Най-добрите хостинг компании за 2016

Най-добрите хостинг компании 2016


  • Общо гласове
    126
Статус
Not open for further replies.
От: Най-добрите хостинг компании за 2016

Смело и отговорно ще заявя... coolicehost.com
И веднага ще се обоснова. Когато при мен дойде клиент, аз не просто се опитвам да му продам това което продавам, опитвам се да му обясня, че точно АЗ съм човека от който той трябва да купи нещо си. Това е ЛИЧНО отношение, след като му продам нещото си за мен взаймоотношенията ни не приключват, аз оставам на разположение за въпроси и т.н. И това не е измислица, при мен това е ежедневна реалност.
И точно заради това аз изисквам това и от тези на които аз давам парите си, искам отношение и то ЛИЧНО. Те, а не аз са определили цена на услугата си, аз съм се съгласил и съм я платил. Но според мен, нашите отношения не приключват до тук, аз не съм длъжен да разбирам от CPANEL.. варниш-марниш и т.н. все сложна терминология :D
Когато аз има проблем, аз очаквам да се реши, а coolicehost и в частност б'ат coolice, ми е решил всичките проблеми възникнали до сега с хоста ми от какт осъм при тях. Е, кажете как да не гласува човек за тях с две ръце?!?!
А иначе да вкарам и малко история. От 4-5 години ползвах друг хостинг, мноого голям, български, там в началото за каквото и да им звънна веднага решаваха проблема ми, ама веднага. След това леко-полеко взеха да се забатачват нещата и стигнахме до там... звъня аз, пратете ни майл да погледнем задълбочено проблема.. пращам майл... получавам майл с линк към техния F.A.Q. ... и тук идва логичния въпрос. Добре де, аз след като съм успял да направя сайт.. значи оле-мале ги разбирам нещата, нали така?!?! Та, след като не съм се оправил /а има google/ значи не мога да се оправя и едва ли нещата написани в тоя F.A.Q не са предварително изчетени.... и така. Потърпях ги още 5-6 месеца /през това време съм ги търсил точно 2 пъти/ и ай чао.
Та това е моето мнение за хоста..
Аааа, да не говоря само празни приказки... ето и нещо от преди малко:

Задавам въпрос: 28/01/2016 19:25
Отговор: 28/01/2016 19:35

Та това е накратко моето мнение за моя хост... coolicehost, за сега са супер, надявам се, така да се задържат и в бъдеще и след няколко години когато се разраснат много, да не забравят основното човешко правило.. ВСИЧКО Е ЛИЧНО! ;)
Железен хост на отлични цени. ;)
 
От: Най-добрите хостинг компании за 2016

Как може суперхостинг да гласува изобщо някой за тях?!? Какво добро виждате?

За БГ, а и за Европа навсякъде - coolicehost
 
От: Най-добрите хостинг компании за 2016

с две ръце гласувам за superhosting заради добрата поддръжка.

Неограничен трафик
150 GB пространство
SSD за MySQL ново
Неограничен брой пощи
160 min. CPU

Google AdWords™ кредит за 90 лв.
3 бекъпа седмично
Безплатен SSL сертификат за 12 месеца
Сървърна мощ ×6
Linux/PHP/MySQL/cPanel

СуперПодарък
Подарък по избор + 8 GB USB флаш
8.75 лв. /мес.
 
Последно редактирано:
От: От: Най-добрите хостинг компании за 2016

с две ръце гласувам за superhosting заради добрата поддръжка.

Неограничен трафик
150 GB пространство
SSD за MySQL ново
Неограничен брой пощи
160 min. CPU

Google AdWords™ кредит за 90 лв.
3 бекъпа седмично
Безплатен SSL сертификат за 12 месеца
Сървърна мощ ×6
Linux/PHP/MySQL/cPanel

СуперПодарък
Подарък по избор + 8 GB USB флаш
8.75 лв. /мес.

За 429 лв на година ?
Вярно поддръжката е една от най-добрите, но всяка година се качва цената и ... :/
 
От: Най-добрите хостинг компании за 2016

NS1 са добри ползвам ги от години
 
От: Най-добрите хостинг компании за 2016

Не намирам Айпейдж май го няма за тази година:)
 
Re: От: Най-добрите хостинг компании за 2016

Не намирам Айпейдж май го няма за тази година:)
Той май присъства в англо- класацията. Явно някой до сега не е писал за тях. Това е друга причина да не присъстват. Но ще се сложат и те. ;)
 
От: Най-добрите хостинг компании за 2016

И аз съм на Coolicehost вече 2 ра година и никакви проблеми. Гласувам за него.
 
От: Най-добрите хостинг компании за 2016

От доста време съм при coolicehost и нямам никакви забележки. Всичко е точно. Горещо препоръчвам.
 
От: От: Най-добрите хостинг компании за 2016

За 429 лв на година ?
Вярно поддръжката е една от най-добрите, но всяка година се качва цената и ... :/
105лв с ДДС е за 1 година, когато е на промо.
 
От: Най-добрите хостинг компании за 2016

Пичове, проблем!
Имам няколко сайта на Alien-Hosting.com. Вчера получих писма, че затварят хостинг услугата. Ще връщат парите за оставащото време.
Дет се вика - що стана та не вечеряхме?! Така ми се искаше да е 1-ви април, но не би.
Сега ми отвориха маса работа, а бях толкова доволен от тях.
Можете да ги разкарате от анкетата.
 
Re: От: Най-добрите хостинг компании за 2016

Пичове, проблем!
Имам няколко сайта на Alien-Hosting.com. Вчера получих писма, че затварят хостинг услугата. Ще връщат парите за оставащото време.
Дет се вика - що стана та не вечеряхме?! Така ми се искаше да е 1-ви април, но не би.
Сега ми отвориха маса работа, а бях толкова доволен от тях.
Можете да ги разкарате от анкетата.

