Най-добрите хостинг компании за 2021 година

отКоя е най-добрата хостинг компании за 2021година според вас?

  • Arvixe.com

    Votes: 0 0.0%
  • BlueHost.com

    Votes: 0 0.0%
  • CBOX.biz

    Votes: 0 0.0%
  • Gesbg.com

    Votes: 0 0.0%
  • Hostasset.net

    Votes: 0 0.0%
  • Hostgator

    Votes: 0 0.0%
  • Hostline.bg

    Votes: 0 0.0%
  • Hostq.com

    Votes: 0 0.0%
  • Scaleway.com

    Votes: 0 0.0%
  • RAX.bg

    Votes: 0 0.0%
  • StableHost.com

    Votes: 0 0.0%
  • VPS.bg

    Votes: 0 0.0%
  • Еtnhost.bg

    Votes: 0 0.0%
  • Powerhost.bg

    Votes: 0 0.0%
  • ABSCloud.eu

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    67
  • Poll closed .
Голямо представяне направи
Вземи си допиши поста, тука не е забранено.

Инак куласйхост си имат и те треските ама със съпорт бият всички според мен.
Дори и билинга ще преживеем, важното е да сме живи и здрави :D
Мерси за думите, колко и двузначни да са. За билинга, ако решиш ми драсни, за да ме светнеш повече какво не ти е Ок там. Голям минус в момента е, че не поддържаме карти за бг клиентите. Но даваме алтернатива в тази насока.
 
Мерси за думите, колко и двузначни да са. За билинга, ако решиш ми драсни, за да ме светнеш повече какво не ти е Ок там. Голям минус в момента е, че не поддържаме карти за бг клиентите. Но даваме алтернатива в тази насока.
По принцип от самата услуга съм повече от доволен, единствено като забележка бих отбелязал импорта от Цпанел че малко се разбърква информацията и се дублира.
Както казваше някой хоста джъст уорк
 
По принцип от самата услуга съм повече от доволен, единствено като забележка бих отбелязал импорта от Цпанел че малко се разбърква информацията и се дублира.
Както казваше някой хоста джъст уорк
Миграциите са винаги тежки процеси. Почти в много малко случаи минават безпроблемно, да не чака без нито един проблем. Все нещо си има. Мерси за думите. Това от теб да чуя такова нещо, си е меко казано голям комплимент. :) Дублирането е явно някакъв казус, но нещо от време на време се случва, за това и намесата гледаме да е мигновена и полезна. ;)
 
И един голям косур за който съм писал май вече няколко пъти - в мобилната няма линк за логин /регистър.
Не знам защо сте го скрили.
 
И един голям косур за който съм писал май вече няколко пъти - в мобилната няма линк за логин /регистър.
Не знам защо сте го скрили.
Рядко се случва някой да си влиза от телефона в акаунта. Всъщност не е скрит, а в подменю, не главно в третата колона. Не е нещо нарочно, гледахме да не дублираме. Мерси за фидбека. Важно си е да се каже каквото трябва, за да става по-добре с времето. ;)
 
Здравейте, интересна и полезна анкета. Няма да гласувам, защото току ще се регистрирах. Бих препоръчал да добавите и abscloud.eu Българска компания основно за Managed VPS и сложни cloud инфраструктури. Без ненужни ограничения като при масовите хостинг доставчици. Може и сами да си администрирате сървърите, тогава цените стават по-изгодни.
 
Дали съм за тук да попитам - някакво мнение за scaleway?
Имам едно много положително, и едно много отрицателно ......
Видях,че е в класацията от тази година .
 
Гледам NS1 на първо място, но аз да попитам:
Нормално ли е като дългогодишен техен клиент да ме чарджат тази година за подновяване с близо 50% повече, отколкото ако си купя същия план наново? Какво е това безумие от тях?
 
Гледам NS1 на първо място, но аз да попитам:
Нормално ли е като дългогодишен техен клиент да ме чарджат тази година за подновяване с близо 50% повече, отколкото ако си купя същия план наново? Какво е това безумие от тях?
Ами.... купуваш си същия план наново... Иначе защо не си се свързал с тях за въпроси. А отделно на това цените на всичко станаха тройни за тая пЛандемия. Горивата пак станаха със убийствените цени и че продължават към 3-тя лева. Водата 3 лв кубик у мойто село, тока вече не знам колко е но сметките пораснаха с около 20 процента за еднаква консумация и т.н.
 
Гледам NS1 на първо място, но аз да попитам:
Нормално ли е като дългогодишен техен клиент да ме чарджат тази година за подновяване с близо 50% повече, отколкото ако си купя същия план наново? Какво е това безумие от тях?

Не, това си е "стандартната" дулювера.. Дават по-ниски цени само за нови клиенти. За подновяване на важи, не важи и за нов план от твое име. Така че бори ги и ти с дулювери, регни на майка ти, на френд, и на некой от форума ако треве, без мен де :)
 
Гледам NS1 на първо място, но аз да попитам:
Нормално ли е като дългогодишен техен клиент да ме чарджат тази година за подновяване с близо 50% повече, отколкото ако си купя същия план наново? Какво е това безумие от тях?
Мда. Как се избиват безплатните домейни, някакви нечовешки отстъпки, тежки маркетинг кампании и други фри неща. Много сте наивни. Суперите пък след време те ъпдейта, ако щеш. Но има и такива, които правят някоя друга оптимизация на плановете си, с цел да предложат същото или повече за същите пари. И да. Всичко се вдига. Много се кефя на хора, които си мислят, че една услуга ще е на една и съща сума в продължение на години. :)

Имаш опции. Ако не те кефи, сменяш. Имаш голям избор. Това с регване на майка, баба, кръстница е мишкарска работа, типична само по нашите ширини.
 
