Най-добрия хостинг провайдер!

Най-добрия хостинг провайдер

  • Host.bg

    Votes: 207 70.6%
  • ICN.bg

    Votes: 8 2.7%
  • SuperHosting.bg

    Votes: 38 13.0%
  • FColor.bg

    Votes: 7 2.4%
  • ns1.bg

    Votes: 7 2.4%
  • QHoster.net

    Votes: 2 0.7%
  • ICD.bg

    Votes: 5 1.7%
  • CBOX.biz

    Votes: 2 0.7%
  • Hostbulgaria.com

    Votes: 10 3.4%
  • Inbg.eu

    Votes: 7 2.4%

  • Общо гласове
    293
Статус
Not open for further replies.
абе хора кви са тия БГ измишлиотини куцо и сакато вече компании ми напраили, 80% от изброените тука да не ви обеснявам колка са secure и колко им е здрава и стабилна системата, и как могат да ва изритат с големия ви сайт-трафик. или да кажем че няма свястен хост в България, по простата причина че това е българия.. нито интернета е супер нито ъптайма е супер..

по мое мнение за хост на среден/голям сайт/проект със възможно най добрата защита и милимален/никакъв downtime ви съветвам да ползвате глобат
+тва през 80% от времето можете директно да чатите с поддръжката за каквото и да е било по вашия акаунт/сайт
да не ви обеснявам за другите яки услсуги които предлагат

посетете globat
 
една добра новина за ползващите услугите на Суперхостинг:

http://www.superhosting.bg/web-hosting-page-promotions.php

Планът им СуперПро бих казал че става доста привлекателен след като се запазват цените (засега поне)

Едит: беше прекалено хубаво за да е истина, цените се вдигат от 1.02 :)
 
Аз съм на inbg.eu. За последните 102 дена (през които им следя ъптайма) са отбелязали 93мин. даунтайм и честно казано съм що годе доволен от тях. Пакетите им са разумни. Не "овер-селват". Съпорта отговаря сравнително бързо, макар че не съм им засичал.

Всъщност 93мин за 102 дена добре ли е според вас?
 
това за БГ ли само, :) като им гледам цените и услугите се доближават до най качествените с 100% ъптайм гаранция в Лондон (едни от най-скъпите), а като качество ??? Ще взема да регистрирам един смислен 6 буквен ком и ще почна да продавам и аз домейни по 14лв и хостинг в щатите по 95лв на година с безброй: имели, групи, събдомейни, бази дани, всекидневен бекъп, последен цпанел и т.н.т с 200ГБ веб спейс и 2000GB месечен трансфер и тицкет състема ??? Умрел съм им за скапаните компютърчета където се търкалят по земята, дори двоен под нямат и не знаят за какво им е .... зле зле зле само като се сетя преди няколко години какви смешници бяха повечето от изброените сега не ме и интересуват.
 
goiko каза:
това за БГ ли само, :) като им гледам цените и услугите се доближават до най качествените с 100% ъптайм гаранция в Лондон (едни от най-скъпите), а като качество ??? Ще взема да регистрирам един смислен 6 буквен ком и ще почна да продавам и аз домейни по 14лв и хостинг в щатите по 95лв на година с безброй: имели, групи, събдомейни, бази дани, всекидневен бекъп, последен цпанел и т.н.т с 200ГБ веб спейс и 2000GB месечен трансфер и тицкет състема ??? Умрел съм им за скапаните компютърчета където се търкалят по земята, дори двоен под нямат и не знаят за какво им е .... зле зле зле само като се сетя преди няколко години какви смешници бяха повечето от изброените сега не ме и интересуват.

Плащай си за овърселнат хост. Що се отнася до бг провайдерите - всеки е почнал от нулата, нали така? Може да са били зле едно време, но за сега се развиват с добри темпове и се стараят да предлагат добри услуги на достъпно ниво, което е по-важното. Впрочем, няма смисъл да купуваш хост "с безброй: имели, групи, събдомейни, бази дани, всекидневен бекъп", защото ако не за реклама, то технически пет пари няма да струва.

coolice каза:
аз не съм го направил досега защото не искам да печеля стотинки от колегите уебмастъри...

