Най-доброто CV, на което съм попадал

От: Най-доброто CV, на което съм попадал

Чудя се дали ще представлява интерес такова разчупено СВ през погледа на нормална фирма различна от ИТ примерно - счетоводна или банка или предприятие ? Какво мислите? Аз съм склонен да си направя нещо подобно, за да пречупя типизирания европейски изглед на СВ и да вложа малко креативност... Отделно откъде може да си взема готови темплейти, някой да помогне, моля :)))
 
Ти пък с най-сухите професии. :) Някоя, в която е вложена повече креативност и арт, ще пробиеш, но специално за тези - не мисля, че ще ти оценят CV-то, ако го направиш така. ;)

Ето тук има: themeforest.net/search?utf8=%E2%9C%93&category=site-templates&term=CV
 
От: Re: Най-доброто CV, на което съм попадал

Благодаря ти! Ами бях в лизингова компания, сега съм брокер, но сменям пак в др. лизингова компания искам да отида... та пуснах аз нормално св и почнах да се замислям за тези, като бъдещо мое представяне... В този бранш не знам как ще се оцени подобно мислене.

Благодаря за линка!

Ти пък с най-сухите професии. :) Някоя, в която е вложена повече креативност и арт, ще пробиеш, но специално за тези - не мисля, че ще ти оценят CV-то, ако го направиш така. ;)

Ето тук има: themeforest.net/search?utf8=%E2%9C%93&category=site-templates&term=CV
 
От: Най-доброто CV, на което съм попадал

Думата "браво" е миниатурна, за подобна творба .... Ето така се ококорих :shock: ...... докато го гледах .... адмирации и респект :clap:
 
Re: От: Re: Най-доброто CV, на което съм попадал

Благодаря ти! Ами бях в лизингова компания, сега съм брокер, но сменям пак в др. лизингова компания искам да отида... та пуснах аз нормално св и почнах да се замислям за тези, като бъдещо мое представяне... В този бранш не знам как ще се оцени подобно мислене.

Благодаря за линка!

За твоя сектор също ще свърши работа нещо такова, но малко по-корпорейт. ;)
 
От: Най-доброто CV, на което съм попадал

За първи път виждам нещо подобно! Супер е!
 
От: От: Най-доброто CV, на което съм попадал

Byumore, харесва ми портфолиото ти :) Може ли да те питам с каква програма рисуваш? Искам да си направя лого, ама с Corel Draw нещо не се получава. Като нарисувам една черта и после, ако трябва да рисувам върху нея се селектира.
 
Re: От: От: Най-доброто CV, на което съм попадал

Byumore, харесва ми портфолиото ти :) Може ли да те питам с каква програма рисуваш? Искам да си направя лого, ама с Corel Draw нещо не се получава. Като нарисувам една черта и после, ако трябва да рисувам върху нея се селектира.

Здравей и добре дошъл тук с нас. ;) Успехи и всичко най най.... ;)
 
От: Най-доброто CV, на което съм попадал

Корела и на мен нещо не ми е комфортно с него това е защото съм свикнал с продуктите на adobe и бъркам клавишите:), а що се отнася до селектирането трябва да има опция да се настрои както ти е удобно, гледай уроци в тубата.
 
От: Най-доброто CV, на което съм попадал

Такива CV-та бол. Интересно е наистина, но за този бизнес ако не си оригинален, няма да имаш работа.
 
От: Най-доброто CV, на което съм попадал

ПЕРФЕКТНА ИДЕЯ.

Наистина - такова CV не съм чел до сега.

АДМИРАЦИИ !!!
 

Горе