работа.

А влиза и казва - сайта е хубав познавам ги коректни са даже и пици си купувам от тях ?

Що трябва да лъже и да си прави номерата от продавалника? да не сме и мамитата
това е обида толкова елементарно да се опита да ни мине?
 
е похвалила си е произведението.... аз долкото знам сайта е на радост и е правен от mjoy както и другия сайт на радост в подписа също е правен от mjoy... за горе долу тези цени който спеменах

освен това работи доста кректно, по всички задачи който е поемала... и преди е работела лонг търм за доста известен форумен член....

не се измъкна най добре от ситуацията но е от малките има още да учи... и е похвално че работи...
 
От: Re: Най-добрите сайтове за групово пазаруване в България

е похвалила си е произведението.... аз долкото знам сайта е на радост и е правен от mjoy както и другия сайт на радост в подписа също е правен от mjoy... за горе долу тези цени който спеменах

освен това работи доста кректно, по всички задачи който е поемала... и преди е работела лонг търм за доста известен форумен член....

не се измъкна най добре от ситуацията но е от малките има още да учи... и е похвално че работи...

Виж колко лесно е да се обясни - предложих им да го направят нали - а те селянин и простак - и това е :)
Обиждат ме, приличам ли на селянин и простак?.. ши ходя да си доизям шкембето и боба с наденицата чи са изнервих...
мой да са забавя че мисля и да прецакам зелето на връщане...да го ева
 
От: Най-добрите сайтове за групово пазаруване в България

Coolice, нямам против дамите да правят евтини и хубави сайтове и да си ги рекламират, но в случая не ми върши сайта им работа.
В този смисъл Amoun е прав, че не е хубаво така да се влиза с един линк + подвеждащо инфо, затова му благодаря, че е на пост!
Ако правилно помня, този форум е с цел взаимопомощ, нищо лично, но все още съм очакване някой да сподели опит.
Как да проверя ориентировъчно трафика на някои сайтове, за да се ориентирам? Имам съмнения, че повечето нямат кой знае какъв
трафик и ще е пълна загуба на време и за двете страни да пускам оферти в такива сайтове.
Amoun, предлагам ти след шкембето и боба пак да ъпнеш темата. Може и смислен пост някой да пусне в нея, а доколкото разбирам
ти също се интересуваш от "този списък", дай боже да се състави такъв де.
За lapni.bg съм съгласен. Аз също го харесвам.
 
От: Най-добрите сайтове за групово пазаруване в България

Аз съм нов във форума,но според мен не се държиш както трябва с дамите
 
От: Най-добрите сайтове за групово пазаруване в България

Аз като ги гледах и си мислех че тези далавера.бг няма кака да нямат трафик

грабо също имат според мен щото имаха над 80 купени кафе машини по 288 лева.

колектива и лапни...
може би донякъде да са и те..
но лошото е че големите и силните
искат много комисионн и гадни условия...

Аз затова търся най-приятното хем да няма тъпи условия хем да имат посещаемост

помня че kiwi и slon.bg
май са на хора от форума...
другите са с агрегатори

и се замислих че то по изгодно ми идва да отделя няколко часа
да си направя аз един сайт да си пусна три оферти в него
и да дам 500 лева за реклама в гугле и фейса
и ще ми е по изгодно отколкото при грабо.
за 500 клева доста народ ще кликне и ще има продажби...
 
От: Най-добрите сайтове за групово пазаруване в България

Аз съм нов във форума,но според мен не се държиш както трябва с дамите

Дано да си нов и в живота не само във форума:)
че иначе не знам как ще оцелееш с тези си разбирания.
 
От: Най-добрите сайтове за групово пазаруване в България

AMOUN, ти беше споменал, че предпочиташ вместо да рекламираш примерно във фб страница, предпочиташ да я купиш направо, така че това да си направиш сайт да може да си пускаш офертите в него ми се струва интересно като идея :) Иначе grabo обират почти всичко, щом успяха да върнат там 200к на измамените сами, за какво става дума. Според тиксото им, посещенията са доста стабилни 50k + дневно.
 
От: Най-добрите сайтове за групово пазаруване в България

Има такъв сайт за колективно пазаруване, който си пуска офертите от друг свой сайт-магазин уж с голямо намаление.:wink:
slon.bg е вече ofertomat.bg - полуагрегатор, полусайт за групово пазаруване. Незнам дали все още е на..знаете кой колега от форума.
А kiwi май срещнах из форума, че се продава. А цените се издокарват. Само да има сериозни сайтове, които да ти продават стоката.
 