Как така? Прекратяват бизнес или просто някой ги купува? Някакво официално писмо да са пуснали? Или? Питам, защото знам, че доста хора от форума тук ги ползват, та се зачудих и какво се случва.
 
От: Re: От: Най-добрите хостинг компании за 2016

Как така? Прекратяват бизнес или просто някой ги купува? Някакво официално писмо да са пуснали? Или? Питам, защото знам, че доста хора от форума тук ги ползват, та се зачудих и какво се случва.
И аз не знам що така изненадващо го решиха. Дано някой обясни какво е станало.
Получих следното писмо:

Здравейте,

През последните почти 3 години екипа на Alien Хостинг с радост откликваме на всички нужди на нашите клиенти и с гордост можем да кажем, че през това време имаше доста готини сайтове които се намираха на нашите сървъри. С течение на времето обаче и технологиите, както и нашите приоритети се промениха и взехме решение да прекратим предлагането на хостинг услугата на Alien Хостинг в рамките на 2 месеца или 19 Юни. Всички клиенти, които са заплатили за хостинг услуга, за по-голям период от време ще бъдат съответно компенсирани за оставащия период. За да можем да пристъпим към изплащането на компенсации за оставащия период на ползване на услугата, Ви молим да ни изпратите номер на банкова сметка и име на титуляр, или детайли за paypal акаунт.

Екипа на Alien Хостинг ще продължи да поддържа и предлага регистрация на домейни. Текущото съобщение се отнася само за клиентите на нашата хостинг услуга.

Екипа ни е готов да помогне при трансфера на акаунтите Ви при други провайдъри, ако имате нужда от нашата помощ свържете се с нас чрез тикет системата.
 
От: Най-добрите хостинг компании за 2016

Банко пускай сега едно промо за всички от алиен-хостинг - литър студена вода :D
 
Re: От: Най-добрите хостинг компании за 2016

Банко пускай сега едно промо за всички от алиен-хостинг - литър студена вода :D

Да, викаш сега е момента да се натисне. :) Иначе кофти, че спират услугите си.
 
От: Най-добрите хостинг компании за 2016

За огромно мое съжаление, получих и аз същото съобщение и то в над десет мейла, защото в изминалите почти три години ги предлагах на мои клиенти, като сравнително изгодно ценово предложение в комплект с прилично ниво на предоставените услуги. Сега една голяма част от тия мои клиенти, на които аз съм изработил сайтове смятат, че аз съм ги подвел, като съм им предложил да ползват услугите на Alien Хостинг.
Никога не съм си и представял, че така изведнъж ще се случат нещата. Винаги съм си мислел, че ако някой реши да се отказва, ще опита да продаде бизнеса си, а не така да го хвърли на вятъра.
Сега лично за мен остава разочарованието и урока никога да не се търси евтин вариант.
Знам че не е сигурно и сега като насочвам моите си клиенти към "лидерите" в бранша към момента, защото не се знае и те до кога ще са на пиедестала, но такъв е живота.
Лошото е, че много работа ме чака по преместванията сега.
Разочарован съм.
 
От: Най-добрите хостинг компании за 2016

За огромно мое съжаление, получих и аз същото съобщение и то в над десет мейла, защото в изминалите почти три години ги предлагах на мои клиенти, като сравнително изгодно ценово предложение в комплект с прилично ниво на предоставените услуги. Сега една голяма част от тия мои клиенти, на които аз съм изработил сайтове смятат, че аз съм ги подвел, като съм им предложил да ползват услугите на Alien Хостинг.
Никога не съм си и представял, че така изведнъж ще се случат нещата. Винаги съм си мислел, че ако някой реши да се отказва, ще опита да продаде бизнеса си, а не така да го хвърли на вятъра.
Сега лично за мен остава разочарованието и урока никога да не се търси евтин вариант.
Знам че не е сигурно и сега като насочвам моите си клиенти към "лидерите" в бранша към момента, защото не се знае и те до кога ще са на пиедестала, но такъв е живота.
Лошото е, че много работа ме чака по преместванията сега.
Разочарован съм.

Сам си си виновен. С какъв акъл изобщо им се доверил за каквото и да е? Аз не виждам нито една причина.
Другия път не мисли как клиента да спести 2 лева, а как да е на сигурно място и ДОВОЛЕН от услугата.
 
Re: От: Най-добрите хостинг компании за 2016

Сам си си виновен. С какъв акъл изобщо им се доверил за каквото и да е? Аз не виждам нито една причина.
Другия път не мисли как клиента да спести 2 лева, а как да е на сигурно място и ДОВОЛЕН от услугата.

Няма виновни. Просто приключваш и пренасочваш ресурса си в друга посока. И евалата, че предупреждават и дават компенсации за неусвоеното време. Някой прекратяват толкова тежко, че си е направо потъване, и с тях и клиентите. И не само в тази индустрия. ;)

И избирането на даден продукт само да кажа, че всеки избира по различен начин. Критериите за всеки са различни. За това и маркетинг науката ги дели на няколко типа. При едните е цената, при други качеството, при трети сигурността, при четвърти марката и така. Всеки избира, а ако нещо е водещо от топ критериите му, то гледа да е в добро съотношение с второто - например цена/качество, или качество/макра и така нататък.

И само за протокола...качеството е гарантирано по подразбиране, за това и малко хора мислят, че трябва да е го гледат - за това идва следващото на ред ... което си е по техните критерии в листа разбира се. Исках само да го вметна това, защото мисля, че е важно в тази тема да има и такива коментари.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе