Най-добрите хостинг компании за 2024 година

Най-добрите хостинг компании за 2024 година

  • ABSCloud.eu

    Votes: 0 0.0%
  • Arvixe.com

    Votes: 0 0.0%
  • BlueHost.com

    Votes: 0 0.0%
  • CBOX.biz

    Votes: 0 0.0%
  • DigitalOcean.com

    Votes: 0 0.0%
  • Gesbg.com

    Votes: 0 0.0%
  • Drserver.net

    Votes: 0 0.0%
  • Еtnhost.bg

    Votes: 0 0.0%
  • HawkHost.com

    Votes: 0 0.0%
  • Hostasset.net

    Votes: 0 0.0%
  • Hostgator

    Votes: 0 0.0%
  • Hostq.com

    Votes: 0 0.0%
  • ICDsoft.com

    Votes: 0 0.0%
  • GoDaddy.com

    Votes: 0 0.0%
  • Powerhost.bg

    Votes: 0 0.0%
  • RAX.bg

    Votes: 0 0.0%
  • Scaleway.com

    Votes: 0 0.0%
  • Siteground.com

    Votes: 0 0.0%
  • StableHost.com

    Votes: 0 0.0%
  • Zettahost.bg

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    24

Blinky

Owner
Здравейте, съфорумци.

Като всяка година и тази по традиция си пускаме тази тема, както да се види кой какво купува, така и да насочим и новите потребители в техния избора с изцяло гласове от хората тук. Нищо платено или нагласено. :)

И в този ред на мисли, и с което трябваше да започна, благодарим на всички, които ни подкрепят тук и чрез хоста, които предлагаме. :) Ето и резултатите от миналогодишната година, за което искаме да кажем голямо БЛАГОДАРЯ за това място, на което ни поставихте и тази година:


Надяваме се и тази да оправдаем очакванията ви и да хванем отново първото място. :)

Да знаете, че коментарите си може също пишете в темата освен поставянето на гласа си. Успехи на всички
 
Тя годината сега започна, не трябва ли класацията да е в края на годината?
По принцип да, но на практика се гласува за годината и потребителя може да направи корекции по всяко едно време, ако не е доволен от хостинг доставчика си. За това сме оставили тази опция. А старата анкета като изтече вече не се гласува и така гласът му остава за миналата, а в новата може да си го променя през цялата година. :)
 
Здравейте,
Как мога да гласувам за max1.cloud?
Ползвам услугите им от година и половина и съм изключително доволен от тяхната услуга.
 
Здравейте,
Как мога да гласувам за max1.cloud?
Ползвам услугите им от година и половина и съм изключително доволен от тяхната услуга.
Нужно е да извадим някой, за да може да ги добавим, но ще се брои гласа, след като видим как върви класацията ще извадим този, който през годините не трупа тук гласове и ще сложим новото предложения от теб. За жалост анкетите са с ограничени избори, явно да не се счупи нещо. Техническо е ограничението. ;)
 
Аз смених джъмпа с actiefhost.be и разлика не виждам, всичко си работи както е било на jump.bg и зарежда за същото време.
Панела малко странен ама поне зарежда бързо, с малко свикване забравяш за цпанел;а
 
Той е в друга класация на шут хостингите
Защо ? Има над 25хил положителни ревюта в тръспилот и отделно супер бързи сървъри. @Spyrax да каже повече, така или иначе той го ползва доста.
 
Никой не ги гледа тия класации. Не се тревожете излишно :)
 
Той е в друга класация на шут хостингите
Ти от едно време като си говорим все не ти харесват Hostinger, пък като те питам защо, просто казваш "не ми харесва".

Иначе моите пряки наблюдения за Hostinger, са за VPS услугите им (self-managed), ако знаеш какво правиш, услугата се превръща в топ производителност + най-добрите цени. Относно техните им Cloud или Споделени решения, нямам пряк допир, но няколко мои колеги споделят, че са доволни.

