Най-добрия дизайнер на ваше разположение :)

Не бъди толкова скромен, де... Дай едно портфолио пък нека ние преценим дали си най-добрия :)
 
От: Най-добрия дизайнер на ваше разположение :)

1. Не е много професионално да даваш линк от bit.ly към портфолио/cv.
2. Пуснал си темата в грешна тема.

Също е хубаво да дадеш някои твои разработки.

Успех.
 
От: Най-добрия дизайнер на ваше разположение :)

Ах, нов съм в сайта, съжалявам за това, че съм сгрешил темата! :(
Нямам много разработки, тъй като съм малко млад ( 19 години ). Това е линка към последния ми проект triecars.gimn-popovo.com
gimn-popovo.com/projects.rar - това е малък .rar на нещата които успях да събера за 5 минути, имам и още, но незнам къде, много съм не подреден :/!
Портфолио все още нямам, в dev етап е , но скоро ще е готово! А отностно bitly , просто реших да следя колко човека ще го посетят, а и е по-кратък!
Поздрави Георги!
 
От: Най-добрия дизайнер на ваше разположение :)

Съвет: Направи няколко безплатни услуги за да събереш за портфолио и да покажеш на какво си способен.
 
От: Най-добрия дизайнер на ваше разположение :)

2fast4you - работя от 5 години като дизайнер, до скоро за една българска компания, сега лятото започвам в друга, но някакси ми е приятно да работя лично с клиенти. Прикачил съм мои неща, ще намеря и още, далеч съм от beginner! :)
 
От: Най-добрия дизайнер на ваше разположение :)

2fast4you - работя от 5 години като дизайнер, до скоро за една българска компания, сега лятото започвам в друга, но някакси ми е приятно да работя лично с клиенти. Прикачил съм мои неща, ще намеря и още, далеч съм от beginner! :)
Не търсиш full time работа, така ли?
 
От: Най-добрия дизайнер на ваше разположение :)

Ами, не , ако е full time, трябва да е в София и мога да започна едва на 24 юни, за сега искам просто с което да се разпускам и забавлявам :). Дизайна за мен е това! Давам всичко от себе си в всяка моя работа, защото просто обичам да я върша! :)
 
От: Най-добрия дизайнер на ваше разположение :)

дай портфолио (за 5 години нямаш ли поне няколко неща които да покажеш?)
ако нямаш - предложи безплатна изработка на няколко човека (лого, банери или там каквото може) и да ги скиваме :p
 
От: Най-добрия дизайнер на ваше разположение :)

Ами, не , ако е full time, трябва да е в София и мога да започна едва на 24 юни, за сега искам просто с което да се разпускам и забавлявам :). Дизайна за мен е това! Давам всичко от себе си в всяка моя работа, защото просто обичам да я върша! :)
Виж си ЛС
Напишете 10 символа...
 
От: Най-добрия дизайнер на ваше разположение :)

съкратения линк не бих го отворил, не обичам изненади,

портфолио в рар файл не ми се вижда удачен вариант за привлличане на клиенти

линка triecars.gimn-popovo.com при мен не отваря нищо

приемам рекламата ти за несериозна впредвид гореизложеното.
 
От: Най-добрия дизайнер на ваше разположение :)

Така към mr_big
1-во: казах че работя по портфолиото си вмомента, а рар файла са мои неща които съм правил
2-ро: truecars.gimn-popovo.com линка бе объркан, съжалявам за което
3-то: моляте чети внимателно какво съм писал, преди да коментираш
4-то: gimn-popovo.com/tif.zip за тези които ги интересува, това са нещата в .tif формат, заради по-доброто качество :)
5-то: линка към CV-то в нормален вариант: gimn-popovo.com/cv.pdf
 
Последно редактирано:

Горе