Най-добрите хостинг компании за 2017

Най-добрите хостинг компании за 2017

• Arvixe.com

Votes: 0 0.0%
  • BlueHost.com

Votes: 1 0.9%
  • CooliceHost.com

Votes: 26 22.8%
  • CBOX.biz

• Delta.bg

Votes: 3 2.6%
  • DigitalOcean.com

Votes: 4 3.5%
  • Gesbg.com

• GoDaddy.com

Votes: 3 2.6%
  • Host.bg

Votes: 5 4.4%
  • Hostbulgaria.com

Votes: 6 5.3%
  • Hostline.bg

• Hosttox.com

• ICD.bg

• ICN.bg

Votes: 14 12.3%
  • Jump.bg

Votes: 6 5.3%
  • NS1.bg

Votes: 10 8.8%
  • RAX.bg

• Space.bg

• Siteground.com

Votes: 8 7.0%
  • SSDCloud.BG

Votes: 11 9.6%
  • SuperHosting.bg

Votes: 25 21.9%
  • VPSBG.eu

Votes: 9 7.9%
  • HawkHost.com

• Hostasset.net

• StableHost.com

• Namecheap.com

• Еtnhost.bg

• Hostq.com

Votes: 2 1.8%

• Общо гласове
    114
Статус
Not open for further replies.

Julia_drehi

Member
моля препоръчайте хостинг компания за онлайн магазин с 1000 продукта. Сега съм в eHost но ми казаха че е лош избор, преди бях в Superhosting - няма голяма разлика в позициите на магазина /ако позициите зависят от това/. Къде да се местя и на какъв план?

Последно редактирано:

D.Ivanov

Active Member
моля препоръчайте хостинг компания за онлайн магазин с 1000 продукта. Сега съм в iPage но ми казаха че е лош избор, преди бях в Superhosting - няма голяма разлика в позициите на магазина /ако позициите зависят от това/. Къде да се местя и на какъв план?
Да, както каза колегата само с местене не става. Но е важно хостинга да е добър, в смисъл бърз, за да ти зарежда сайта бързо. Ако сайта ти не е оптимизиран за бързина, хоста е бавен и досега магазина е зареждал бавно то това действително може да оказва влияние върху трафика ти, а оттам и на позицията, но все пак не в такава голяма степен.

За БГ сайт ли става въпрос? 6.5 секунди си е доста време.

Julia_drehi

Member
Но е важно хостинга да е добър, в смисъл бърз, за да ти зарежда сайта бързо

Аз това казвам... Мъчиха го да го оптимизират за бързина, но няма голяма разлика.
Да...макар че видимо не е бавен. Програмист го гледа, каза че се държи добре...пък инструментите показват друго.

s1yf0x

Well-Known Member
Пусни сайта на лично да го прегледам и какво може да се направи

s1yf0x

Well-Known Member

GeorgeG

Active Member
Някой знае ли нещо за тези: cloudtony.com изглеждат много добре
e как пък ти изглеждат добре, дори шрифта на темата в сайта не са си оплавили. начи аз на някой дето не може да оправи 2 реда css или няма средствата да си позволи да наеме някой да му оправи нещата за 2 реда css, не бих се доверил за хостинг.

kris0

New Member
Гласувах за ns1 Това което дават за левче на месец е екстра. Ще ги видим после.

mnedelchev

Member
Аз съм доволен от host.bg, ще видим дали това ще се промени от новите собственици.

Hrist0

Member
Delta.bg от мен. Угаждат ми на всякакви глупости, които ги карам да правят за мен :)

hatre

Active Member
Тази, с която е нямало проблеми, не мрънкат за повишено процесорно време и тем подобно, за мен от 3-4 години си остана https://pamstera.com В тази сфера е важно до колко искаш и можеш да се развиваш, а в това число, мисля че от 3-4 са съм на SSD, а от една година насам с по-нов хардуер:
2х Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2680 v3 @ 2.40
256GB DDR4 load-reduced памет (LRDIMM)
Intel P3600 NVMe SSD

Преди това съм бил на българия хост, топ хоср и хост бг, може и други да съм минал, всички те има практиката да сменят сървъри и да връщат сайтовете с дни назад.
Който има сайт с 100 страници, до 200-300 посещения на ден, не му е проблеми, но тези които имат големи сайтове не е така.

Kreayshawn

Well-Known Member
Никой друг освен мен ли не използва Новахост? Клиент съм на този хостинг още от когато се казваше смсхостинг и до колкото помня не съм имал проблеми.

bormanbg

Active Member
Гласувах за SSDCloud.bg

Преди 5 месеца преместих при тях няколко сайта, мислех да гласувам още първия месец, но нарочно поизчаках все пак...
Много добро качество на услугата!
Изключителна поддръжка! (Дори и да не длъжни да реагират почти веднага за някои неща, те го правят. След като им напишеш, макс. до половин час някой е отговорил / като преди това е оправил проблема, или поне е погледнал, или работи по него...)
Цена....еееее, не от най-ниските, но всеки сам си решава...

Victor R

Active Member
Гласувам за Digitаl Ocean, защото за цената си предлагат най-много. Разбира се, неменажирани услуги, вероятно не за всеки. Vultr са техен конкурент и въпреки, че малко по-малко ги харесвам, сигурно заслужават място в тая класация. Собственост са на Choopa, които изобщо не са ново име в бизнеса. За БГ доставчиците не мога да кажа много, домейни имам при СуперХостинг, хостинг нямам никъде в БГ. Предвид, че СупеХостинг изкупуват масово БГ компании в момента, вероятно скоро няма да има разлика между половината в този списък.

ADO

Active Member
Засега CooliceHost.com и SuperHosting.bg май се очертават най-добрите така като гледам. ICN.bg дава смело газ на хоризонта. Питам се каква е реалната статистика. Някой може ли да намери или да даде на готово информация, кой колко пазарен дял има, потребители, закупени домейни, хостинг и т.н. или сам да си търся, не че ме боли фара за това, аз съм си доволен от тези, за които гласувах, но стана ми любопитно сега. :D

Host.bg е една наистина лоша фирма. Обслужването на клиенти е най-големият им проблем. Много подводни камъни особено за ВПС услугите. Не ги препоръчвам на никой. Пазете се и стоите далеч от тях.

Моята класация

Мониторинг

1. CooliceHost.com
2. ICN.bg

Обслужване на клиенти

1. ICN.bg
2. CooliceHost.com

ПС
Мнението ми е на база личен опит.

Последно редактирано:
Статус
Not open for further replies.