То честно казано все ще се намери някой да измрънка за нещо, за всяка хостинг компания.

Иначе Coolicehost също са топ. :)
 
Хостингър са поредната масовка като неймчип, хостгатор, блухос, годеди и подобни. Тия ревюта се правят с една масивна кампания, която за всеки един вот са разиграли томбола. Да речем, че броя е внушителен, но се гледат мнения на хора, които знаят какво правят в интернет, а не такива, които за едно ревю влизат в томбола за безплатен хост за една година. ;)

Индийчетата там сигурно си знаят работата, но ако мислите, че съпорта там са по-различни от горепосочените, значи сте в грешка.

В момента имам добри и преки впечатления върху доста, и може би Кулайс като нещо бутикова и малко все още държат добро ниво. Дано не ги завърти корпоративния модел, който всеки клиент е просто пара за още маркетинг, за хващане на друго - за пара.

Джъмп също не са никак зле, дори са си повече от ОК. .....Суперите не чак толкова, а за нс1 пък там с този панел и кофти машини. Големите вече са ясни...бил съм на всеки и е трагедия пълна. Но това е мое мнение.
 
Хостингър са поредната масовка като неймчип, хостгатор, блухос, годеди и подобни. Тия ревюта се правят с една масивна кампания, която за всеки един вот са разиграли томбола. Да речем, че броя е внушителен, но се гледат мнения на хора, които знаят какво правят в интернет, а не такива, които за едно ревю влизат в томбола за безплатен хост за една година. ;)

Индийчетата там сигурно си знаят работата, но ако мислите, че съпорта там са по-различни от горепосочените, значи сте в грешка.

В момента имам добри и преки впечатления върху доста, и може би Кулайс като нещо бутикова и малко все още държат добро ниво. Дано не ги завърти корпоративния модел, който всеки клиент е просто пара за още маркетинг, за хващане на друго - за пара.

Джъмп също не са никак зле, дори са си повече от ОК. .....Суперите не чак толкова, а за нс1 пък там с този панел и кофти машини. Големите вече са ясни...бил съм на всеки и е трагедия пълна. Но това е мое мнение.
Суперхостинг къде ги намеси... Тия не са в час с цените от много време, за услугите даже няма смисъл да се коментира...
 
Суперхостинг къде ги намеси... Тия не са в час с цените от много време, за услугите даже няма смисъл да се коментира...
Намесени са, защото са лидер на бг пазара, тим блу е все пак фактор. А и преди време си бяха те, исн, хост.бг и горе долу това.....И ще се учудиш, но който ме разбира и маркетинга е стигнал до нуби очите и ушите му, е на суперхостинг. Глупци. За цени не коментирам...все пак хората трябва да цедят, да има за този маркетинг.....не може да си на всяка конференция и след всеки скрол във фейса без пари, нали?

Не искам да ви изненадвам, но с тези бързове на инфлацията, качващите се постоянно цени, не очаквайте другите също да стоят на цените си от преди 5 години, например.

Да речем, че плащаш където е тънко, не и за качество, да речем, че местиш всяка година, защото си добарал поредния купон код за отстъпка, да речем, че се осланяш на това, че си клиент от х години и си искаш отстъпка за това ... Няма лошо. Ама що за бизнес водиш?

В обобщение само ще напиша, че суперите си имат политиката, която им е спусната от горе, и вече явно се наблюдава как тя работи. Отказали има, но от тези, които не са са си доволни. Губиш трима скъсаняка, които винаги ще те остават при 3 лева по евтин вариант, но задържаш сериозния бизнес, от който компенсираш. Сметката явно им излиза. ;)

При хостинга се търси други по принцип, цената не е водеща......а определяща, ако имаш и време да направиш сравнение по другите, по-важни, параметри. ;)
 
Хостингър са поредната масовка като неймчип, хостгатор, блухос, годеди и подобни. Тия ревюта се правят с една масивна кампания, която за всеки един вот са разиграли томбола. Да речем, че броя е внушителен, но се гледат мнения на хора, които знаят какво правят в интернет, а не такива, които за едно ревю влизат в томбола за безплатен хост за една година. ;)

Индийчетата там сигурно си знаят работата, но ако мислите, че съпорта там са по-различни от горепосочените, значи сте в грешка.

В момента имам добри и преки впечатления върху доста, и може би Кулайс като нещо бутикова и малко все още държат добро ниво. Дано не ги завърти корпоративния модел, който всеки клиент е просто пара за още маркетинг, за хващане на друго - за пара.

Джъмп също не са никак зле, дори са си повече от ОК. .....Суперите не чак толкова, а за нс1 пък там с този панел и кофти машини. Големите вече са ясни...бил съм на всеки и е трагедия пълна. Но това е мое мнение.
Това, което исках да кажа, че ако ти тряба бърз и читав VPS, на супер цена и си ок да е извън БГ, те са супер избор. (говоря за Hostinger)

С AMD Epyc са, nvme, даже ти подаряват weekly backups и monarx scanner и някои други интересни неща. Пак казвам, говоря конкретно само за self-managed VPS услугите им.
 
Имам селф мениджд. Далеч е от идеята тук. Това да сетнеш нещо с добри компоненти и да му сложиш един ос с няколко търд парти сървиси не е нещо за хвалене. Услуга е силно казано, върви повече към дали са ти желязото да се оправяш. До съпорта стигаш само ако нещо горне или проспат някой автоматично подновяващ се лиценз. ;)
 
Хостингър са поредната масовка като неймчип, хостгатор, блухос, годеди и подобни. Тия ревюта се правят с една масивна кампания, която за всеки един вот са разиграли томбола. Да речем, че броя е внушителен, но се гледат мнения на хора, които знаят какво правят в интернет, а не такива, които за едно ревю влизат в томбола за безплатен хост за една година. ;)

Индийчетата там сигурно си знаят работата, но ако мислите, че съпорта там са по-различни от горепосочените, значи сте в грешка.

В момента имам добри и преки впечатления върху доста, и може би Кулайс като нещо бутикова и малко все още държат добро ниво. Дано не ги завърти корпоративния модел, който всеки клиент е просто пара за още маркетинг, за хващане на друго - за пара.

Джъмп също не са никак зле, дори са си повече от ОК. .....Суперите не чак толкова, а за нс1 пък там с този панел и кофти машини. Големите вече са ясни...бил съм на всеки и е трагедия пълна. Но това е мое мнение.

ГоДеди държат около 10-11% от световния хостинг, отделно имат най-голям процент на сайтове от топ 1 милион при тях. Капитализацията на компанията е 18 милиарда долара, като също така е част от S&P 500. И за капак имат 7000 служителя.
Ако това е масовка, дай Боже всички да сме така : )
 
ГоДеди държат около 10-11% от световния хостинг, отделно имат най-голям процент на сайтове от топ 1 милион при тях. Капитализацията на компанията е 18 милиарда долара, като също така е част от S&P 500. И за капак имат 7000 служителя.
Ако това е масовка, дай Боже всички да сме така : )
Да. За това и ти си там, нали? Кой е казал, че няма просто хора, и явно не са малко. Не знам колко си запознат с хостинг пазара, но той е динамичен и не търпи слаби играчи. Говорим за кой е най-добрият хостинг, а не кой е най-големият. Те и Виваком са най-големия оператор, но интернет на всеки малък локален е в пъти по-добър. А вие се възхищавате на това колко е голям. ;) Идеален пример за тук да суперхостинг, от които според мен лично се изнасят по стотици клиенти на месец от тях към други техни конкуренти. И маркетинга е до едно време, после следва доказване на качеството на услугата, в което големите често се дънят. ;)
 

Горе