От: Най-добрите сайтове за групово пазаруване в България

Колективата имат доста добър трафик и одобряват повече оферти от грабо.
 
От: Най-добрите сайтове за групово пазаруване в България

Как беше оная приказка?

"Когато и портиерът на хотела започне да ти говори за инвестиции в недвижимо имущество, значи е време да ..."
 
От: Най-добрите сайтове за групово пазаруване в България

Lapni.bg комисионната им е 20-25 %
Този е от големите, които има добри комисионни. От Грабо не приемат какви да е оферти. Колектива искат 30 % комисионна и задържат част от парите, докато са валидни ваучерите .

Не знаех,че на Лапни е толкова ниска комиосоната. Значи аз бих се ориентирала към тях,защото наистина са популярни,а и от афил.програмата им съм доволна,което значи,че са коректни като фирма.
На Колектива имам договор и съм сигурна,че процентът им е между 37 и 50 процента в зависимост. Твоята информация за 30% може и да е малко по-актуално,не зная, нещата са доста динамични в бранша.
 
От: Най-добрите сайтове за групово пазаруване в България

Я някой да ми обясни нещо...

кафе машина лаваца 380 лева
400 капсули са на цена 300 лева
общо 680 лева

това се предлага на оферта 288 лева в грабо.
ако комисионната на грабо е 25% ?
значи остават 216 лева
цена за фирмата?

Е ЕБИ МУ МАЙКАТА? КАКВА Е ТАЯ НАДЦЕНКА ЗА ДА МОГАТ ДА СИ ПОЗВОЛЯТ ДА ПУСНАТ ТАКАВА ОФЕРТА???
 
От: Най-добрите сайтове за групово пазаруване в България

Аз точно така направих - като не искат да ми одобряват офертите си направих мое такова и ще си добавям там :)
 
От: Най-добрите сайтове за групово пазаруване в България

Я някой да ми обясни нещо...

кафе машина лаваца 380 лева
400 капсули са на цена 300 лева
общо 680 лева

това се предлага на оферта 288 лева в грабо.
ако комисионната на грабо е 25% ?
значи остават 216 лева
цена за фирмата?

Е ЕБИ МУ МАЙКАТА? КАКВА Е ТАЯ НАДЦЕНКА ЗА ДА МОГАТ ДА СИ ПОЗВОЛЯТ ДА ПУСНАТ ТАКАВА ОФЕРТА???
Понякога може и на загуба да го пуснат, за да привличат клиенти. Те си правят реклама по тоя начин. Чувал съм даже за големите магазини като Метро и Кауфланд например - как купуват дадена стока и я пускат на промоция за по-малко пари от колкото са я взели. От нея губят, но като налазят клиентите и купят по още 10 неща и като цяло излизат на печалба.
 
От: Най-добрите сайтове за групово пазаруване в България

Понякога може и на загуба да го пуснат, за да привличат клиенти. Те си правят реклама по тоя начин. Чувал съм даже за големите магазини като Метро и Кауфланд например - как купуват дадена стока и я пускат на промоция за по-малко пари от колкото са я взели. От нея губят, но като налазят клиентите и купят по още 10 неща и като цяло излизат на печалба.

:)
дааааа бе
това е голяма заблуда...

на загуба може да пуснат банани и нещо евтино.
Помисли малко
те ти дават машина и запас от кафе за 1 година...
при това те са вносители, склад, нямат магазини, а зареждат само на едро...
абсурд е да продават на загуба.

да е лидъл или кауфланд да пуснат сириение или хляб нещо за да дойде народа и да граби да..
но тук случая не е такъв...
 
От: Най-добрите сайтове за групово пазаруване в България

Тези машини се внасят за 60-70 долара. Ако сте забелязали конкретно Лаваца имат стратегия за зарибяване с машините, за да им кой после да им купува скъпите капсули на дребно. Но за рекламата е така, затова съм си взимала проф.маникюр за 2 лева или пица мис Каприз за 3 лева , солариум 10 мин за 1 лев и още много
Грабковци в никакъв случай нямат комисионна 25%,освен по-ниска за онова подобие на джип,което бяха пуснали
 
От: Най-добрите сайтове за групово пазаруване в България

Off-topic - Метро може да продава и на цените на които купува, имат си врътка и тя е винаги печеливша.

Ако търсите такива машинки с капсули, има достатъчно нелегален внос - цената е дори и по-ниска.
 

Горе