Хмм, добре казано!
 
За мен най-добрите са ICN няма спираня на сърварите няма проблеми и всичко си е наред ползвам ги близо година и съм много доволен :)
 
coolice каза:
аз не съм го направил досега защото не искам да печеля стотинки от колегите уебмастъри...

А по-добре ли е да печелиш от билкова дрога ?
 
AxCx каза:
coolice каза:
аз не съм го направил досега защото не искам да печеля стотинки от колегите уебмастъри...

А по-добре ли е да печелиш от билкова дрога ?
Естествено, че е по-добре от билки да печелиш, първо парите са добри и второ не си # 1 000 000 на пазара. :wink: Ако си запознат ще разбереш за какво говоря.
 
AxCx каза:
coolice каза:
аз не съм го направил досега защото не искам да печеля стотинки от колегите уебмастъри...

А по-добре ли е да печелиш от билкова дрога ?

Продавам на хората с малки пишки устроиства за уголемяване на пениса искаш ли да ти пратя едно безплатно (срещу тестемониал за резултата). А ако ти трябват и хапчета за уголемяване иди до най-близката аптека и питай фармацевта (в бг аптеките се продват хапчета за уголемяване на пенсиа и са на по изгодна цена отколкото да си ги купиш оналин.....)

Стига си хеитърствал бате....
 
Ок, нямам какво да кажа, виждам че си доста компетентен по темата пишки.
 
ghost каза:
За мен най-добрите са ICN няма спираня на сърварите няма проблеми и всичко си е наред ползвам ги близо година и съм много доволен :)
И аз съм така имам 5-6 сайта при тях, съпорта им отговаря на мейла през деня макс до 30 минути, а през ноща още по-бързо.
 
Инфо Дейта Център

Здравейте,
бих желал да Ви насоча към още един БГ хостинг провайдър - Инфо Дейта Център
Тъй като споменахте по-рано за езика на съпорта - Тук такъв проблем няма.
Благодаря Ви и Успех в онлайн бизнеса.



Пазарувайте по всяко време с Denonoshten.Com
 
Аз и от GoDaddy съм доволен. Добро съотношение качество цена за shared хостинга.

Няколко пъти съм писал на съпорта, любезни са, реагират в разумни срокове.
Мога да го препоръчам с чиста съвест и без реф линк :D
 
SSH_ON каза:
Аз и от GoDaddy съм доволен. Добро съотношение качество цена за shared хостинга.
Щото не ти се е налагало да правиш по-сложни неща. Вчера прехвърлих един домейн и половин ден не може да тръгне модрерайта. Преживях го, обаче, като започна да прави външен вместо вътрешен редирект, направо побеснях.

Няколко пъти съм им писал, че имат проблеми с конфигурацията на Апачето, а те ми отговарят, че не можели да дават съпорт за third party issues?!?! :shock:
Thank you for contacting Online Support. Unfortunately, we do not provide technical support with third-party scripting issues. We are very limited in the support we can offer for customer-written code or scripts. If there is evidence that our system is responsible for an error, please forward it to us, and we would be happy to look into the matter further.
E, какво по-голямо доказателство от това, че кодът не ми върви?

Татенцата НЕ стават за сериозен хостинг, иначе за домейни са добре.
 
За една година със СуперХостинг имам само една забележка към тях. Правят профилактика на сървърите в праймтайма на трафика и направо се побърквам като ми спре сайта за няколко минути тогава. Иначе съпорта им е на страхотно ниво не само за България, а и доколкото имам опит в световен мащаб. Няколко пъти съм искал помощ от тях по проблеми нямащи нищо общо със самия хостинг, в 3 часа посред нощ, и за минути са ми връщали отговор с решение на проблема :D . Кво да кажа, не знам. Ако ги нарека най-добрите ще е малко!
 
Статус
Not open for further replies.

Горе