Е то ясно..то се знае, мишкарство е :) Ама кое не е мишкарско у бг, я кажи, кое е у ред. 100евра пенсия ли, 500евра ит заплата ли, 100евра направа на сайт ли...койе койе койе?? Яко миш импекс - нормално бате, що се вчепатляваш :D Винаги ще бъде така, още много много години..
 
Дали съм за тук да попитам - някакво мнение за scaleway?
Имам едно много положително, и едно много отрицателно ......
Видях,че е в класацията от тази година .

това са бившите онлайн.нет стар провайдър от който доста големи са тръгнали, собтвеност са на free.fr оператора но са отделен бизнес листнат на борсата за клауда им не мога да дам мнение но хардуера е солиден* (в две годишни периоди само !!!! )

Солиден солиден колко да е солиден аз с тях имам най много даунтайми - все ми се случват някакви неща (по около веднъж годишно с изключение на 2020) иначе ползват предимно маркови сървъри (hp, dell и много рядко супермикро)

2021 - някакъв суич им избуши, дцуниърите явно не успяха да го оправят и бяхме близо 3-4 часа без мрежа докато дойде някой синиър

2020 в два през ноща сървър мина на power offline и не отговаряше на команди от панела, съпорта каза че писал на дацентър съпорта да пробва да го ресетне пауъра и после ни мък ни стон за два часа - написа с един ред работят скоро ще е решен и после още три часа ни мък ни стон - решиха го в 7.20 сутринта чак но поне беше преди бизнес деня

2020 правеха разместване в датаценър и сървърите ги спираха физически за 4-5 часа ... Първите изгряха след около два часа последните точно на 5 тия час (при ETA 5 часа)

2020 - преди разместванията в датцентъра периодично има спадане на мрежовата скорост на няколко сървъра и от там бавене ... а трябвше да са 400 мгбита гарантира bandwidth

2019 след малко повече пет години служба едно HP въобще не респондваше нито ILO нито нищо след няколко часа техниците казаха че нямат части да го поправят (казаха че не могат да намерят части и не може да прехвърлят дисковете в нов хардуер и се наложи да го възстановяваме от бекъп.... (дадоха да си избера какъвто искам друг сървър без сетъп такса и мисля приспаднаха каквото беше платено за този)

2018 ползвам kernelcare за да не ребуутвам за ъпгрейд на кернела - един супер микро сървър не беше рестатриран 800+ дни най накрая крашна и му направих ребуут (само че гадината влезе в режим ъпдейт на биоса - пише го в панела като го прави ) направи го и после след буутването работи 15 минути и крашне , писах им извадиха го за тествове (няколко часа) и ми викат имаш софтуерен проблем, тества с няколко кернела все същото минах в рескю (буутваш стерилна ос предвидена за ремонти) почнах сам да го тествам, след около 40 минути и рескюто заби и най накрая успях да ги навия да ми пуснат / да ми префлашнат стария биос и о чудо всичко си заработи (пиша пуснат префланат защото не помня дали това шаси има redundant bios)

2017 - не помня инцидент мисля че от тогава ми е рекода ддос защита на графика показа че ме пази от 26+ гигабита и 7 милиона pps и всичко си работеше

2016 - ддос защитата им пусна прекалено много за около 30 мин до час бяхме даун

2015 не помня инцидент

2014 един сървър 4 часа проблем

---- значи ако имах само 1 сървър имаше шанс да е този който 5 години работи без проблеми и го бях сменил (малко е проблем защото трябва да направим известен планиран даунатайм за клиените - и винаги някой се оплаква) само да ти кажа че със със строго положително ревю и обратното ако всички тези неща бяха на един сървър щяха да кажа че са много лоши... освен този сървър с петте години има дурги който съм държал по около 2-3 и през цялото време са имали 100% ъптайм

Иначе през погледа на реалист стават такива неща - част от бизнеса са (не знам дали съм аз) или те но с други проваидъри с който имам два пъти+ повече сървъри ми се случа по един инцидент през няколко години а тук всяка година почти има нещо

Просто си прави редовни бекъпи и дръж бекъпите на друго място (оff provider) за всеки случай и ще си ок
 
Нема кой да се занимава повече с тях, и без това не съм очарован от услугите им, бяха на средно ниво, да кажем търпимо. Сменявам с друг хостинг, и толкоз.
 
Е то ясно..то се знае, мишкарство е :) Ама кое не е мишкарско у бг, я кажи, кое е у ред. 100евра пенсия ли, 500евра ит заплата ли, 100евра направа на сайт ли...койе койе койе?? Яко миш импекс - нормално бате, що се вчепатляваш :D Винаги ще бъде така, още много много години..
И така ли точно се прави бизнес? :)

Като не отговаря на изискванията ти, сменяш. Толкова много добри има. Тук и класация са направили хората. Все ще уцелиш някой добър. ;)
 
Изобщо нямах това предвид :) нали виде кво препоръчах.. щом те използват дулювери, да използва и той ;)

И нещо друго явно ще трябва да ти подскажа, защото виждам, че доста си се зомбнал отностно хостовете и предназначението им - не всичко, което се хоства е бизнес.. ;) Както и не всичко, което лети пък се яде. Трябва да започнеш да виждаш и в по-богата цветова гама, не само черното и бялото :)
 
Глупости на търкалета. Нали за конкретния случай говорим? Ако говорим общо, то бизнеси и без сайтове има, така че, "по принцип" случаи някъде другаде. ;) Видехме какво препоръчваш, голяма далавера. :) Вече мога да умра доволен.
 

Горе