Най-добрите хостинг компании за 2016

Най-добрите хостинг компании 2016


  • Общо гласове
    126
Статус
Not open for further replies.
От: Re: От: Най-добрите хостинг компании за 2016

Заради съдържанието ли е било, защото може би това е топ причината. Нямам спомени, за това питам. Може и да не отговаряш де. :)
Ще Ви изпратя линкове, за да ги разгледате пак.Следя от миналата година дали ще правите сървъри в България, но за сега не видях да сте писали.
 
Re: От: Re: От: Най-добрите хостинг компании за 2016

Ще Ви изпратя линкове, за да ги разгледате пак.Следя от миналата година дали ще правите сървъри в България, но за сега не видях да сте писали.

За сега не, но се планира нещо в тази насока. Ще го анонсираме, ако нещо се разбере по въпроса, определено. ;)
 
От: Най-добрите хостинг компании за 2016

Имам наблюдения само от една компания - Суперхостинг. Не съм компетентен във WEB и на няколко пъти правих поразии с т.н. ми "сайт". Откликнаха веднага и ми помогнаха. Искам да им благодаря и тук. Надявам се, че има и други отзивчиви към проблемите на клиентите си компании.
Поздрави
 
От: Най-добрите хостинг компании за 2016

От 2 години използвам услугите на хостбългария и съм изключително доволен. Съпорта им е на много високо ниво, винаги са отзивчиви и любезни :)
 
От: Най-добрите хостинг компании за 2016

От 2 години използвам услугите на хостбългария и съм изключително доволен. Съпорта им е на много високо ниво, винаги са отзивчиви и любезни :)

Друг път! По 3 пъти пиша за едно и също нещо, все забравили, все недоразбрали, все нещо недонаправили...CPU-то им се превишава от ПРАЗЕН хостинг акаунт, а какво остава като се напълни....
 
От: Най-добрите хостинг компании за 2016

Друг път! По 3 пъти пиша за едно и също нещо, все забравили, все недоразбрали, все нещо недонаправили...CPU-то им се превишава от ПРАЗЕН хостинг акаунт, а какво остава като се напълни....

Колега можеш ли да дадеш конкретни примери, как така Празен акаунт.
Разчитам да дадеш повече информация, че иначе си е клевета без покритие.
 
От: Най-добрите хостинг компании за 2016

Аз съм супер, мега, гига, тера доволен от съпорта на суперхостинг. Тия хора не знам как не им писна от тъпите ми въпроси, винаги взимат проблемите ми присърце, дори и през тъмната част на денонощието. Оправят бакийте ми, които сам съм си сътворил и не би трябвало да ги засяга. Даже по някой път го оправят, аз пак ги обърквам и те пак ги оправят- бая съм нахален :/
 
От: Най-добрите хостинг компании за 2016

Колега можеш ли да дадеш конкретни примери, как така Празен акаунт.
Разчитам да дадеш повече информация, че иначе си е клевета без покритие.

Чак сега го виждам.
Акаунт, в който нямаше сайтове беше с превишено процесорно време по тяхно инфо.
 
От: Най-добрите хостинг компании за 2016

SuperHosting и тази година май са на първо място.
 
Re: От: Най-добрите хостинг компании за 2016

SuperHosting и тази година май са на първо място.

Да, голям пазарен дял имат на БГ територия. Според мен мисля, че те, ICN, HOST.BG са си още лидери, макар, че това е един много динамичен пазар и реално това, което е тази година, не се знае дали ще е 1:1 за другата. Но определено лидера и от миналата пак може би ще е SuperHosting. ;)
 
От: Най-добрите хостинг компании за 2016

Вече 2-3 години ползвам Superhosting и съм много доволен.Веднъж нещо ми бяха изджаскали сайта и ми бяха затрили няколко хиляди img файла - та пичовете от съпорта реагираха супер бързо, много съм доволен.
 
От: Най-добрите хостинг компании за 2016

Суперхостинг, от скоро имам някакъв проблем и искат да драпат пари, за да го оправят а съм им клиент от 10 години близо..
 
От: Най-добрите хостинг компании за 2016

Някой да каже кои според него са топ 3 на ново UK?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
От: Най-добрите хостинг компании за 2016

Суперхостинг, от скоро имам някакъв проблем и искат да драпат пари, за да го оправят а съм им клиент от 10 години близо..

Да от 1 месец имат някакъв проблем и на трита сайта има забавяне, а те са на различни сървъри. Определено ще има чао от мен,ако не си ги оправят.
 
От: Най-добрите хостинг компании за 2016

Точно и при мен е същото положение има някакво забавяне и то по някой път, картинките в социалните мрежи по някой път се бавят 10 минути до като се появят. Питам ги, казвам им всичко било наред сайта ви не е спирал, няма натоварване ако съм искал да погледнат като ми обявяват някакви космически цифри за един час, и не се знаело дали ще се оправи за 1 час можело много повече време. Мисля да пробвам ICN.bg има доста доволни хора от тях.

Аз използвам vps, като само при него е проблема
 
Добро утро,
Извинявам се ако този пост не е за тук, но не искам да публикувам тема. Скоро ще започна с първия ми проект. Все още се чудя към коя хостинг компания да се присъединя. Сайтът ще е базиран на Wordpress. За сега се насочил към ICN план "Ултима". Притеснява ме единствено процесорното време. Насочил съм се към тях, защото предлагат добавяне на сайта към няколко търсачки.
Все още не съм много навътре в тематиката, но се уча.
Приятен и успешен ден!
 
Лично аз съм доволен от суперхостинг. Можеш да използваш 10% отстъпка от услугите им с промокод ivailo16
Бате, ниската цена не е бенефит на хостинг услугите, само да знаеш. ;)

Другото, което е, не виждаш ли човека, че пише, че не иска проблеми с процесорното време....последните няколко поста тук все това гледам, че отказва хората от тях. Моля ви хора, за Бога, четете какви са нуждите на потребителите преди да им предложите нещо.

ИСН са добре, но ако те притеснява това, виж и други опции. Какво ще имаш като ресурс? Защото за начален сайт без трафик, до притесненията за процесорното време имаш много....
 
Статус
Not open for further replies.

Горе