Най-добрите хостинг компании за 2017

Най-добрите хостинг компании за 2017

  • Arvixe.com

    Votes: 0 0.0%
  • BlueHost.com

    Votes: 1 0.9%
  • CooliceHost.com

    Votes: 26 22.8%
  • CBOX.biz

    Votes: 1 0.9%
  • Delta.bg

    Votes: 3 2.6%
  • DigitalOcean.com

    Votes: 4 3.5%
  • Gesbg.com

    Votes: 0 0.0%
  • GoDaddy.com

    Votes: 3 2.6%
  • Host.bg

    Votes: 5 4.4%
  • Hostbulgaria.com

    Votes: 6 5.3%
  • Hostline.bg

    Votes: 1 0.9%
  • Hosttox.com

    Votes: 0 0.0%
  • ICD.bg

    Votes: 1 0.9%
  • ICN.bg

    Votes: 14 12.3%
  • Jump.bg

    Votes: 6 5.3%
  • NS1.bg

    Votes: 10 8.8%
  • RAX.bg

    Votes: 0 0.0%
  • Space.bg

    Votes: 0 0.0%
  • Siteground.com

    Votes: 8 7.0%
  • SSDCloud.BG

    Votes: 11 9.6%
  • SuperHosting.bg

    Votes: 25 21.9%
  • VPSBG.eu

    Votes: 9 7.9%
  • HawkHost.com

    Votes: 0 0.0%
  • Hostasset.net

    Votes: 0 0.0%
  • StableHost.com

    Votes: 0 0.0%
  • Namecheap.com

    Votes: 5 4.4%
  • Еtnhost.bg

    Votes: 5 4.4%
  • Hostq.com

    Votes: 2 1.8%

  • Общо гласове
    114
Статус
Not open for further replies.
моля препоръчайте хостинг компания за онлайн магазин с 1000 продукта. Сега съм в eHost но ми казаха че е лош избор, преди бях в Superhosting - няма голяма разлика в позициите на магазина /ако позициите зависят от това/. Къде да се местя и на какъв план?
 
Последно редактирано:
моля препоръчайте хостинг компания за онлайн магазин с 1000 продукта. Сега съм в iPage но ми казаха че е лош избор, преди бях в Superhosting - няма голяма разлика в позициите на магазина /ако позициите зависят от това/. Къде да се местя и на какъв план?
Да, както каза колегата само с местене не става. Но е важно хостинга да е добър, в смисъл бърз, за да ти зарежда сайта бързо. Ако сайта ти не е оптимизиран за бързина, хоста е бавен и досега магазина е зареждал бавно то това действително може да оказва влияние върху трафика ти, а оттам и на позицията, но все пак не в такава голяма степен.

За БГ сайт ли става въпрос? 6.5 секунди си е доста време.
 
Но е важно хостинга да е добър, в смисъл бърз, за да ти зарежда сайта бързо

Аз това казвам... Мъчиха го да го оптимизират за бързина, но няма голяма разлика.
Да...макар че видимо не е бавен. Програмист го гледа, каза че се държи добре...пък инструментите показват друго.
 
Пусни сайта на лично да го прегледам и какво може да се направи
 
Някой знае ли нещо за тези: cloudtony.com изглеждат много добре
e как пък ти изглеждат добре, дори шрифта на темата в сайта не са си оплавили. начи аз на някой дето не може да оправи 2 реда css или няма средствата да си позволи да наеме някой да му оправи нещата за 2 реда css, не бих се доверил за хостинг.
 
Гласувах за ns1 Това което дават за левче на месец е екстра. Ще ги видим после.
 
Delta.bg от мен. Угаждат ми на всякакви глупости, които ги карам да правят за мен :)
 
Тази, с която е нямало проблеми, не мрънкат за повишено процесорно време и тем подобно, за мен от 3-4 години си остана https://pamstera.com В тази сфера е важно до колко искаш и можеш да се развиваш, а в това число, мисля че от 3-4 са съм на SSD, а от една година насам с по-нов хардуер:
2х Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2680 v3 @ 2.40
256GB DDR4 load-reduced памет (LRDIMM)
Intel P3600 NVMe SSD

Преди това съм бил на българия хост, топ хоср и хост бг, може и други да съм минал, всички те има практиката да сменят сървъри и да връщат сайтовете с дни назад.
Който има сайт с 100 страници, до 200-300 посещения на ден, не му е проблеми, но тези които имат големи сайтове не е така.
 
Гласувах за SSDCloud.bg

Преди 5 месеца преместих при тях няколко сайта, мислех да гласувам още първия месец, но нарочно поизчаках все пак...
Много добро качество на услугата!
Изключителна поддръжка! (Дори и да не длъжни да реагират почти веднага за някои неща, те го правят. След като им напишеш, макс. до половин час някой е отговорил / като преди това е оправил проблема, или поне е погледнал, или работи по него...)
Цена....еееее, не от най-ниските, но всеки сам си решава...
 
Гласувам за Digitаl Ocean, защото за цената си предлагат най-много. Разбира се, неменажирани услуги, вероятно не за всеки. Vultr са техен конкурент и въпреки, че малко по-малко ги харесвам, сигурно заслужават място в тая класация. Собственост са на Choopa, които изобщо не са ново име в бизнеса. За БГ доставчиците не мога да кажа много, домейни имам при СуперХостинг, хостинг нямам никъде в БГ. Предвид, че СупеХостинг изкупуват масово БГ компании в момента, вероятно скоро няма да има разлика между половината в този списък.
 
Засега CooliceHost.com и SuperHosting.bg май се очертават най-добрите така като гледам. ICN.bg дава смело газ на хоризонта. Питам се каква е реалната статистика. Някой може ли да намери или да даде на готово информация, кой колко пазарен дял има, потребители, закупени домейни, хостинг и т.н. или сам да си търся, не че ме боли фара за това, аз съм си доволен от тези, за които гласувах, но стана ми любопитно сега. :D
 
Host.bg е една наистина лоша фирма. Обслужването на клиенти е най-големият им проблем. Много подводни камъни особено за ВПС услугите. Не ги препоръчвам на никой. Пазете се и стоите далеч от тях.

Моята класация

Мониторинг

1. CooliceHost.com
2. ICN.bg

Обслужване на клиенти

1. ICN.bg
2. CooliceHost.com


ПС
Мнението ми е на база личен опит.
 
Последно редактирано:
Статус
Not open for further replies.

Горе